Lg bd550

adam6150

New member
To zależy. 370 czyta txt czego nie potrafi 550 i 560.
550 i 560 czyta ntsf czego nie potrafi 370. Sam wybierz co ci bardziej pasuje. Ja mam 370 (czyta fat 32 przez USB) i jestem b. zadowolony. Plików mkv lub xvidHD do 4 gb (fat 32) jest wchuj(dużo). 370 ma genialny zoom który działa również na plikach mkv i xvid HD czego nie potrafi 550 i 560 i 570 i 580. Nara

Obrazu z płyt BD nie komentujemy. Z kazdego playerka jest zajebisty.
Jeszcze jedno, nie zawracajcie sobie głowy plikami m2ts. Jest ich mało w sieci. Podobno mp4 chodzi dużo lepiej. No i jest mkv!!!
 
Ostatnia edycja:

Mulec

New member
no wlasnie o to chodzi, zalezy mi na m2ts bo mam ich duzo, natomiast nie zalezy mi na mkv i divx hd
czyli ktory najlepszy ?
 

afflux

New member
Ale pliki m2ts i mts można przerobić na strukturę BDMV (trwa to na AMD X2 250 od 5 do 10 minut) i 370 czyta ją bez problemu. W dodatku możesz iść z takim materiałem do znajomych którzy mają blu-ray obsługujący AVCHD
 

Pazer

New member
ja z kolejnym problemem, ściągnięty film format MPGE TS, obraz jest ale brak dźwięku, odtwarzane z pena, jak otwieram to na kompie to np. Media Player Clasic otwiera mi tylko głos a All Player obraz i głos ale straszne przycina (komp troche leciwy)
 

Pazer

New member
sprawdziłem programem MediaInfo w jakim formacie jest dźwięk, pokazuje że to AC-3, czy to znaczy że ten odtwarzacz nie obsluguje tego formatu ?
 

dorothi

New member
"niby 550 nie ma you tube ale w opisie 550 jak byk pisze"Przeglądaj serwisy internetowe YouTube™, Picasa i Accuweather" "
Kupiłam wczoraj LG BD550 w MEdiaM za 399zł zachęcona opisami w internecie, że ten model ma YouTube, Picasa itp. Co się okazało, że nic z tych rzeczy on nie ma niestety i pojechałam go oddać. radzę zwrócić na to uwagę, że ten model który ma You Tuba to chyba nie jest 550 na Polski rynek!! Te sprzedawane w Polskich sklepach tego nie mają! Obecnie staram się dowiedzieć, czy LG BD560 ma na pewno You Tube i jak to jest w końcu z DLNA i Wifi, bo coś mi się zdaje, że 560 sprzedawane w Polsce nie mają ani DLNA ani WIFI. Czy ktoś może wie??
 

Mulec

New member
a u mnie plany troche sie zmienily > przybylo troche gotowki > i mysle nad czym lepszym ?
co obecnie jest najlepszego na rynku do powiedzmy 1200 zł ?
jestem prawie zdecydowany na LG bd 390, ale chcialbym sie upewniec czy jest cos lepszego w podobnej cenie ? Myslalem nad Dune albo Popcorn C200, ale raczej sobie odpuszcze, no chyba ze ktos mnie przekona ? :) Jak sie ma bd 390 do Samsung BD-C6900, i odtwarzaczy ze stajni sony ?
a moze warto dopłacic i kupic Dune Prime 3.0 ?
 
Ostatnia edycja:

adam6150

New member
"niby 550 nie ma you tube ale w opisie 550 jak byk pisze"Przeglądaj serwisy internetowe YouTube™, Picasa i Accuweather" "
Kupiłam wczoraj LG BD550 w MEdiaM za 399zł zachęcona opisami w internecie, że ten model ma YouTube, Picasa itp. Co się okazało, że nic z tych rzeczy on nie ma niestety i pojechałam go oddać. radzę zwrócić na to uwagę, że ten model który ma You Tuba to chyba nie jest 550 na Polski rynek!! Te sprzedawane w Polskich sklepach tego nie mają! Obecnie staram się dowiedzieć, czy LG BD560 ma na pewno You Tube i jak to jest w końcu z DLNA i Wifi, bo coś mi się zdaje, że 560 sprzedawane w Polsce nie mają ani DLNA ani WIFI. Czy ktoś może wie??

To wszystko ma 570
 

XvX

New member
W związku z trudnościami w znalezieniu BD350V zastanawiam się nad BD550. Jakie są różnice w obu modelach?
I pytania odnośnie 550:
Czy rzeczywiście nie odtwarza txt?
Czy radzi sobie z plikami >4GB?
Czy i w jakim zakresie można regulować wyświetlane napisy?

I jeszcze jedno pytanie do posiadaczy BD 550: Słyszałem że w polskich napisach nie wyświetlana jest litera ś/Ś czy to prawda i jak to wygląda w najnowszym sofcie?

bardzo pilnie potrzebuje opinii. Muszę kupić odtwarzacz na dniach.

P.S. Dziwna sprawa na stronie lg:
Odtwarzanie z zewnętrznego dysku twardego
Urządzenie BD390 obsługuje dostęp do plików na zewnętrznych dyskach twardych sformatowanych w standardzie FAT16, FAT32 lub NTFS. Dzięki temu możliwe jest odtwarzanie plików multimedialnych w wysokiej rozdzielczości, takich jak MKV czy DivX HD.
Ale jak podejrzewam, 550 nie ma za dużo wspólnego z 390?
 
Ostatnia edycja:

XvX

New member
niestety ceny obu odtwarzaczy są dla mnie zaporowe (500-600zł).
Szukam czegoś do 400zł (absolutne max 450 zł).

Jeśli nie znajdę 350V to biorę 550 (Auchan 380 zł).

I jeszcze jedno... 2 sytuacje:
  1. BD550 za 380 zł czy BD350V za 430zł
  2. BD550 za 380 zł czy BD350V za 370zł
Który bardziej się opłaca w obu wypadkach?

Zapomniałem napisać o jeszcze jednej sprawie. Odtwarzacz bardzo często będzie podpinany do starego TV (EURO/SCART) z tego co widzę tylko BD550 ma Component wobec tego to chyba lepszy wybór?
Proszę kogokolwiek, kto może pomóc o szybką odpowiedz, muszę odtwarzacz kupić w przeciągu paru godzin. Będę wdzięczny.
 

XvX

New member
nie chcę trollować, ale bardzo proszę o szybką odpowiedź:
bd 350V czy bd 550?

obiecuję, że wykupię miesięczną subskrypcję jeśli ktoś pomoże :)
 
Ostatnia edycja:

XvX

New member
Mam wybór jedynie 350/550.
BD370 ...
"Produkt dostępny jedynie w wybranych salonach sieci MIX electronics S.A." nie mogę jechać 300 KM po odtwarzacz, więc ta promocja to raczej teoria :) bo produkty moga być nawet powystawowe.

proszę o doradzenie w kwesti BD-350/BD-550: który lepszy?
 

severall

New member
I pytania odnośnie 550:
Czy rzeczywiście nie odtwarza txt?
Czy radzi sobie z plikami >4GB?
Czy i w jakim zakresie można regulować wyświetlane napisy?

I jeszcze jedno pytanie do posiadaczy BD 550: Słyszałem że w polskich napisach nie wyświetlana jest litera ś/Ś czy to prawda i jak to wygląda w najnowszym sofcie?


Witam. Kupiłem niedawno BD550 więc mogę coś napisać.

Txt odtwarza bez problemu tylko z małą wadą, mianowicie napisy nie zanikają aż do następnej wypowiedzi. Przy SRT jest bez problemu.
Pliki mkv 1080p powyżej 4 GB działają bez problemu.
Regulacja napisów jest praktycznie żadna. nie można nic zmienić. Choć dla mnie napisy są bardzo czytelne i wygodne. Co do literki ś to na sofcie który był oryginalnie faktycznie nie wyświetlało jej. Po zmianie softu na najnowszy problem został rozwiązany.
Jeśli masz jakieś pytania dodatkowe to śmiało prosze pisać.

pozdrawiam
 
Do góry