LG BD390 - wszystko o odtwarzaczu

Horhe Ortega

New member
Philips od Funai nie kupował.
Ale Onkyo, Denon... jak najbardziej...
Znaczy model BDP7200 to konstrukcja Philipsa i od niego brał Funai ? Jesteś widzę fanem tej marki ? Druga sprawa że moim zdaniem to jest dobra marka.
 
Ostatnia edycja:

Fatman_1

New member
Bez reklam
Co do Philipsa - nie mam pewności.
Natomiast to, że Onkyo i Denon brał flaki od Funai udowodniono w niejednym teście.
Czy widziałeś gdzieś test, który pokazuje, że Philips brał od Funai?
Chętnie poczytam. Pozdrawiam!
 

tobas

New member
Widzę że wątek ucichł, a na sąsiednim forum już testują maszynę w boju.
Jak tylko rozwiążą problem z plikami txt to myślę że można kupować :)
 

adam6150

New member
tobas napisał:
Z napisami przy odtwarzaniu mkv jest problem trzeba je konwertować na srt.

Spory problem dla tych co tego nie potrafią zrobic. Czyli LG wygrywa wyścig o pliki mkv. W LG nie ma z tym żadnego problemu, txt chodzi super.
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Wszedłem sobie spacerkiem do sklepu Mix... na Wadowickiej w Krakowie a tam... stosik świeżej dostawy LG BD 390.
Zabrałem jedno pudełeczko za 1040 PLN i spoczywa teraz w moim bagażniku.
Podepnę dopiero w niedzielę jak wróce do chaty.
Wtedy ocenię możliwości i... poznamy golasa (lub nie) :smile: :smile:
 

tobas

New member
adam6150 napisał:
Spory problem dla tych co tego nie potrafią zrobic. Czyli LG wygrywa wyścig o pliki mkv. W LG nie ma z tym żadnego problemu, txt chodzi super.

Tu nie chodzi o problem z przekonwertowaniem z txt na srt... problem z tym że jak masz kolekcje płytek z plikami txt to przepalanie wszystkiego na nowo to już koszt i czas... to troszeczę mija się z celem...

Jaki LG czyta txt bez problemu? BD370? Ale on nie obsługuje NTFS. Bo chyba nie BD390? Ponoć przy plikach mkv jest problem z txt... z avi itp. ponoć txt działa.
 

adam6150

New member
tobas napisał:
Tu nie chodzi o problem z przekonwertowaniem z txt na srt... problem z tym że jak masz kolekcje płytek z plikami txt to przepalanie wszystkiego na nowo to już koszt i czas... to troszeczę mija się z celem...

Jaki LG czyta txt bez problemu? BD370? Ale on nie obsługuje NTFS. Bo chyba nie BD390? Ponoć przy plikach mkv jest problem z txt... z avi itp. ponoć txt działa.

Oczywiście, że sie mija z celem (przepalanie).
Sam mam sporą kolekcje divx i mkv na plytkach wlasnie i jeszcze nie mialem problemu z txt. Nie wiem do konca jak jest z 390. Moze niech jakiś kolega, szczęśliwy posiadacz 390-tki napisze więcej na ten temat. Niestety 370-tka nie obsluguje NTFS ,ale nie mozna mieć wszystkiego za 730 pln. Płyka kosztuje niewiele. DL (8,5 GB) można już kupić za 3 - 3,5 pln.
 

trops55

Member
Pytanie dla użytkowników lg 390...
-jak jest jakość obrazu z płyt bluray-mam nadzieje że super i nie odbiega od droższych odtwarzaczy.
-jaka jest jakość obrazu zwykłych płyt dvd-chodzi mi o skalowanie.
 

Galenius

Klub HDTV.com.pl
VIP
A ja się łamię czy kupić tego BD 390 czy tez Pioneera BDP 320... Biorąc pod uwagę, że planuję kupić Pioneer 6090H.

Edit - docelowo będzie u mnie grać zestaw stereo.
 
Ostatnia edycja:

grzees

New member
Pochwalę się, że od wczoraj jestem posiadaczem tego odtwarzacza. Nie mam zbyt dużego doświadczenia, jeśli chodzi o bd, w każdym razie moje odczucia co do nabytku są pozytywne. Obudowa prezentuje się raczej przyzwoicie. Na szybko posprawdzałem, czy wszystko działa. Podłączyłem zewnętrzny hdd, żeby sprawdzić jak radzi sobie z odtwarzaniem mkv i txt. Poszło bez problemu. Czeka mnie teraz rozpracowanie pozostałych funkcji :).
 

matusz

New member
Bd390

Witam.

Mogę jeśli ktoś chcę oddać zamówienie w neo24 z natychmiastowym odbiorem w Lublinie. Kupiłem wcześniej LG w mixelectronics i nie potrzebuje drugiego. Zainteresowanych proszę o kontakt.
 

skip300

New member
proszę o pomoc w wyborze LG 370 czy 390 różnica już około 350zł czy różnica jest tylko NTSF, WII, czy 370 też sobie dobrze radzi z mkv zastanawiam sie czy az tak potrzebne mi wii, ten NTSF pewnie sprzydałbysie bo 370 pewnie z obsługa duzych dysków sobie nie rdzi tak pomóżcie
LG BD370 Cena od 669,00 do 1068,00 zł
LG BD390 Cena od 1045,00 do 1462,78 zł
 

adam6150

New member
skip300 napisał:
proszę o pomoc w wyborze LG 370 czy 390 różnica już około 350zł czy różnica jest tylko NTSF, WII, czy 370 też sobie dobrze radzi z mkv zastanawiam sie czy az tak potrzebne mi wii, ten NTSF pewnie sprzydałbysie bo 370 pewnie z obsługa duzych dysków sobie nie rdzi tak pomóżcie
LG BD370 Cena od 669,00 do 1068,00 zł
LG BD390 Cena od 1045,00 do 1462,78 zł

Masz wybór, jesteś w komfortowej sytuacji, jesli znajdziesz na forum zdecydowaną odpowiedz, ze 390-tka czyta pliki mkv z napisami txt to kup 390. Jeśli nie to radze 370-tkę, ten model nie ma problemu z txt w divx i mkv.
No chyba, ze to nie ma dla Ciebie znaczenia... Napewno 390 jest bardziej funkcjonalny i nowocześniejszy. Zawsze txt mozna przerobić na srt, ale to juz jest jakiś kłopot gdy masz kolekcje filmów na płytach. 390-tka czyta NTSF, starszy brat (370) nie.
 

biglyk

New member
skip300 Moim zdaniem zainwestuj w nowszy model. Pamiętaj, że brak ntfs w 370 eliminuje go w praktyce z funkcjonalności mkv, gdyż tylko wypalone na płytkach pliki Ci zagra, lub takie na dysku, które ważą mniej niż ok5GB (fat32). To moim zdaniem dosyć ważne, po co mi player mkv, jeśli żadnych plików powyżej 8GB nie zagra (chyba że masz nagrywarkę BD).
 

skip300

New member
Macie chyba rację zawsze można dysk podpiąć, chyba doskładam do 390 albo poczekam może na świeta dadzą jakąs promocję, potem pewnie żałowałbym, a wiadomo ze nie kupuje sie tego na rok (ciekawe dlaczego na stronie lg nie ma nic o 390)
 
Ostatnia edycja:
Do góry