LG Oled G13 65 vs Philips 586 65

Manarino

Banned
Oledy są boskie właśnie oglądam z rodziną film na Netflix, te wasze Ledy a szkoda gadać. ktoś kogo stać zawsze
wybiera markę premium sorry tak było jest i będzie:)
Daj już spokój . W zderzeniu z deficytem intelektualnym nigdy nie wygrasz. Możesz tylko się pastwić. Po co ?

Masz jeszcze babcię lub dziadka ?
Jak nie, to znajdź jakiegoś emeryta/rencistę w rodzinie , takiego ulubionego , co dużo czasu spędza przed tv (bo który nie spędza).
Poświęć się i sprezentuj mu na gwiazdkę leda q90t .To tylko 3.800
W zamian dostaniesz coś znacznie więcej!
Jego euforia będzie nie do opisania , nie do ogarnięcia. Jego czysta radość wynagrodzi Ci stratę tej drobnej kwoty .

Spójrz na forumowicza sdman i zobacz w jaką euforię,zachwyt ten tv go wprowadził. Jak pozytywnie odmienił jego życie! Zakupiony przez niego led q90t wręcz skradł jego serce . I nie ważne, że jest to przeciętny telewizor , który zajmował ostatnią lokatę wśród porównań z flagowymi oledami . Nie ważne, że ogląda na nim kablówkę . To wszystko jest nie ważne!
Ten tv nigdy go nie zawiedzie, nie wypali mu się po gwarancji ,będzie służył długie lata, zanim znów odłoży z renty i pod koniec drugiej dekady nabędzie nowy najlepszy tv . Nie oślepi go odbijający się w nim promyk słońca, nie uszkodzi jak że już nadwyrężonego wzroku, bo jego led ma najlepszą powłokę antyreflelsyjną.


Jego telewizor jest świetny i ma extra czerń , extra anty reflex , skalowanie i w ogóle jest lepszy od wszystkiego co WY macie, bo teraz to po prostu jego led q90t. Sella vie..


Zrób jak mówię, a będzie Ci wdzięczny na wieki .
Chyba w to nie wątpisz ;)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
andrzejduda1
Wg mnie Oled wygra spokojnie wszelkie porównania.
Jeśli ma być najlepszy obraz - to wybór jest prosty .
 

SDman

Banned
Poznałem kilku sprzedawców z wieloletnim doświadczeniem w branży i nie wszyscy gloryfikują OLED`a. Są też świadomi, co dany model TV potrafi i nie wierzą w cuda, że najtańszy OLED zawsze wygra z z topowym LCD, a tym bardziej z najnowszym rodzajem podświetlenia miniLED.
Posiadając Q90T wiem, że dokonałem optymalnego wyboru, zachwyca bardzo niskim poborem prądu, świetnym wykonaniem (solidnym), funkcjonalnością, szybkim i poprawnym działaniem, świetnym dźwiękiem (osiem głośników).
Genialna powłoka nie robi sobie nic z naszego "Słoneczka" w warunkach gdzie PDP już nie dawała rady lub musiała pracować na maximum prądowym (przesycony obraz) -Samsung zwyczajnie zachwyca i daje radę, a zapas jasności jest jeszcze ogromny.
Na koniec zachwytów zostawiam OBRAZ odniosę się jedynie do materiałów 1080i z kablówki bo trudno komuś uwierzyć jak mogą na nim wyglądać programy HD, oczywiście SD również podciągane są na max możliwości.
Przy 55" z 3 m są jak 4K i nie chodzi mi tutaj tylko o genialną ostrość ale również paletę barw, wywołują uśmiech każdego dnia i nocy (świetnie działa czujnik światła -sporo lepiej niż w PDP)
To wszystko bez jakiegokolwiek stresu o wypalenia .

Spokojnie trzeba podejść do tematu. Osobiście uważam, że OLED = dobry status finansowy i brak jasnego pokoju lub więcej oglądania wieczorami -nocą, wypalenie są większym problemem niż w PDP
Już modele starsze nawiązują walkę jak równy z równym, w jednym aspekcie lekko przegrywają (głębia czerni -nie mylić z czernią) ale za to w wielu innych wygrywają.
Po roku poszukiwań wielu testach i bezpośrednich porównań kupiłem Samsunga Q90T po PDP ST60, dał się ustawić metodą bezpośrednich porównań z PDP.
Jestem zachwycony, że nie bije po oczach czego się w LCD obawiałem, a oczywiście paletą barw przewyższa PDP (jak ktoś wie co to jest WCG -to już ten fakt nie daje najmniejszych szans PDP, o HDR już nawet nie wspomnę).
Bezcenny jest również brak odbić (najlepsza powłoka antyrefleksyjna) ze "słoneczka" nic sobie nie robi, ważny również jest niski pobór energii: 60-120W -to 120 to przy pełnym słońcu.

Nadużyciem jest stwierdzenie, że każdy OLED jest lepszy od LCD Premium. Takich stwierdzeń nie używają
poważni recenzenci -nigdy. Tylko "stajnia z tego forum" z jej "żołnierzami" do zadań specjalnych propagują takie stwierdzenia.
Interes musi się kręcić , a nabywca OLED`a ma szansę szybciej wrócić

Komfort używania jak się chce ile się chce dla mnie i domowników jest bezcenny.
 
Ostatnia edycja:

vvv

Well-known member
Bez reklam
SDman po co przypinasz łatki innym forumowicza „wyzywając „ od stajni i innych takich ….
Przesadzasz i staje się to mało „eleganckie”
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
SDMan cieszymy się bardzo Twoim szczęściem:) a teraz przeklej ten przedługi tekst do tematu Samsunga!
Tu pytanie jest o OLEDY LG I PHILIPS
ja wiem ,że wcześnie wstajesz i piszesz te wypociny ale mylisz watki")
 

VitoCx

Member
Poznałem kilku sprzedawców z wieloletnim doświadczeniem w branży i nie wszyscy gloryfikują OLED`a. Są też świadomi, co dany model TV potrafi i nie wierzą w cuda, że najtańszy OLED zawsze wygra z z topowym LCD, a tym bardziej z najnowszym rodzajem podświetlenia miniLED.
Posiadając Q90T wiem, że dokonałem optymalnego wyboru, zachwyca bardzo niskim poborem prądu, świetnym wykonaniem (solidnym), funkcjonalnością, szybkim i poprawnym działaniem, świetnym dźwiękiem (osiem głośników).
Genialna powłoka nie robi sobie nic z naszego "Słoneczka" w warunkach gdzie PDP już nie dawała rady lub musiała pracować na maximum prądowym (przesycony obraz) -Samsung zwyczajnie zachwyca i daje radę, a zapas jasności jest jeszcze ogromny.
Na koniec zachwytów zostawiam OBRAZ odniosę się jedynie do materiałów 1080i z kablówki bo trudno komuś uwierzyć jak mogą na nim wyglądać programy HD, oczywiście SD również podciągane są na max możliwości.
Przy 55" z 3 m są jak 4K i nie chodzi mi tutaj tylko o genialną ostrość ale również paletę barw, wywołują uśmiech każdego dnia i nocy (świetnie działa czujnik światła -sporo lepiej niż w PDP)
To wszystko bez jakiegokolwiek stresu o wypalenia .

Spokojnie trzeba podejść do tematu. Osobiście uważam, że OLED = dobry status finansowy i brak jasnego pokoju lub więcej oglądania wieczorami -nocą, wypalenie są większym problemem niż w PDP
Już modele starsze nawiązują walkę jak równy z równym, w jednym aspekcie lekko przegrywają (głębia czerni -nie mylić z czernią) ale za to w wielu innych wygrywają.
Po roku poszukiwań wielu testach i bezpośrednich porównań kupiłem Samsunga Q90T po PDP ST60, dał się ustawić metodą bezpośrednich porównań z PDP.
Jestem zachwycony, że nie bije po oczach czego się w LCD obawiałem, a oczywiście paletą barw przewyższa PDP (jak ktoś wie co to jest WCG -to już ten fakt nie daje najmniejszych szans PDP, o HDR już nawet nie wspomnę).
Bezcenny jest również brak odbić (najlepsza powłoka antyrefleksyjna) ze "słoneczka" nic sobie nie robi, ważny również jest niski pobór energii: 60-120W -to 120 to przy pełnym słońcu.

Nadużyciem jest stwierdzenie, że każdy OLED jest lepszy od LCD Premium. Takich stwierdzeń nie używają
poważni recenzenci -nigdy. Tylko "stajnia z tego forum" z jej "żołnierzami" do zadań specjalnych propagują takie stwierdzenia.
Interes musi się kręcić , a nabywca OLED`a ma szansę szybciej wrócić

Komfort używania jak się chce ile się chce dla mnie i domowników jest bezcenny.


Urzekła mnie twoja historia.
 

SDman

Banned
SDman po co przypinasz łatki innym forumowicza „wyzywając „ od stajni i innych takich ….
Przesadzasz i staje się to mało „eleganckie”
Ja nie mogę, inni szydzić ze mnie mogą? To nie ja zacząłem.
Zadaj sobie trud i wstecz się wróć, nie tylko w tym wątku, bądź obiektywny.
Jestem niewygodną osobą mówiącą prawdę o wadach OLED. Nie neguję jednak ich zakupu, a wręcz osoby z zasobnym portfelem zachęcam !
To jest technologia oczko wyżej od LCD jest to oczywiste ale nie każdy model mający panel OLED staje się bolidem tak na 100% nie jest !!
Określenie "Premium TV" może być używane zarówno w topowych OLED jak i LCD.
To również pewne jak to, że OLED się wypali prędzej czy później i ma koszmarne odbicia.
Może to jest powodem braku chęci wstawienia jakiegokolwiek zdjęcia z OLED bo widać na nim byłoby fotografa i całą resztę otoczenia.
 
Ostatnia edycja:

vvv

Well-known member
Bez reklam
Zachowujesz się jak dziecko w piaskownicy !
Kto zaczoł ….
I aby było jasne kończąc temat z mojej strony pomysł o TYM :

Zapewne znasz tę zasadę, że jak jesteś na imprezie i jedna osoba Ci mówi, że jesteś pijany, to możesz to zignorować. Jeśli powie to druga osoba, warto się nad tym zastanowić. Jeśli trzecia osoba powie to samo, to nie zastanawiaj się już dłużej, tylko idź się przespać.
 

SDman

Banned
Impreza, a forum to dwie całkowicie różne sytuacje, ale może masz rację, czas na bycie uprzejmym -dziękuję za radę.
 

VitoCx

Member
Mnie również urzekla...
Aktualnie b7 i g1 na stanie i żadnych odbic i wypalen.
Gram, oglądam tv itp
Pozdrawiam
I to jest opinia osoby posiadającej OLEDA, która coś wnosi do tematu.


Ja nie mogę, inni szydzić ze mnie mogą? To nie ja zacząłem.
Zadaj sobie trud i wstecz się wróć, nie tylko w tym wątku, bądź obiektywny.

Może to jest powodem braku chęci wstawienia jakiegokolwiek zdjęcia z OLED bo widać na nim byłoby fotografa i całą resztę otoczenia.


Ktoś z ciebie szydzi. Ja nie zauważyłem:lol:
Nikt zdjęć nie wkleja bo się boi że mu pomarańczowa zasłona fotę zepsuje.. upss :shock:
 

SDman

Banned
hmm, coś poszło nie tak z pierwszą odsłoną, widzisz Twoje ładne i moje ładne, dziękuje.
 

Attachments

  • Q90T_wcg1.jpg
    Q90T_wcg1.jpg
    51 KB · Wyś: 13
Ostatnia edycja:

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Chciałem żebyś był szczęśliwy ale nie ma odbić i co teraz ? Ani wypaleń tv 19 miesięcy używany kilka godzin dziennie do wszystkiego .
 

SDman

Banned
Pozwól czy są odbicia czy nie ocenić innym (mogą to zrobić na Laptopie w sklepie) OLED = matryca błyszcząca.
Trzymam kciuki, chociaż nie jestem pewien czy powinienem bo stać Ciebie na szybkie zmiany , coś pisałeś o braku kodeka AV1
 
Do góry