Lg bd 560

dejv

New member
Witam

Mam pewien problem z odtwarzaczem bd560. Zaaktualizowałem ostatnio soft poprzez odtwarzacz i po tej czynności zaczął mi dość głośno cykać laser na płytach bd-r nagrywanych. Płyty oryginalne czytał bez problemu. Powróciłem do softu z końcówką 288 i problem zniknął. Czy ktoś miał podobną sytuację?

Pozdrawiam
 

mimuszek

New member
Witam

Mam pewien problem z odtwarzaczem bd560. Zaaktualizowałem ostatnio soft poprzez odtwarzacz i po tej czynności zaczął mi dość głośno cykać laser na płytach bd-r nagrywanych. Płyty oryginalne czytał bez problemu. Powróciłem do softu z końcówką 288 i problem zniknął. Czy ktoś miał podobną sytuację?

Pozdrawiam


a skad w ogole mozna sciagnac nowszys soft niz 288 ? na stronie ten jest ostatni (z sierpnia)
sa informacje na necie o sofcie juz 325 ale nigdzie nie moge znalezc do sciagniecia

a co do cykania, u mnie np bardzo glosno chodzi odtwarzacz, kilkuletnie dvd pionieera jest bezglosne, a ten czytajac plyte warczy...
(dokladnie, same nagrywane BR , oryginalu nie mam, wiec nie mam jak sprawdzic )
 

mimuszek

New member
no najlepiej, najlepiej, tylko od komputera, nawet jak kupilbym router, do BRka mam jakies 15metrow..
skoro udostepnili mozliwosc update po usb czy z plyty to moim zdaniem nie powinni az tak olewac klientow
nowe firmware powinny byc dostepne na stronie.
 

mimuszek

New member
jasne, ratowalby mnie zwykly kabel sieciowy podpiety na chwile do kompa..

ale eureka, na stronie tez jest najnowsze firmware, zasugerowalem sie informacja o sofcie do 561,572 itd gdzie caly czas widnieje 288

dopiero po kliknieciu na link 560/570 itd mamy soft do pobrania, a na dole malenkimi literkami info ze to 325

niestety sam odtwarzacz dalej mi warczy (jest glosny ) przy odtwarzaniu, jest to irytujace wrecz (w zasadzie kwalifikowaloby sie chyba pod serwis)
jeden film BR nagrywany, ktory wczesniej rozpoznawal jako DATA a nie Blu-ray zaczal byc rozpoznawany jako BR.
niestety z Robin Hoodem 2010 dalej jest problem, przeskakuja sceny.
 

Gawronnek

New member
a ja mam inny problem, mam kilka filmów mkv które mają w nazwie na końcu LTN, odtwarzacz nie chce tego ugryźć i ja też nie wiem co w nich zmienić i jak, ktoś może mi pomóc? niestety dopiero się wdrażam w temat mkv
 

adam6150

New member
a ja mam inny problem, mam kilka filmów mkv które mają w nazwie na końcu LTN, odtwarzacz nie chce tego ugryźć i ja też nie wiem co w nich zmienić i jak, ktoś może mi pomóc? niestety dopiero się wdrażam w temat mkv

Spróbuj naprawić plik przy pomocy programu "toolnix".Dostępny na stronce dotyczącej playerka LG 370(str81) .Wybierz wersję 2.9.7. Nowsze nie zawsze działaja.
 
Ostatnia edycja:

Milo

New member
Orientuje się ktoś czy w przyszłości bedzie sie dało normalnie przewijać filmy na Lg bd 570 w formacie Xvid HD ?? Bo jak sie coś zatnie albo przez przypadek sie zatrzyma to można tylko przewijać x1 a to jest masakryczne...
 
Ostatnia edycja:

rysiek2221

New member
Witam pomoże ktoś z odtwarzaniem tych plikow MKV z dysku zewnetrznego bo obraz jest a nie ma dzwieku jak ten dzwiek trzeba zmienic zeby wszystko gralo na LG BD 560 jaki program polecacie??
 
Do góry