LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

LGmaniak

New member
jeszcze chciałbym spytać jak 3d prezentuje sie na 32 calach i jak wygląda obsługa filmów z dysku zewnętrznego, mam zamiar oglądać przez usb film hd, film hd 3d jak i pliki avi z napisami txt

na twoim miejscu kupił bym minimum 42 ", powiem ci ze mam 42" efekt wyglada dobrze ale juz bym chiał 46":) uzytkownicy tego forum pisali juz ze do 3d najlepiej 46", 55". 32" jak dla mnie nie opłaca sie kupowac do 3d :( na dysku mam filmy w 3d sbs i dziala elegancko, avi,mkv. jesli chodzi o napisy to musisz miec w jednym folderze razem z filmem.pozdro
 

LGmaniak

New member
efekt bedzie, ale wiekszy był by bardziej realistyczny poniewaz miał bys wrazenie ze jestes w srodku. wydaje mi sie ze musiał bys przy 32" siedziec bliżej. poszukaj 37" z 3d jezeli są.
 

neo292

Member
Czy ktoś z używa nero media home do DLNA? mi działało ok ale po dodaniu nowych folderów i odświeżeniu wyskakuje monit o nie obsługiwanym formacie pliku !!! ale plik normalnie idzie np po usb. Jak nero zmusić do poprawnego indeksowania?
 

memeczyslaw

New member
bede siedział blisko telewizora takze 32 cale mi wystarcza, dzieki za odpowiedzi na moje pytania teraz nie mam wątpliwości juz nie dlugo ten telewizor bedzie stał u mnie w pokoju :) jeszcze chcialbym sie dowiedziec czy istnieje mozliwosc wgrania nowego softu do telewizora za pomoca pendrive lub plyty?
 

pjurek02

New member
bede siedział blisko telewizora takze 32 cale mi wystarcza, dzieki za odpowiedzi na moje pytania teraz nie mam wątpliwości juz nie dlugo ten telewizor bedzie stał u mnie w pokoju :) jeszcze chcialbym sie dowiedziec czy istnieje mozliwosc wgrania nowego softu do telewizora za pomoca pendrive lub plyty?


nowy soft aktualnie tylko z internetu - na początku była aktualizacja którą robiło się z Pena, ale aktualnie wszystko idzie z automatu, ale proponuje kontakt z LG to może pomogą.
 

ovner

New member
Mam pytanie odnośnie DTS, czy jak będzie odtwarzany koncert lub film w DTS przez DLNA lub z plików, to czy da się przesłać ten sygnał wyjściem optycznym do amplitunera kina domowego gdzie zostanie zdekodowany i odtworzony. Czy pozostaje odtwarzanie na zewnętrznym źródle i przesłanie tylko wizji do telewizora.
 

bblleennoo

New member
Orientuje sie ktos czy w lw570s mozna adapter wifi zastapic zwyklym routerem wifi?
w media expert powiedzieli mi ze wystarczy router przeprogramowac na odbior...
 

bblleennoo

New member
Nie wiem dlatego pytam, expert? z media expert tak powiedzial.
myslalem ze moze router do pradu i do gniazda od neta w tv i przeprogramowac go na odbior
 

LGmaniak

New member
jesli bezprzewodowo to do tv potrzebujesz adaptera i łaczysz sie z routerem przez wifi. chyba ze przewodami to do routera i tv kablem lan.
 

ovner

New member
Troche powalczyłem już z tv i jedno mnie dręczy.
Jak odpalić pliki vob żeby działały jak płyta dvd z menu itp. , bo odpalając voba to vob sie kończy i odtwarzanie się zatrzymuje. Z plikami avi niema problemu jeden się kończy i kolejny zaczyna.
 
Do góry