Lg 50Pz570s

bob219

New member
Witam wszystkich pozwoliłem sobie zacząć nowy temat. Czy ktoś już posiada ten model, w internecie ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje. Na stronie lg wynika, że ma filtr true black jak dodamy do tego jakość obrazu z poprzedniej serii PK550 + 3D może się okazać, że tv jest godny uwagi. Jestem jeszcze ciekaw jak wypada na tle Samsunga D550 oraz Panasonica G30. Pomoże ktoś :)
 

bigxlx

New member
Witam wszystkich pozwoliłem sobie zacząć nowy temat. Czy ktoś już posiada ten model, w internecie ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje. Na stronie lg wynika, że ma filtr true black jak dodamy do tego jakość obrazu z poprzedniej serii PK550 + 3D może się okazać, że tv jest godny uwagi. Jestem jeszcze ciekaw jak wypada na tle Samsunga D550 oraz Panasonica G30. Pomoże ktoś :)

570S bazowy model 3D z serii SMART TV (wspomaga uslugi internetowe, etc.), posiada wbudowany tuner satelitarny HD (z modulem dostepowym), poza gorszym filtrem szklanym funkcyjnie jest zblizony do modelu flagowego 950
 

AS00

New member
Witam.Też jestem zainteresowany tą plazmą (50PZ570).Ma ktoś podłączoną konsolę do tego modelu? Jak radzi sobie z Input Lagiem?
 

forapiotra

New member
570S bazowy model 3D z serii SMART TV (wspomaga uslugi internetowe, etc.), posiada wbudowany tuner satelitarny HD (z modulem dostepowym), poza gorszym filtrem szklanym funkcyjnie jest zblizony do modelu flagowego 950

gorszym filtrem od 950 ale czy aż tak jest w nim żle jak w pk/pv350???

dzisiaj zwiedziłem wszystkie markety we wrocławiu i żaden nie miał tego tv w swojej ofercie.
 

bob219

New member
Widze że tamat idzie jak krew z nosa, wystarczy popatrzeć na tematy dotyczące nowej serii Panasonica,Samsunga a temat o Lg ledwie kilka wpisów. A wracając do tematu dzis byłem w sklepie nie dla idiotów i rtv euro agd i dupa, dopiero zaczyna wchodzić nowa seria ale lcd, a plazma tylko jedna Pw451. A co do filtra true black to chyba jest on ale tylko na papierze w felderach promocyjnych Lg, na avs forum jest kilka zdjęć Lg60Pz570 i te odbicia nie wyglądają zbyt zachęcająco no chyba że się mylę.A czy jest aż tak źle jak pk350-550...tego nie wiem. Musi dopiero ktoś kupić i wypowiedzieć się, ponieważ na łamach tego forum chyba nie doczekamy się testów Lg bo są to wyroby niskobudżetowe i ogólnie do dupy. Dlatego kupujcie Panasonica,Toshibe,Sony itd.:x
 

cactusek

New member
Bez reklam
PZ570 nie ma żadnego filtra tak jak nie miał go PK550 - najbardziej zbliżony model z zeszłego roku. Jeśli się myle proszę wyprowadzić mnie z błędu.
 

forapiotra

New member
PZ570 nie ma żadnego filtra tak jak nie miał go PK550 - najbardziej zbliżony model z zeszłego roku. Jeśli się myle proszę wyprowadzić mnie z błędu.

No właśnie, sęk w tym, że jak narazie bazujemy na przypuszczeniach i tym co napisał producent. Nikt jeszcze nie widział w "akcji" pz570s bo nigdzie jeszcze go nie zaprezentowali (przynajmniej w moim mieście).

Trzeba nam czekać na osobę która jako pierwsza go kupi lub będzie miała szczęście i obejrzy go w którymś z sklepów z RTV.

Swoją drogą to po co lg wprowadza klientów w błąd i piszą w reklamówkach iż ten tv posiada filtr trueblack? z tego co pamiętam podobny zamęt wprowadzili tak jak wspomniał "cactusek" z pk550.
 

bob219

New member
Dziś wieczorem wysłałem maila do obsługi klienta Lg czy Pz570s posiada filtr true black, i jak ten filtr wypada na tle poprzedniej serii Pk350/550/760 - zobaczymy co odpiszą:p
 

forapiotra

New member
Dziś wieczorem wysłałem maila do obsługi klienta Lg czy Pz570s posiada filtr true black, i jak ten filtr wypada na tle poprzedniej serii Pk350/550/760 - zobaczymy co odpiszą:p
Brawo, bardzo dobry pomysł, oby jak najprędzej odpisali i nie mijało się to z prawdą.
Czekamy na newsa i ich odpowiedź.
 

bob219

New member
Oto odpowiedź

Informujemy, iż filtry TruBlack zastosowane w telewizorach z serii PZ są ulepszonymi wersjami filtrów z poprzedniej serii plazm. Dokładne parametry takich filtrów nie są specyfikowane, nie jesteśmy w stanie miarodajnie i obiektywnie porównać obydwóch wersji tego filtra.

Mamy nadzieję, że odpowiedź okazała się pomocna. W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Pana dyspozycji.


Z poważaniem,
Adam Żymierski
LG Electronics Polska

I co wy na to:?:
 

AS00

New member
Oto odpowiedź

Informujemy, iż filtry TruBlack zastosowane w telewizorach z serii PZ są ulepszonymi wersjami filtrów z poprzedniej serii plazm. Dokładne parametry takich filtrów nie są specyfikowane, nie jesteśmy w stanie miarodajnie i obiektywnie porównać obydwóch wersji tego filtra.

Mamy nadzieję, że odpowiedź okazała się pomocna. W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Pana dyspozycji.


Z poważaniem,
Adam Żymierski
LG Electronics Polska

I co wy na to:?:
Czyli wychodzi na to że Pz570s ma filtr, tylko niewiadomo czy taki sam jak Pz950 czy jakiś inny-słabszy....
 

cactusek

New member
Bez reklam
Filtr jakiś jest, przynajmniej tak to wygląda na tych fotkach. Bardzo słabej jakości te zdjęcia, robione przy mocnym fleshu i trudno powiedzieć coś więcej.

Jeszcze fotki z hiszpańskiego forum:
dsc1863j.jpg


dsc1866o.jpg


dsc1888x.jpg


dsc1892t.jpg


Nie wygląda źle, na pewno jest jakis filtr.
 
Ostatnia edycja:

bigxlx

New member
Ocena jakosci filtra na podstawie fotek to nieporozumienie - wystarczy znienic os ujecia o kilka stopni i wszystko sie zmieni jak w kalejdoskopie...
 

cactusek

New member
Bez reklam
fotki z pozycji widza w słoneczny dzien, najgorszy wariant. Bez filtra jak np pk350 byłaby masakra bez względu na to jaki aparat fot. i jaki kąt zdjęcia.
 
Ostatnia edycja:

bob219

New member
Lg coś kręci i widać to na pierwszy rzut oka. Wystarczy popatrzeć na ceny i specyfikacje nowej serii Pz. 4 modele telewizorów 550/570/750/950, czym dokładnie się różnią? Pz 550 a 570 jakie są różnice w cenie napewno Pz550 jest droższy o 600 zł od Pz570. Pz 750 i 950 to chyba niemal identyczne telewizory i kosztuje bardzo podobnie. A my chcieliśmy Pz570 z filtrem trublack który jest tańszy od Pz950 o 1400zł:fool:. Lecz może być tak, że filtr w Pz570 (bo chyba jakiś filtr zastosowano), jest na podobnym poziomie, jak w poprzedniej serii Pk760 a wtedy odblaski mogą być do zakceptowania. I czy wtedy warto dopłacać. Jak ktoś nie kupi i rzetelnie się nie wypowie to możemy tylko snuć domysły i wróżyć z fusów. Samsung też ma dziwną politykę, nowa seria D550 ma dużo gorszy filtr niż poprzednia. Pozostaje Panasonic (na G30 też ludzie narzekają) lub jakiś LCD. A tak zapytam skąd jest ta tabelka:?:
 
Do góry