LG LS570S -nowość?

Enjama

New member
Czyli ten tv nie nadaje się zbytnio do oglądania meczów piłki nożnej ?
Widać smugi ?
Dziwne bo niby tv ma 200mhz

Mam jeszcze ptanko czy ten tv ma tzn banding ? te pionowe pasy ?
Jeśli tak czy to jest bardzo widoczne ?

Może się ktoś wypowiedzieć jeszcze odnośnie jakości obrazu i czy to smużenie ma każdy ?
Zastanawiam się własnie nad tv do 2300 zl i nie wiem czy to będzie najlepszy model za tą kase.
 

dominlesne

New member
Witam,
Wczoraj kupiłem ten tv i zastanawiam sie czy go nie oddać:/
Pierwsze moje pytanie dotyczy grania na ps 3 głownie chodzi mi o fife 12 i lekkie przycinanie sie i "smugę" która pojawia sie za piłka. Czy da radę coś z tym zrobić w ustawieniach tv?
Drugie pytanie dotyczy odbioru sygnału sd np TVN 24. Podczas oglądania obraz jest słaby a pasek info na dole sie trzęsie . Czy coś można z tym zrobić ?
Ostatnie pyt jakie są optymalne ust tego tv ?
Dziękuje.
...i jak doszedłeś do tego co jest przyczyną tej wady podczas grania?
 

al12

New member
jak ustawić na LG LS570S jedną listę dla programów naziemnych i satelitarnych

żeby z jednej listy wybierać a nie przełączać źródła sygnału
 

paweltbg

New member
nagrywanie

nagrywanie na tym tv tylko na dyski powyżej 40 GB a co z pendrive np 64 GB, po podłączeniu wykrywa go ale jak chce coś nagrać to już nie może trzeba go sformatować przez tv ale nie wiem jak
 

Kaloteck

New member
U mnie gry chodza ok, tyle ze mam x-boxa a nie ps3 ale to chyba zadna roznica. A czujnik oswietlenia dobrze Wam dziala ? U mnie jak ustawie na Auto to jakby daje max jasnosc i trzyma tak przez caly czas. To jest chyba malo dopracowana funkcja.
 

Enjama

New member
Może ktoś podrzucić ustawienia obrazu optymalne ?
Tak aby zminimalizować smużenie ?
Widać to dosyć często. Nawet jak szybko głową ktoś ruszy ;p
W zaawansowanych opcjach obrazu, są różne polepszacze jak to tam poustawiać ?
 
Ostatnia edycja:

sieciech77

New member
Witam:)
Zastanawiam się nad zakupem LG LED LS570S ale nigdzie nie mogę znaleźć bardzo ważnej dla mnie informacji: czy telewizor ten odtwarza przez USB filmy w formacie mkv?
 

thug10

New member
tak bez problemu i napisy w formacie srt

w filmach mkv jest możliwość wyboru ścieżki dźwiękowej jesli ilm ma zakodowane kilka
 

martok

New member
Może ktoś podrzucić ustawienia obrazu optymalne ?
Tak aby zminimalizować smużenie ?
Widać to dosyć często. Nawet jak szybko głową ktoś ruszy ;p
W zaawansowanych opcjach obrazu, są różne polepszacze jak to tam poustawiać ?

pobaw się opcjami ostrości w pionie i w poziomie, ja mam ustawione na 0 i po tym zabiegu obraz jest znacznie lepszy
 

paweltbg

New member
Wyłączał ktoś może kontrolę rodzicielską w tym tv? bo podobno moduły szybciej działają po wyłączeniu, ja nie mogę jej znaleźć

to chyba chodzi o kontrole w module CI
 
Ostatnia edycja:

lawyer-pl

New member
To smuży czy nie?

Planuje zakup tv dla rodziców, głownie do tv seriali. ALe martwi mnie, że spotykam głosy iż nie da się na tym tv komfortowo oglądać filmów, piłki nożnej, bo przy dynamicznych scenach smuży, że tv nie nadąża za obrazem. Czy to prawda? Czy nie da się czegoś ustawić?

Sam mam 6 letnie LCD samsunga i w nim fabrycznie było takie coś ze przyciemniał sam sceny gdy była ciemna scena, pózniej rozjasnial, tzw. dynamic diammering - ale można to było wyłączyć w debug mode.

Będę wdzięczny za opinie osób, które mają ten tv albo miały z nim styczność.


Pozdrawiam,
Dawid
 

zalek

New member
Tyle postów na temat tego TV się przewinęło, a nikt nie napisał o rzeczy, która najbardziej mnie interesuje. Wg info na stronie producenta telewizor jest zgodny z systemem Intel WiDi (Wireless Display). Jako, że mam laptop z WiDi jestem bardzo ciekawy, czy rzeczywiście ten system jest w tym tv i jak działa. Sprawdzał ktoś, jakieś wrażenia? Albo chociaż potwierdzenie, że jest (np. w instrukcji, na pudełku, na nalepce)? Chodzi mi o wersję 37 cali (LG 37LS570S).
 

martok

New member
przeysłałem obraz, muzykę i filmy po wifi do telewizora z telefonu, z kompa przesyłałem tylko zdjęcia, reszty nie chciało mi się konfigurować, bo wątpie żeby oglądnie filmów mogło działać płynnie, choć z telefonu filmy nagrane się nie tną.
 

zalek

New member
Dzięki za odpowiedź, ale ja pytałem o WiDi, a nie o WiFi. WiDi działa jak kabel HDMI, tylko bezprzewodowo. Czyli nie przesyła materiałów (film, zdjęcia, muzyka), a po prostu daje na TV obraz samego co widać na ekranie laptopa (krótko mówiąc zamienia TV w monitor dla laptopa). Sprawdzał ktoś tą opcję na tym TV?
 

martok

New member
problem polega na tym ze potrzebna jest karta wi-fi do tv a ona nie jest dawana w standrdzie, możńa dokupić ale raczej tylko LG podejdzie, próbowałem na standardowej i jej nie widzi
 

kid_a

New member
Witam.
Właśnie kontaktowałem się telefonicznie z BOK LG w celu uzyskania jakiejś informacji czy kiedykolwiek będzie aktualizacja wtyczki Flash i co za tym idzie TVN Player. W odpowiedzi usłyszałem "Owszem ale tylko w modelach z roku 2013. Nowe modele ukarzą się na przełomie luty, marzec 2013 i tam prawdopodobnie będzie nowa wersja Flasha."
Słysząc słowo prawdopodobnie pomyślałem sobie, że prawdopodobnie w modelach z 2013 również nic się w tej kwestii nie zmieni.

Pozdrawiam.
 
Do góry