LG BD370 wszystko o odtwarzaczu.

jasperus

New member
mat74 napisał:
zlaczem HDMI - czyli do twojego panasonica - w zaden :(

OK. Zlaczem hdmi. W BD370 jest jedno zlacze Hdmi, ktore zapewne wszyscy uzyja do podlaczenia TV zeby uzyskac 720,1080p. Czyli video i audio przez tv. Niezly wypas :)
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
nie !- wszyscy uzyja aby podlaczyc do amplitunera a dopiero z amplitunera wyprowadza obraz na TV........:D
 

jasperus

New member
No teraz zalapalem ;P
Nie wiedzialem ze ampem tak mozna :)
OK a wracajac do mojego panasa. Optykiem da sie przeslac chociaz jakis dolby digital 5.1 ? Bo nie wiem czy bede musial inwestowac tylko w BD czy w amplituner tez ;P
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
prawda jest niestety smutna i brutalna...- jesli liczysz na to ze podlaczenie playera BD do tego panasa spowoduje jakas dzwiekowa rewolucje ,to czas abys pozbyl sie zludzen....
 

jasperus

New member
mat74 napisał:
prawda jest niestety smutna i brutalna...- jesli liczysz na to ze podlaczenie playera BD do tego panasa spowoduje jakas dzwiekowa rewolucje ,to czas abys pozbyl sie zludzen....

hehe no i sie pozbylem. trzeba bedzie pomyslec o amplitunerze i lepszych glosnikach zanim zakupie jakis BD.
Dzieki za konkretne odpowiedzi :)
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
jasperus napisał:
trzeba bedzie pomyslec o amplitunerze i lepszych glosnikach zanim zakupie jakis BD.

amplituner koniecznie z dekoderami formatow HD , wtedy nawet player za 500 zl zda egzamin;)
 

robstach

New member
A ja mam inny problem z LG:, Mam Nagrywarkę DVD LGRH7500 i LGBD370, problem polega na tym że pilot od BD reaguje na nagrywarkę, czyli podczas włączania lub wyłączania jednym pilotem uruchamiają się jednocześnie.Czy można to "naprawić"?.
 
Ostatnia edycja:

michalk3

New member
... Albo wyprowadza dzwiek cyfrowo przez spdif / coaxial a przez HDMI podlacza telewizor
BD370 przekonwertuje DTS HD na LPCM 5.1 jak nie masz amplitunera z dekoderem DTS HD.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
michalk3 napisał:
... Albo wyprowadza dzwiek cyfrowo przez spdif / coaxial a przez HDMI podlacza telewizor
BD370 przekonwertuje DTS HD na LPCM 5.1 jak nie masz amplitunera z dekoderem DTS HD.

to ci sie niestety nie uda.....
 

michalk3

New member
mat74 napisał:
tylko ,ze w ten sposob przesylasz DTS a nie DTS HD - to pewna roznica...nie uwazasz ?!

Roznica jest, tylko kolega pisal, ze ma Panasonica bez dekodera DTS HD, wiec napisalem, ze odtwarzacz przekonwertuje mu do dzwiek.

PS. Moim zdaniem DTS HD jest dla onanistow sprzetowych. Szkoda na to pieniedzy, do ogladania filmu zwykly DTS spokojnie wystarcza. Powiem wiecej, gdyby w pustej sali odtworzyc oba rodzaje dzwieku, to niewielu by
to odroznilo.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
michalk3 napisał:
PS. Moim zdaniem DTS HD jest dla onanistow sprzetowych. Szkoda na to pieniedzy, do ogladania filmu zwykly DTS spokojnie wystarcza. Powiem wiecej, gdyby w pustej sali odtworzyc oba rodzaje dzwieku, to niewielu by
to odroznilo.

:D - chcialem ci cos odpowiedziec na ten temat ,ale...:D:D

kiedys slyszalem takie same opinie na temat 32" wielkosci ekranu..:D:D
 

Markus1

New member
Koledzy napiszcie czy dalej są takie szopki z tym wgrywaniem softu bezpośrednio z sieci, że nie można tylko trzeba najpierw z pętaka wgrywać? Bo jestem na kupnie tego sprzętu?
 

espero

New member
^^^ ja nie mialem zadnego najmniejszego klopotu z wgrywanie softu z sieci. Najpierw aktualizuje sie jedna warstwa, pozniej druga, a pozniej z tego co pamietam chyba jeszcze trzecia. Mowimy o dziewiczym sprzecie, nieaktualizowanym
 

Markus1

New member
Pytam dlatego, że parę postów wyżej kolega pisał, że należy najpierw zaktualizować z pena a dopiero potem z netu, gdyż w przeciwnym wypadku są problemy z literą s czy ś albo z odtwarzaniem dvd z regionu 2 (może coś pomyliłem). Oczywiście mowa o aktualnie zamówionym egzemplarz prosto ze sklepu.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
daj mu spokoj- nie wie o czym mowi....;)

michalk3 napisał:
Szkoda na to pieniedzy, do ogladania filmu zwykly DTS spokojnie wystarcza. Powiem wiecej, gdyby w pustej sali odtworzyc oba rodzaje dzwieku, to niewielu by
to odroznilo.

szkoda to mi jest , ale jego...
 
Do góry