LM620s vs LM660s

slawek2535

New member
Koledzy , a czy ma ktos 42LM620S powieszony na scianie ? Potrzebuje wieszaka zeby TV wisial jak obrazek na scianie , moze ktos podac jakis model wieszaka ? Mam sciane karton gips + cegla ale korki do sciany to sam kupie dluzsze i tyle. Wiec prosze o podawanie nazw wieszakow.
 

tomekcl

New member
wez druga sztuke i tyle jak juz tyle " wad " w nim widzisz :) masz ten program dbajacy o klienta to korzystaj.
Chyba go nie oddam. Umylem ekran i doszedlem do wniosku ze ta ryska jest tak mala ze smieszne byloby go za to oddawac, z grami przez HDMI tez juz sobie poradzilem, wystarczylo drugi raz je zainstalowac i dzialaja przez HDMI bardzo dobrze.
A ten banding.. Znaczy tylko jeden pas, juz mnie jakos nie razi.. Na filmiku ktory nagralem widac go wyrazniej niz normalnie. chyba tak aparat to wylapuje.
Jesli nic nowego w nim nie znajde to zostanie ze mna;) Ogolnie moge go ocenic wg moich potrzeb na 9/10.
:D:D
 

slawek2535

New member
Skorzystaj z konfiguratora na stronie 4World.pl

ta stronka podala mi ten uchwyt : 4WORLD 06817 SKLEP NEO24.PL 06817 NAJLEPSZA CENA w sumie nie jest drogi i wyglada ok , szkoda ze nie ma zadnej opini o nim ale wbudowana poziomnica sprawia ze jestem " za "



@tomekcl

moze i masz racje , ja zamawiam w przyszlym tygodniu na 100 % , nie jestem znawca opisze jak cos wrazenia zwyklego uzytkownika , wieszak jak widac juz znalazlem w dosc dobrej cenie wiec jest ok.
 

jodys

New member
witam rownierz posiadam LM620S KPIONY W SAURNIE BARDZO FAJNY OBRAZ PO USTAWIENIU WG.danych z forum jestem zadowolony 9.5/10 dzialaja nawet filmy z iitv ale nie mozna powiejszyc obrazu ten tekst pisze na klawiaturz bezprzewodowej z myszka podpieta do tv.filmy z youtub hd naprawde rewelacja np ken block wymiata.ipla dziala bez reklam mozna wykupic preium i miec hd tak jest 570i.3D WORLD dziala poprawnie sa bajki koncerty dokumeny.w smart tv sa gry w ktore dzieki myszce latwo grac.na konsoli NFS SHIFT dal sie skonwertowac do 3d glebia byla i dzialalo plynnie.dzwiek dobry. polecam tv szystkim ktorzy sie zasstanawiaj za 2499 42 cale z taka funkcjonalnoscia to okazja.to jest laptop 42 cale 3d.
 

slawek2535

New member
Dostalem juz swoj egzemplarz 2345 zł z wysylka , chyba taniej nie mozna poki co kupic. Wszystko ok , grzebie teraz w 3D :D , polaczylem go z netem poprzez ethernet bo tak sie sklada ze tam gdzie bedzie wisial TV to mam router i nie musze kupowac drogiego " dongla wifi " :p


Gdzie w LG SMART TV znajde filmiki 3D jakies prezentacje ? bo slyszalem ze mozna to znalezc a usiebie nie widze
 

miczbl

New member
3d ustawienia

Witam
czy ktoś powie o co chodzi w tych ustawieniach? nie ma żadnej informacji w instrukcji. Z góry dzięki za odpowiedź.
 

Attachments

  • 3d.jpg
    3d.jpg
    441,7 KB · Wyś: 473

jodys

New member
Dostalem juz swoj egzemplarz 2345 zł z wysylka , chyba taniej nie mozna poki co kupic. Wszystko ok , grzebie teraz w 3D :D , polaczylem go z netem poprzez ethernet bo tak sie sklada ze tam gdzie bedzie wisial TV to mam router i nie musze kupowac drogiego " dongla wifi " :p


Gdzie w LG SMART TV znajde filmiki 3D jakies prezentacje ? bo slyszalem ze mozna to znalezc a usiebie nie widze


wchodzisz w 3d world i tam wszystko jest
 

slawek2535

New member
@jodys , dzieki ogolnie to jak wlaczylem pierwszy raz TV buszowalem po smart tv to nie mialem tych opcji , dopiero jak wieczorem wyszedlem i po paru godzinach wrocilem , wlaczylem TV to mialem 3d World , Gry , APPKI premium widocznie telewizor musial cos zadzialac jak mnie nie bylo bo tak mialem puste menu :p


Ostatnie moje pytanie trzy pytania :

Czemu jak mam podpietą cyfre + HDMI to jak przelaczam programy mam napisane 50 hz , po podlaczeniu xboxa tak samo , cos musze przestawic ?

Widzialem tutaj ustawienia dla tego telwizora jednak nie wiem gdzie to ustawiac , chyba musze wziac menu po angielsku i wtedy dojde do wszystkiego.

Trzeciego pytania zapomnialem a mnie nurtowalo eh
 

Pabliq

New member
@jodys , dzieki ogolnie to jak wlaczylem pierwszy raz TV buszowalem po smart tv to nie mialem tych opcji , dopiero jak wieczorem wyszedlem i po paru godzinach wrocilem , wlaczylem TV to mialem 3d World , Gry , APPKI premium widocznie telewizor musial cos zadzialac jak mnie nie bylo bo tak mialem puste menu :p


Ostatnie moje pytanie trzy pytania :

Czemu jak mam podpietą cyfre + HDMI to jak przelaczam programy mam napisane 50 hz , po podlaczeniu xboxa tak samo , cos musze przestawic ?

Widzialem tutaj ustawienia dla tego telwizora jednak nie wiem gdzie to ustawiac , chyba musze wziac menu po angielsku i wtedy dojde do wszystkiego.

Trzeciego pytania zapomnialem a mnie nurtowalo eh

50Hz to jest częstotliwość sygnału wejściowego a nie częstotliwość odświeżania matrycy...
 

barteknowack

New member
Bez reklam
Witam
czy ktoś powie o co chodzi w tych ustawieniach? nie ma żadnej informacji w instrukcji. Z góry dzięki za odpowiedź.

Rzecz jest o funkcji DualGaming. Gdy grając w grze na dwie osoby, masz podzielony ekran na góra-dół lub prawo-lewo, możesz wybrać odpowiednio opcje wyświetlania trybu 3D w telewizorze i dzięki sepcjalnym okularom lub okularom zwykłym z zamienionymi soczewkami (zamiast L-R musi być L-L lub R-R) możesz grać w dwie osboby na całym ekranie a nie tylko na połówce.

W przypadku gry niekompatybilnej z DualGaming, obraz taki będzie "rozciągnięty". W przypadku gry kompatybilnej, gra generuje dwa odpowiednio ściśnięte obrazy tak że po uruchomieniu tryby DG, obrazy mają prawidłowe proporcje.
 

miczbl

New member
odpowiedź z LG

Odpowiedź z LG:

Uprzejmie informujemy, iż ikony wyświetlane na ekranie przedstawiają standardy obrazu 3D do których wyświetlania przystosowany jest telewizor. W zależności od tego jaki materiał jest dostarczony należy wybrać za pomocą ikon określony standard.

1 ikona - 2D->3D jest to opcja konwersji która pozwala na wyświetlanie materiałów 3D np. telewizje naziemną w technologii 3D

2. Obraz podzielony na dwa pionową linią - Standard 3D określony jako Side By Side. W przypadku kiedy po uruchomieniu materiału obraz jest wyświetlany właśnie w ten sposób należy wybrać taką samą ikonę po wciśnięciu przycisku 3D aby uzyskać jednolity obraz 3D.

3. Obraz podzielony na dwa poziomą linią - Standard 3D określany jako Top Bottom (góra - dół), zasada działania jest analogiczna jak przy Side By Side

4. Szachownica - Rzadko spotykany materiał na rynku europejskim, zasada stosowania taka sama jak przy poprzednich trybach SBS i TB.

5. klatka po klatce - jw.

Filmy 3D mogą być wykonane w jednej z podanych technologii, często są wykonane Over-Under

A w jaki sposób rozpoznać w jakiej technologii wykonano materiał 3D??
 

Grinch

New member
Witam,
zamierzam kupić LM620s 42" mam jednak pytanie - czy w końcu wyszła aktualizacja w której wrzucili TVN player? Ktoś pisać, że w październiku ma być. Ktoś coś wie?
 
Do góry