Marantz sr

werf, zrobiłem tak jak radziłeś, czyli zainstalowałem allshare, dodałem katalogi,udostępniłem je no i to tyle:sad:, na kompie widać że wszystko jest załadowane a jak chce to otworzyć na ampli to wszystkie kategorie są empty:sad:
 
sprawdziłem i co prawda dość wolno ale jednak ampli odtwarza zdjęcia przez usb, nie mam pojęcia o co chodzi, ta aplikacja allshare wygląda na bardzo prostą, nie ma tam żadnych ustawień, poprostu podajemy folder który jest udostępniony i możemy podać jeszcze 14 innych folderów i to chyba wszystko co możemy ustawić, przynajmniej ja nic więcej nie widzę
 

CORTEZ

New member

Fakt, bo zachodni sprzedawcy wolą się pozbyć końcówek magazynowych i "staroci" z minionego sezonu oferując nowości nawet pokosztach (inna sprawa, że dystrybutorzy trochę inaczej się rozliczają z nimi) niż jak większość rodzimych próbować opchnąć w nierynkowej cenie choćby 10 lat po premierze :bober:
 

ibar

New member
Witam

w jaki sposób podpinamy głośniki w tryb bi-amp w SR6008,
w instrukcji jest co prawda rysunek, wynika z niego że do zacisków
front podpinamy sekcję średnio/wysoko tonową, a do tyllnych surround sekcje niskotonową, przyjmując logicznie ze sekcje są tak ułożone, ale czy na pewno ?
w sr6007 było jak by na odwrót , stąd moje pytanie
 
Ostatnia edycja:

dimo

New member
To nie powinno mieć znaczenia. Końcówki mocy są identyczne

Wysłane z mojego LT26i za pomocą Tapatalk 4
 
Do góry