LG C9 vs CX

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale pytasz o modele Oledów, które nie są produkowane już kilka miesięcy.
Sony jest podam Ci jutro na maila.
 

czaro49

New member
Kiki , napisz mi na mail acer33@o2.pl oferte dla niebieskich na telewizory 55'',65'' LG CX , oraz Samsung 65" Q80T . Napisz mi też jak dokonuje sie płatnosc (przelew, gotówka przy odbiorze ?), kto przywozi telewizory i czy sprawdzasz matryce przed wysłaniem tv do klienta .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są dostępne i będą dostępne. To nowa seria.
Zarówno 55CX jak 65CX na dziś dostępne są od ręki.
Ale jest dużo rezerwacji.
Są w programie gdzie sam wybierasz ceny.

Ale później też będą dostępne. Nie zostawiałbym wszystkiego na ostatnią chwilę. W natłoku sprzedaży świątecznych różnie jest z dostępnością.
 

Zeniffar

New member
Mi się udało kupić 55" w Euro RTV AGD za 5700 zł i słuchawki JBL o wartości prawie 300 zł gratis.

Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka
 

Zeniffar

New member
Dysponuje ktoś może jakaś dobra kalibracją do CX? O ile na YT dema HDR wyglądają obłędnie o tyle oglądanie już zwykłej tv czy gry wyglądają... Dziwnie... Jak by był filtr nałożony wpadający w sepie. I nie wygląda to moim zdaniem dobrze.

Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka
 

czaro49

New member
Dysponuje ktoś może jakaś dobra kalibracją do CX? O ile na YT dema HDR wyglądają obłędnie o tyle oglądanie już zwykłej tv czy gry wyglądają... Dziwnie... Jak by był filtr nałożony wpadający w sepie. I nie wygląda to moim zdaniem dobrze.

Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka
Oddaj to badziewie i wez Qleda lub jakiegos Sony ... obraz jak na tym filmiku w 7minuta:50 sekunda to ktyminał .... i to za 6-7 tys. ? :grin::grin: https://www.youtube.com/watch?v=T6C3p--cblA&t=468s
 

Mike Rosse

New member
Witam, czy jest jeszcze możliwość zakupu C9? Czy już tylko Cx?
W moim mieście nigdzie nie ma już c9 jedynie z ekspozycji, i teraz czy warto dołożyć ten 1000 do cx? Pozdrawiam Michał


buko-misiek@wp.pl

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Niestety C9 nie ma i już nie będzie.Są LG CX i dla niebieskich masz w specjalnym programie gdzie sam wybierasz ceny.
Do CX warto dopłacić ma lepsze zabezpieczenia i więcej, znacznie większe możliwości, automatyczne dobieranie różnych elementów przestrzeni dźwięku i obrazu.
Wysyłam Ci program na maila.
 

kamiloos

New member
Siemanko.


Mam w tym momencie 55C8 i zamowiona Playstation 5. Zastanawiam sie nad zmiana C8 na CX lub jakiegos innego OLEDa juz pod nowa konsole.


Czy ma to w ogole sens? HDMI 2.1 bedzie pewnie wymagane pod 4k@60hz ale watpie, by gry juz na premiere konsoli mialy takie osiagi. Martwi mnie to, ze wg testow CX ma nizsza jasnosc w HDR niz C8, co ma dla mnie znaczenie, bo TV uzywam tylko pod konsole i Netflixa.


Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To bardzo dobry pomysł z modelem CX. Masz już z HDMI 2,1.
Masz w programie dla niebieskich gdzie sam wybierasz ceny.
 

Zeniffar

New member
A właściwie to jak to jest z tym HDMI 2.1 w CX? Podobno LG o kroiło tą funkcjonalność. Kupiłem ten tv z myślą o Xbox series X i teraz zastanawiam się czy będzie to jakoś ograniczać nową konsolę? A podobno ma niektóre gry obsłużyć w 120 klatkach przy rozdzielczości 4K i HDR, lub Dolby Vision...

Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry