Logitech Harmony One - pilot szyty na miarę - test uniwersalnego pilota

Aktualnie ...


  • Total voters
    0

wojtekawm

New member
Juz raz to zrobilem. :)
Caly szczesliwy sprawdzam jak dziala... cyk.. cyk... swietnie dziala przyciszyl tyly ja caly w skowronkach jaki zajefajny mam pilot!!!!!! ... i na koniec niespodzianka... zamilkly wszystkie glosniki, bo HO pogasil wszystkie inne urzadzenia zostawil tylko amplituner. JAK TO????? :((((

Ano TAK TO!!! ... bo w tym MAKRO brał udział tylko AMPLI!!!!!

Wiec musiał bym to zrobić we wszystkich wariantach. Oddzielnie dla CD oddzielnie dla KINA DOMOWEGO oddzielnie dla RADIA i oddzielnie dla TELEWIZJI. I wszystko x2. Bo raz głośniej raz ciszej. :(

Wniosek... szkoda ze nie ma mozliwosci typowo recznych ustawien. :(

Pozdrawiam raz jeszcze.
 

ranczo

New member
Bez reklam
do Makra , którym włączasz kino doprogramój dodatkowe działanie na sterowanie "regulacja tyłów" i wrzuć na wyświetlacz.
 

wojtekawm

New member
do Makra , którym włączasz kino doprogramój dodatkowe działanie na sterowanie "regulacja tyłów" i wrzuć na wyświetlacz.

Testowałem i taka opcje.
Po pierwsze - w Oprogramowaniu jest ograniczona ilosc dodatkowych KOMEND (chyba 6). A u mnie jak raz potrzebne jest okolo 8 KLIKNIEC.
Po drugie - trzeba by robic to w kilku wariantach i jeszcze razy 2. (bo najpierw glosniej potem ciszej). I wszystko recznie, bo stworzonej raz SEKWENCJI nie da sie przypisac do innej AKCJI.
:(
Wiec pilota mam nie mogę powiedzieć ze jest ZŁY. Owszem działa.
Ale do doskonałości i miana UNIWERSALNEGO PILOTA - troszkę mu brakuje. ;)
Przede wszystkim możliwości całkowicie ręcznego zaprogramowania i stworzenia własnej AKCJI.

Pozdrawiam Wojtek.
 

cactusek

New member
Bez reklam
A ja mam takie pytanie do speców od harmony. Może ktoś mi doradzi. Mam zaprogramowane kilka makr w activities np "oglądanie filmów" które to działanie uruchamia mi tv, odtwarzacz multimedialny i amplituner. I to wszystko ładnie działa. Ale chciałbym mieć też taką opcję żeby wykonał to samo działanie przy kliknięciu "oglądanie filmów" ale żeby nie włączał mi odtwarzacza multimedialnego bo ten już chodzi (często zostawiam na noc bo udostępniam nim w sieci różne pliki). A teraz gdy uruchomie "ogladanie filmów" to po prostu wyłącza mi to urządzenie (jest jedna komenda włącz/wyłacz działająca naprzemiennie). Także myślałem o tym żeby zrobić nowe activity "ogladaj filmy 2" które to bedzie uruchamiało wszystkie urządzenia oprócz odtwarzacza który już byłby włączony. Problem polega na tym że jesli nie dodam go do opcji przy włączaniu to nie bede mógł nim sterować w tym activity bo nie będzie obecnego tego urządzenia tam.... jak sobie z tym poradzić ?
 

cactusek

New member
Bez reklam
Ale jak zrobić żeby nie wyłączał sie kiedy ja próbuje go włączyć (tzn uruchamiam to activity i jednoczesnie to urządzenie)?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie, porownywal ktos Harmony Touch? Tak sie zastanawiam czy warto.
Glownie chodzi mi o mozliwosci wrzucenia wszystkich kanalow, po czym swobodny wybor z dotykowego ekranu.
Jeszcze jedna sprawa, powiedzmy ze chce uruchomic kanal erotyczny, po wybraniu go wymagane czynnosci to wcisniecie na pilocie od dekodera przycisku zielonego, nastepnie 4 cyfrowy kod. Mozna to ogarnac tym pilotem za jednym kliknieciem?
 

kolunio

New member
Witam
Panowie mam pytanie odnosnie sterowania tasma led RGB...
Ku[ilem taka wraz ze sterownikiem na allegro i co musze wybrac w ustawieniach aby miec do niej sterowniki?
Przerabial juz ktos ten problem?
Pozdr
 

he_rek

New member
pytania nowego użytkownika harmony

Witam.Kupiłem dziś Harmony i takie pytanka mi się urodziły :
1. Co z Xboxem 360 da się sterować czy nie ?? (nie mam pilota oryginalnego )
2. Odtwarzacz multimedialny - w trakcie działania włącza się telewizor i odtwarzacz ale później nie mogę sterować odtwarzaczem , muszę włączać osobno na pilocie urządzenie "odtwarzacz multimedialny" ma ktoś rozwiązanie ??

Z góry dziękuje za podjęcie dyskusji:popcorn:
 

he_rek

New member
Tydzień z harmony one

Witam, to już tydzień z harmony .Temat widzę umarł nie ma pomocy .Więc moje spostrzeżenia :

Jeśli jakieś urządzenie działa źle lub nie działa wcale wpisuj inne modele tego producenta.

Na moim przykładzie: Asus HD2 wpisz że masz Asus R1

Panasonic Th42PV45EH wpisz że masz TH-50

W moim przypadku pomogło i harm:krol:nia spisuje się rewelacyjnie. POZDRAWIAM:mrgreen:
 

ernet

Active member
Bez reklam
@up. Szkoda, bo mój One poległ ( nie pytaj,jak ) i własnie się zastanawiam czy do niego wrócić czy wbić się w ten nowy. Muszę jeszcze poczytać.... ciekawe,że większość technicznych portali go chwali w przeciwieństwie do użytkowników. Poważne, czyt: rozbudowane recenzje znalazłem tylko na stronach anglojęzycznych. So far ;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja juz wszystko wyczytalem co mozliwe, plus filmy i ew. komentarze.
W zasadzie to bylem juz zdecydowany, ale czasu braklo na zakup i jakos mi sie odniechcialo - przynajmniej na razie.
Mnie tylko juz interesuje Touch.
Podstawowe funkcje, ale co dla mnie akurat istotne to zaprogramowanie ulubionych kanalow i prosty bezsposredni wybor z wyswietlacza.
 

SlaWasIl

New member
Mnie akurat ulubione kanały najmniej są potrzebne. To co lubię, szybciej wklepię cyferkami.

Wysłane z mojego HTC za pomocą Tapatalk 2
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jezeli tylko pamietasz kazda cyferke, to czemu nie. Mi brakuje tych powiedzmy 20 ulubionych, zawsze pod reka - przedstawionych w intuicyjnej formie graficznej (w postaci ikonek).
 

ernet

Active member
Bez reklam
Jednak nie. Nie Touch. Łatwiej i szybciej wykonać jakieś polecenie z "fizycznej" klawiatury.
Już zamówiłem model 650.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Mimo wszystko ja potrzebuje z ikonkami glownie do kanalow tv, poczekam jak ceny spadna i zobaczymy.

Rozumiem.Każdy ma swoje preferencje. Ale akurat zamówiony przeze mnie model 650 ma opcję wyświetlania naz programów na ekranie. Oczywiście, jest on mniejszy niż Touch i zmieści tym samym
miej tych ikon.
 
Do góry