Małe ale własne, czyli mini pokój kinowy - pytania

collider

New member
Bez reklam
Może będę za to zrugany, ale pomieszczenie wygląda trochę tandetnie. Te niezabudowane okropne rury i meble rodem z saloniku prababci. Ogólne wrażenie średnie, ale ..... i tak ci zazdroszczę :). Na obecną chwilę o takiej dedykowanej salce mogę sobie tylko pomarzyć. Jak pewnego dnia zrobisz coś z tymi elementami o których napisałem to naprawdę może być super. Potencjał jest.
 

szejos

New member
Przecież wyraźnie pisałem wyżej, że meble będą wymienione, a rury częściowo zabudowane. Nikt nie będzie tu rugał za krytykę, ale warto czytać dokładniej.
Każdy ma swój gust ;)

Fotki wkleiłem, żeby pokazać postęp prac, a nie, że salka skończona (części użytkowników prosiła o takie wstawianie fotek z pracy).
 

eedviking

Banned
Fajnie zrobiłeś i najbardziej ma się Tobie podobać! 8)( mnie się też podoba) Nie wiem czy nie lepiej by było zasłonę machnąć na całej ścianie? :roll:
 

collider

New member
Bez reklam
Przecież wyraźnie pisałem wyżej, że meble będą wymienione, a rury częściowo zabudowane. Nikt nie będzie tu rugał za krytykę, ale warto czytać dokładniej.
Każdy ma swój gust ;)

Fotki wkleiłem, żeby pokazać postęp prac, a nie, że salka skończona (części użytkowników prosiła o takie wstawianie fotek z pracy).

Z całym szacunkiem, ja oceniam to co widzę a nie to co jest w planach. Niby krytykować można, ale nerw się koledze udzielił.
 

szejos

New member
Nie chciałem zaslony na całą ściane, bo będzie tam pólka na płyty itp ;).

Kolego collider, skoro oceniasz to co widzisz, na jakimś etapie prac, to gdy ktoś wklei fotkę z samego początku prac, to również powiesz, że tandeta?
Nie denerwuję się, ale sam zobacz, jak to ujmujesz ;).

Nie ma się co denerwować, serio. Każdy robi jak może sobie pozwolić.
Chyba faktycznie wkleję dopiero fotki jak będzie skończone zupełnie.
 

collider

New member
Bez reklam
Nie chciałem zaslony na całą ściane, bo będzie tam pólka na płyty itp ;).

Kolego collider, skoro oceniasz to co widzisz, na jakimś etapie prac, to gdy ktoś wklei fotkę z samego początku prac, to również powiesz, że tandeta?
Nie denerwuję się, ale sam zobacz, jak to ujmujesz ;).

Nie ma się co denerwować, serio. Każdy robi jak może sobie pozwolić.
Chyba faktycznie wkleję dopiero fotki jak będzie skończone zupełnie.

Przyznaje sie do bledu (trzeba byc mezczyzna :) ), nie doczytalem a tylko obejrzalem zdjecia i na ich podstawie ocenilem stan dzisiejszy.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Do Szajos: Tylko spróbuj wklejać fotki na sam koniec......;-) My tu czekam na fotki w trakcie prac tak jak obiecałeś, a że jedna osoba się wyłamała przed szereg i oceniła środek prac a nie całość to się nie przejmuj....;-). Wstawiając fotki na forum musisz być przygotowany, że jednym będzie się podobać a innym nie. Ważne, aby Tobie się podobało i abyś Ty był zadowolony z finału. Reasumując, super jak dla mnie to nawet w tym stanie salka prezentuję się wyśmienicie. Podejrzewam że pomalutku jak tylko fundusze pozwolą będziesz wymieniał poszczególne elementy wnętrza i dopieszczał tak że za 1-2lata jak wstawisz fotki to co nie którym buźka się otworzy z zachwytu...;-) Sprzęt już masz więc teraz tylko profesjonalne fotele kinowe i finito. Ja bym zrobił 2 rzędy i masz jak w kinie:
Fotele kinowe, Fotel kinowy - kanapy kinowe i do kina domowego, meble do kina domowego
 

szejos

New member
Mogłem porobić fotki jak robiłem panele akustyczne, ale nie było czasu.

Co do foteli, to jasna sprawa, będzie się polować na coś. Podoba mi się Twój komplet, Bipo. Domyślam się, że mega wygodne.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Tak jak dla mnie i wszystkich, którzy siedzieli na sofie i fotelu wypoczynek bez zastrzeżeń. Jest mega wygodny, podparcie dla pleców i głowy a nie tak jak w przypadku nowoczesnych wypoczynków oparcie jest tylko do połowy pleców. Ja akurat mam tylko fotel z funkcją relaks od pozycji siedzącej do leżącej z rozkładanym podnóżkiem, ale sofa którą posiadam również możesz zamówić z funkcją relaks i barkiem/lodówką po środku. Ja mam z funkcją rozkładanego łóżka. Gorąco polecam jak będziesz miał okazję gdzieś widzieć mój wypoczynek usiądź i przetestuj....;-)
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
a że jedna osoba się wyłamała przed szereg i oceniła środek prac a nie całość to się nie przejmuj....;-).[/url]

Nie róbmy z tego forum towarzystwa wzajemnej adoracji, nadmiar cukru też jest szkodliwy. Do swojego błędu się przyznałem, co nie zmienia faktu, że na dzień dzisiejszy mnie to nie przekonuje.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Do Collider: masz w 100% rację, każdy ma swój gust i może się nie podobać. Jeśli wszystkim by się podobało to by tu nudno się zrobiło... Sugeruję tylko aby napisać co ewentualnie można zmienić aby było lepiej. A autor nie koniecznie musi wszystkie sugestie nasze w nieść w życie....;-) Człowiek cały czas się czegoś może nauczyć na co by sam może nie wpadł... Pozdrawiam.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pomysłów jest bardzo duzo, kwestia predyspozycji do majsterkowania i wyobrażni, w tym wypadku gotówka nie jest specjalnie istotna, nie trzeba miec nastu tys. żeby zrealizowac ponadprzeciętny projekt (wizualny).
W takiej salce, gdzie nie trzeba isc na zadne kompromisy mozna zrobic cuda.
 

szejos

New member
Macie racje. Różne efekty można osiągnąć, nie zawsze trzeba ku temu masy pieniędzy, jednak niektóre wątki mogą pochłonąć sporo czasu, a z własnego doświadczenia widzę, że już po kilku tygodniach chce się w końcu zacząć coś oglądać ;).

Początkowo planowałem ekran dać na krótszej ścianie, ale mam sporą rodzinę, więc na dłuższej zmieści się więcej miejsc do oglądania.
 

alkebab

New member
Taki pokoik to super sprawa gratuluje i zazdroszcze. Pewnie kazdy z nas zrobilby to inaczej i po swojemu bo kazdy ma inny gust. Jak dla mnie na przyklad troche za duzo czerwonego koloru. Ja bym poszedl w szarosci i ew jakies delikatne czerwone wstawki. Masz takie kolumny jak ja w kinie naprawde daja czadu :)

to kiedy zapraszasz na seans filmowy? :)
 

szejos

New member
To nie jest czerwony w sumie, tylko Aksamitny Burgund, Dekorala, fotki oszukują :p

Jak już wszystko skonczę, to wpadniecie :p
 

alkebab

New member
W sumie faceci rozrozniaja tylko trzy kolory...
fajny, ch...y i pedalski :)

Teraz zaluje ze wybudowalem dom bez piwnicy :( bede ryczał...

przepraszam za slownictwo teraz nie mowi sie pe...ł tylko waginosceptyk.
 
Ostatnia edycja:
Do góry