LG C9 vs CX

SDman

Banned
Dzięki�� to teraz nie wiem czy czekać czy kupić 49nano863...


Pewnie czytasz to forum, inne portale i wiesz co potrafi OLED, a co LCD i jakie są różnice w cenie oraz w komforcie użytkowania i braku strachu.
Szkoda, że nie będzie w Polsce:
https://www.samsung.com/uk/tvs/qledtv-q85t/QE49Q85TATXXU/

Byłby cenowo pomiędzy OLED 48" i NAno 49", a na "STO" procent byłby lepszy
od 49" nano (mam na myśli obraz).

1 cal więcej od OLED`a i brak wypaleń też na plus.
Musisz sam dokonać wyboru.
 

Gacek89

New member
Pewnie czytasz to forum, inne portale i wiesz co potrafi OLED, a co LCD i jakie są różnice w cenie oraz w komforcie użytkowania i braku strachu.
Szkoda, że nie będzie w Polsce:


Byłby cenowo pomiędzy OLED 48" i NAno 49", a na "STO" procent byłby lepszy
od 49" nano (mam na myśli obraz).

1 cal więcej od OLED`a i brak wypaleń też na plus.
Musisz sam dokonać wyboru.

Mogę go z uk ściągnąć 1400Funtów . Poczytam o nim
 

alpin

Member
Podepnę się pod temat, lada dzień będzie u mnie CX 77 od kikiego w tej chwili wisi plazma 65’ Panasonika.
Czy uchwyt będzie pasował do CX ? Mam taki z lekką regulacją nachylenia i TV mogę w każdej chwili ściągnąć bez żadnego odkręcania.
 

pantomima

Banned
Podepnę się pod temat, lada dzień będzie u mnie CX 77 od kikiego w tej chwili wisi plazma 65’ Panasonika.
Czy uchwyt będzie pasował do CX ? Mam taki z lekką regulacją nachylenia i TV mogę w każdej chwili ściągnąć bez żadnego odkręcania.



Czy kupiłeś tv z pakietem ? (kalibracja itp.)

Daj znaczka ,bo ja tak zrobiłem i mam kilka słów do powiedzenia na ten temat .
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
szerkan87
Zdecydowanie 55CX - masz go w programie dla niebieskich członków forum. Program Ci wysłałem. Ofertę również. I dla niebieskich masz z pakietem.
Lepszego w klasie cenowej - nie kupisz.
Ma najlepsze zabezpieczenia przed wypalaniem, ma ich najwięcej, masz obsługę głosową, HDMI 2,1 , VLL, eArc, dashboard.
 
Do góry