Lg 50Pz570s

kurm28

New member
Witam
Przeglądarka juz działa. Faktycznie chyba trzeba było uaktualnić.
Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, ale na stronie LG jest nowsza wersja firmware, niż ta, która sie zaciąga, kiedy aktualizujemy przez internet.


Mam jeszcze jedno pytanie - w jakim systemie musi byc sformatowany twardy dysk, żeby TV go widział?
Mama takie urządzonko firmy AirLive, które nie jest typowym NASem, ale jak gdyby obudową dysku zewnetrznego i tam wsadzony dysk, został przez nie sformatowany w systemie linuxowym.
Teraz TV widzi urządzenie jako taki, ale wyświetla jakiś dziwny katalog Video, w którym nic nie ma.

Macie jakąś wiedzę na ten temat?

pzdr
k
 

JLF

New member
Pobierz sobie instrukcje ze strony LG - est rozleglejsza niż ta dołączona. FAT32 i NTFS z tego co pamiętam, exFAt niestety nie działa.
 

JLF

New member
mały off:
0ecfb5aad318cdf551cef8e1fe4e50fb.jpg


DVB-S (działa na dwie i więcej satelity, szkoda, że jedno wejście):
30d32905541fc7d68841e02753dd3c0f.jpg


Widok z metra z użyciem ogniskowej 135mm:
05b2c00cb66d2152bd6ee72a97499c55.jpg
 

baden5

New member
Witam Szanownych @Kolegow,
stalem sie" szczesliwym" posiadaczem LG 50PZ570 i niestety nie moge podlaczyc WI FI przez USB.
Zakupilem USB LG adapter AN-WF100 i NIE DZIALA mimo ze dzwonilem do LG i dostalem informacje
ze podobno ma dzialac. Niby pokazuje sie przy USB znaczek wifi ale nie moge wejsc w ustawienia sieci
bo sa one niepodswietlone:oops:

Uprzejmie prosze Kolegow o POMOC co zrobic by odpalic wifi???
Czy to tv jest uszkodzony czy moze USB???
Dodam ze przez kabel siec smiga i nawet uaktualnilem oprogramowanie.

Pozdrawiam
 

AS00

New member
Witam Szanownych @Kolegow,
stalem sie" szczesliwym" posiadaczem LG 50PZ570 i niestety nie moge podlaczyc WI FI przez USB.
Zakupilem USB LG adapter AN-WF100 i NIE DZIALA mimo ze dzwonilem do LG i dostalem informacje
ze podobno ma dzialac. Niby pokazuje sie przy USB znaczek wifi ale nie moge wejsc w ustawienia sieci
bo sa one niepodswietlone:oops:

Uprzejmie prosze Kolegow o POMOC co zrobic by odpalic wifi???
Czy to tv jest uszkodzony czy moze USB???
Dodam ze przez kabel siec smiga i nawet uaktualnilem oprogramowanie.

Pozdrawiam
Kilka osób na forum ma już ten model LG ale nikt nic do tej pory nie pisał że ma jakieś problemy z WI-FI po usb więc trochę dziwne że Ci nie działa.Napisz czy jesteś zadowolony z tego TV gdyż tez zastanawiam się nad jego kupnem.Pozdrawiam
 

bigxlx

New member
Kilka osób na forum ma już ten model LG ale nikt nic do tej pory nie pisał że ma jakieś problemy z WI-FI po usb więc trochę dziwne że Ci nie działa.Napisz czy jesteś zadowolony z tego TV gdyż tez zastanawiam się nad jego kupnem.Pozdrawiam

A nie czytaliscie instrukcji obslugi??? - WIFI nie jest dostepne w 570 :sad:
 

baden5

New member
A nie czytaliscie instrukcji obslugi??? - WIFI nie jest dostepne w 570 :sad:


...ale w specyfikacji na stronie lg i w instrukcji jest napisane WIFI READY wymagany USB DONGLE !!!
...dzwonilem tez do LG i odpowiedzieli ze wifi MUSI dzialac!!!
...jutro przychodzi serwis i beda reperowac?!
...slyszalem tez opinie ze podobno oprogramowanie w pz570s jest takie samo jak w pz750 i pz950 tylko ma zablokowane niektore funkcje !!!! i ten czlowiek z serwisu tez cos wspominal o pilocie serwisowym ktorym cos bedzie odblokowywal:?::?::?: zobaczymy!!!
...jesli chodzi o wrazenia to zbyt krotko go mam i walcze z tym wifi...i go nie polubilem ale za 4800pln (Saturn) nigdy bym go nie kupil.
Pozdrawiam
 

baden5

New member
...i juz wszystko jasne jak posiadacze 50/60 PZ 570s chca miec dzialajace WI-FI
w swoich plazmach WYSTARCZY ZAWEZWAC SERWIS NA GWARANCJI A ONI ATYWUJA
SPECJALNYM PILOTEM SERWISOWYM TA OPCJE W USTAWIENIACH SEWISOWYCH (ZMIANA
STATUSU Z 0 NA 1 ) RESTART TV ....I WSZYSTKO SMIGA SUPER LEPIEJ JAK NA BLU RAYU LG BD670 Z WBUDOWANYM WI FI !!!:-D:-D:-D
Pozdrawiam Szanownych @Kolegow.
 

bigxlx

New member
...i juz wszystko jasne jak posiadacze 50/60 PZ 570s chca miec dzialajace WI-FI
w swoich plazmach WYSTARCZY ZAWEZWAC SERWIS NA GWARANCJI A ONI ATYWUJA
SPECJALNYM PILOTEM SERWISOWYM TA OPCJE W USTAWIENIACH SEWISOWYCH (ZMIANA
STATUSU Z 0 NA 1 ) RESTART TV ....I WSZYSTKO SMIGA SUPER LEPIEJ JAK NA BLU RAYU LG BD670 Z WBUDOWANYM WI FI !!!:-D:-D:-D
Pozdrawiam Szanownych @Kolegow.

OK ale nie zmienia to faktu ze w instrukcji obslugi jest wyraznie napisane Wi-Fi jedynie modele 750/950 tak wiec 570 nie wsponaga z zalozenia Wi Fi.

I tu potwierdza sie opinia iz polityka serwisowa chlopakow z LG jest jak najbardziej prokonsumencka. Szkoda ze tylko ich...
 

kurm28

New member
Witam

Pozwolę sobie odgrzebać temat:
Niestety mam problem z podłączeniem dysku zewnętrznego po LAN, a w zasadzie z tym, ze telewizor go nie odnajduje.

mam sieć w domu, dla której miejscem składowania danych jest takie urządzenie:
Airlive WMU-6500FS
do którego wsadzony jest dysk.

W ramach sieci, z zasobów tam umieszczonych korzystają:
- komputer
- laptop
- HD Player (Ariva110)
i nie ma z tym żadnego problemu.
Jedynie TV nie potrafi odczytać zmagazynowanych tam danych (filmy, fotki).

Urzondzonko działa pod liuxem, aczkolwiek dysk jest sformatowany w NTFS.

Czy ktoś z Was miał podobny problem?

Sama sieć w TV chodzi OK, bo mam dostęp do wszystkich serwisów.

Będę wdzięczny za wszelkie rady i sugestie.


pzdr
k
 

Jaszczomp123

New member
Witam,

Czy orientujecie się jaka jest różnica i czy wogóle jest pomiędzy modelami: 50PZ750 i 50PZ750S?
Takie same rozterki mam przy 950 i 950s.
Proszę o pomoc w rozwianiu wątpliwości.
 

kurm28

New member
Witam

Jak zapewne zauważyliście, ostatnio pojawił się w programach tego TV skype.
Czy jedyną możliwością korzystania jest zakup oryginalnej kamerki za 100 Eur, czy może TV obsługuje jakieś inne kamerki na USB?

Ma ktoś jakieś doświadczenia?

pzdr
k
 

twardy1976

New member
Witam,

zastanawiam sie nad kupnem lg60pz950s a sharpem le60le635e. wiem, ze na sharpie pieknie chodza konsole (brak lagów, smuzenia itd), czy ktos moze wie jak to jest z lg? nie ukrywam, ze sprawa jest kluczowa co do wyboru :)

pzdr
 

don111

Banned
zastanawiam sie nad kupnem lg60pz950s a sharpem le60le635e. wiem, ze na sharpie pieknie chodza konsole (brak lagów, smuzenia itd)
to bardzo ciekawe ale jedno wyklucza drugie, albo niski input lag i smużenie albo wysoki input lag i brak smużenia
"Input lag was measured to 30-35 ms, making PZ950 a fine TV for gaming purposes such as console gaming." - z testu flatpanels
 
Ostatnia edycja:

bartek11

New member
Witam
Mam pytanie do wszystkich którzy posiadają ten model Lg 50Pz570s warto jest kupić lg czy moze lepiej mniej wypasionego panasonica parametry mi pasują jedne co to ten tuner dvb jest mi zbyteczny.
pozdrawiam
 

robiz

New member
Witam

Mam problem z odczytywaniem przez usb w tym LG 50PZ570.
Sprawa wyglada tak:
Filmy 720p nagywane lustrzanka Canon 500d są w formacie MOV, H.264, z dzwiekiem LPCM. Gdy to wszystko załaduje na pendrive i wepnę w usb TV , to odtwarzany jest tylko obraz i pojawia się info, że nieobsługiwany kodek dzwieku, czy jakos tak. Przeciez LPCM to najpopularniejszy format dzwieku, to jakim cudem jest on nieobsługiwany.
Wiem , ze mozna konwertowac obraz , robiłem tak , np. do MPEG4, ale kazda konwersja jest stratna operacja dla materiału i wolałbym tego uniknąć.

Spotkał sie , ktos z takim problemem, żeby nie było dzwiku LPCM przez USB TV. Dodam , ze dzwięk z Canona 500D jest mono.

Dzieki za wszelkie sugestie.

robiz
 

bugger

New member
Czy tuner SAT obsługuje Cyfre+ (ma np. czytnik CA lub wejście na moduły CAM)
Oraz czy jest standardu DVB-S2?
 
Do góry