LG BD390 - wszystko o odtwarzaczu

mat74

Well-known member
Bez reklam
a powiedz - uzywales podlaczenia analogowego ? i ile filmow lub koncertow ogladales z plyty BD ?
 

Tonio

New member
Moj zestaw składa się z..Ampli Yamaha RXV761 ,DVD Yamaha S1700,Plazma Panas 42PV80 ,InFocus X10 no i 8 kolumienek 4xB&W 602 i 2xAudioPro V1 i subZon..Jak widzisz brakuje BD i mam zamiar go kupić ale chetnie poznam Twoje zdanie na temat podłaczenia w torze audio.Niestety,nie miałem mozliwości obejrzenia jakiegokolwiek filmu w moich domowych warunkach,wiec nie moge sie wypowiedzieć.Ampli ma 2 wejścia i jedno wyjście HDMI...czyżby naprawde HDMI audio było sygnałem bezstratnym?...tak to podłączyć?cyfra...ja rozumiem..aleanalog brzmi...cóż soczyściej...:grin: Ale napisz co o tym sadzisz...?!
 

Tonio

New member
...że niby opusciłem 1 kolumienke centralną? B&W LCR60?...właśnie otworzyłem małe ciemne!!!:-D
Spróbuje z HDMI tak jak mówisz...
 

koski

New member
"390" w Polsce pod koniec sierpnia- na początku września!

Super wiadomość dla chcących kupić ten sprzęcik!!!
Dzwoniłem dzisiaj do LG z zapytaniem, kiedy można się spodziewać 390 w sklepach - pan z drugiej strony słuchawki poinformował mnie,że za miesiąc czasu (na początku września) a jak dobrze pójdzie, to nawet pod koniec sierpnia!! :D

cena - około 1300 pln! :)

Radość! Radość!!!! :D
 

biglyk

New member
No i jak jest już w sprzedaży ten odtwarzacz? Bo coś mi się wydaje, że te newsy są przestrzelone i komuś się przewidziało, proszę o potwierdzenie czy w jakimś MM rzeczywiście jest dostępny ten model...
 

multisync

New member
Sprawdziłem w MM przy Al. Krakowskich w W-wie i nawet nie mają pojęcia kiedy sprzęt może się u nich pojawić :(

Tak więc to była jakaś prowokacja!
 

setunia

New member
Bez reklam
Dzisiaj w MM jest wyprzedaż staruszków. Gdyby wystawili to cudo to lepiej, zeby sobie w łby strzelili. Najpierw trzeba wcisnąć starocie a dopiero wystawić nowość :p :p :p
 

sunmoon

New member
biglyk napisał:
No i jak jest już w sprzedaży ten odtwarzacz?
przynajmniej jeden polski sklep internetowy (a wcale nie chcę go tu reklamować) ma już BD 390 w swojej ofercie. cena - 1199 zł. pojęcia nie mam, jaki jest czas dostawy :)

PS. z nowości jeszcze dodam, że BD 390 pojawił się już na niemieckiej stronie LG, ale akurat wtedy, gdy rozpoczęła się przebudowa strony. wobec tego informacja o nim nie jest jeszcze tam dostępna, i należy się spodziewać, że w Polsce pojawi się ona też dopiero po przebudowie polskiej strony LG.
 
Ostatnia edycja:

matusz

New member
Nadal nie ma w MM Lublin i nadal nie wiedzą kiedy będzie, w niemieckich sklepach można kupić, natomiast LG POLSKA nie ma informacji na temat tego modelu.
 

trops55

Member
biglyk napisał:
No i jak jest już w sprzedaży ten odtwarzacz? Bo coś mi się wydaje, że te newsy są przestrzelone i komuś się przewidziało, proszę o potwierdzenie czy w jakimś MM rzeczywiście jest dostępny ten model...

Wczoraj na Ostrobramskiej w MM widziałem, mieli jeszcze jedną sztuke.
 
Do góry