LG C8 OLED - czyli sztuczna inteligencja trafia pod strzechy. A Alpha 9 to nowe serce, które ma bić bardzo mocno.

basket4rap

Member
Bez reklam
Mimo to chyba to oleję, gdyż przez ostatnie dwa dni, nawet jak było w pokoju w miarę jasno w ciągu dnia, a nos miałem prawnie w telewizorze pod każdym kątem, to nie udało mi się dostrzec tych plam gdziekolwiek. U siebie to widzę tylko z baaaaaaaaaaaardzo bliska pod odpowiednim kątem oświetlając bardzo mocno matrycę latarką z telefonu albo jak niemalże jądra Słońca znajduję się w pokoju. Właśnie chyba dla tego to oleję (mimo, iż LG to wymienia) bo poza tym to jestem zachwycony tym telewizorem chyba pod każdym względem.
 

jawer1

New member
Witam
Mam 65C8 od 2 tygodni. Już ładnie wisi, skonfigurowany, ustawiony podobnie jak kalibracje z netu. Obraz bajka (to już chyba wszyscy wiedzą)
Mam pytanie do osób, które mają ten telewizor podpięty do amplitunera, który obsługuje Dolby Atmos.
Czy dźwięk z filmów z netfliksa, lub innego źródła, który jest zakodowany w Dolby Atmos, jest przez hdmi z naszego C8 przenoszony do amplitunera w taki sposób, że jest prawidłowo dekodowany?
Dlatego pytam, bo gdzieś na jakimś zagranicznym forum wyczytałem w recenzji, że przekazywane jest tylko Dolby TrueHD. Ale to była recenzja z przed roku, może to było kwestia kabli lub softu?
Proszę o info, gdyż w planach mam zmianę mojej leciwej Yamachy na coś z obsługą DAtmos.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, jest dostępny.
Cena 4999 zł z kalibracją , sprawdzeniem i dostawą.
Masz też Philips 55Oled 803 za 4999 zł z pakietem.
 

Stanley94

New member
Jak chcesz po refreshingu to są też na ceneo.
Przy Oled TV lepiej brać nowe.


Jak rozpoznać te egzemplarze po refreshingu ?

Czy chodzi o inną naklejke znamionową, czy jeszcze coś innego.



2138521.jpeg
 

kamiloos

New member
Szybkie pytanko

Dostalem juz moja C8, wszystkie pieknie gra i spiewa.

Pytanie jest takie: Czy da sie na ten TV wgrac jakkolwiek inna apke do obslugi YT? Na androidzie mialem Smart Youtube, wiec moglem ogladac bez reklam. A tu jest makabra, spotykam filmiki gdzie w 12 minutach sa 4 reklamy.
 

Phills

New member
witam.
Czy lg c8 ma folia ochronna na calem ekranie?
Mam ochote kupic ten model bo ceny teraz bardzo atrakcyjne, 55cali w neonet juz 4350zl. Tylko chce byc pewien ze to nie ekzemplarzy powystawowe lub po zwrotu
 
Do góry