LG 42LM660S - opinie, porady, testy

stalp

New member
bo Panowie zle czytacie!!!
To ze duzo sie mowi to nie znaczy ze jest super, poczytaj watki dokladnie to poznasz prawde, dla ciebie juz za pozno wiec tylko dla potomnych post sie przyda, kupujemy sprawdzone marki sony panasonic, koreanczycy wciaz sa z tylu, produkty wciaz sa bardziej awaryjne i to co oferuja z smarttv za rok bedzie nie do uzytkowania!!! to marketing tylko, przyciez juz w serii LM nie ma np, flashplayera 11 co uniemozliwia przegladanie wielu stron (w tym z filamami) Panowie za pare miesiecy bedzie flashplayer13 i prawie nic wam nie pojdzie a aktualnej serii koreanczycy nie aktualizuja JUZ!!! tvnplayera nie ma i nie bedzie.... itd itd

Kupujemy tylko sprawdzone marki TV to nie PC!!!!
większej katastrofy jak SONY nie ma co do falshplayera LG aktualizuje ostatni soft np. Sony problem z mkv hd wszystko co nielegalnego nie działa....nie wspomne o braku przeglądarki w modelu z 2012 roku
co do 3d word dziła bez zarzutu sprawdź internet może masz 512 a chcesz filmy ważące po 100 lub więcej MB ogladac po 2 s?? to zależny od netu nie TV jedyna wada na ta chwile HBTV na eska nie działa radio a marki tp sony to znaczek nic więcej matryca sharpa ładnie oprawiona i poszło!!!
 

zenon wierta

New member
większej katastrofy jak SONY nie ma co do falshplayera LG aktualizuje ostatni soft np. Sony problem z mkv hd wszystko co nielegalnego nie działa....nie wspomne o braku przeglądarki w modelu z 2012 roku
co do 3d word dziła bez zarzutu sprawdź internet może masz 512 a chcesz filmy ważące po 100 lub więcej MB ogladac po 2 s?? to zależny od netu nie TV jedyna wada na ta chwile HBTV na eska nie działa radio a marki tp sony to znaczek nic więcej matryca sharpa ładnie oprawiona i poszło!!!

Kolo głupoty gadasz, mam prędkośc łącza 10Mbps, filmy online z przegladarki smigaja aż miło. 3D World juz nie raz sie sypał, przeglądnij sobie może starsze wpisy a pozniej sie wypowiadaj

Dzisiaj na ten przykład jeszcze coś innego mi sie porobiło. Po długim oczekiwaniu na załączenie 3DWorld napisało mi że nie można uzyskać dostępu do tej usługi. Spróbowałem jeszcze raz włączyć inicjowanie opcji premium i po zresetowaniu pojawiaja mi sie juz tylko dwie plansze Premium i Smart Share. Chyba sie sypie mój tv
 
Ostatnia edycja:

zenon wierta

New member
Jeszcze jedno, czy przy korzystaniu z przegladarki internetowej pojawił sie wam kiedyś taki komunikat: Brak pamięci, przegladarka internetowa została zamknieta?
 

moriss

New member
Mam ten telewizor. Kupiłem jeszcze przed świętami. Jestem zadowolony, chociaż cały czas poznaje ten telewizor.

Mam nierówne podświetlenie matrycy i przy ciemnym ekranie widać jaśniejszy prawy górny róg oraz lewy dolny. Jak cyknę zdjęcie to poproszę was o porównanie z waszymi modelami. Chcę wiedzeć czy jestem w normie czy od niej odstaje.

TV wyświetla ładne kolory. Jest prześliczny i spokojnie łącze się z nim c PC przez siećć. Raz wywaliło mi za mało pamięci na przeglądarce przy Wikipedii.

Filmy ładnie śmigają. Oglądałem 3d z pendriva i śmiga aż miło.
 

Adamustr

New member
Pytanie ??

Witam, mam pytanie do uzytykownikow TV. Czy warto go kupić???

Na poczatku chcialem Philips 6007k. Jednak czytam, czytam i zmienilem zdanie na LG 660S. Znow czytam i ponownie sie waham.

Powoli zaczynam dochodzić do wniosku, ze jak bede tak czytal opinie to nic nie kupie.

Tak wiec prosze Was. Czy warto kupic ten TV, czy polecacie cos innego. Będę uzywał TV do grania na PS3, ogladania zwyklej cyfrowej telewizji i filmów z USB.

Z gory dziekuje za wszelkie opinie !!!
 

krumar

New member
Skype na LM670s

Witam wszystkich.
Mam Panowie pytanie do użytkowników Skype na LM670s.
A mianowicie,
1. Czy jest też tak u Was jak u mnie, że podczas wybierania jakiegoś kontaktu w Skype'ie, nie słyszę żadnego akustycznego sygnału wywołania, tak jak to jest np. na PC, tylko kręci się graficzne kółko do czasu odebrania przez kogoś połączenia, które zainicjowałem?
I odwrotnie: Jak ktoś do mnie dzwoni przez Skype to pokazuje się na TV tylko ramka z napisem "ODBIERZ ..." i też nie słyszę sygnału dzwonka w głośnikach telewizora. Czy tak ma być, czy tylko tak jest u mnie?

2. Podczas połączenia wideo mój rozmówca jest widoczny na ok 2/3 wielkości ekranu TV, a po prawej stronie mam swój podgląd i przyciski funkcji skype. Czy da się tak ustawić, żebym rozmówcę widział na pełnej wielkości ekranu (tak jak jest to pokazywane w reklamach LG), a siebie jako PIP?

Serdecznie dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam
 

misieq666

New member
Panowie/Panie, mam pewien problem (albo po prostu jestem niedoinformowany)

Mam tv 47LM660S do niego dysk NAS i filmy które oglądam z dysku sieciowego po wifi.
Mam jednak jeden problem i jedno pytanie:

Problem: Nie mogę odtwarzać filmów w formacie AVI większych niż 7-8 GB. Czy to jest wada softu tego TV ? jeżeli oglądam *.mkv to nie odczuwam żadnych limitów (nawet po 48 GB hula). Jeżeli macie jakies sugestie, czekam z niecierpliwością.

Pytanie: Czy oglądając filmy po DLNA z serwera multimediów innego niż NERO HOME mogę odtwarzać film z napisami zewnętrznymi ? Krótko mówiąc z tego NAS mam filmy z napisami i zxa nic nie mogę ich odtworzyć w TV.

To by było na tyle :)
Ogólnie jak za tę cenę to sądzę że ilość opcji jakie TV ma jest zdecydowanie ponadprzeciętna.

Dla mnie, połącznie DLNA + WIFI w standardzie to mistrzostwo świata. Inne tv mają dołączane wifi dongle ale to jest dodatkowo płatne, a tutaj mam wszystko w jednym. Do tego pasywne 3D - chyba najlepsze 3D na rynku w tym przedziale cenowym. - to tak BTW ;)

Pozdrawiam
 

gopher

New member
Czy 42LM660s ma w zestawie pilot magig remote czy trzeba dokupić,lub dorzucają w promocji gdzies czytałem za 1 czy 2zł. Na stronie LG piszą, że ma w zestawie magic remote...
 

maniek530

Banned
Witam, mam pytanie do uzytykownikow TV. Czy warto go kupić???

Na poczatku chcialem Philips 6007k. Jednak czytam, czytam i zmienilem zdanie na LG 660S. Znow czytam i ponownie sie waham.

Powoli zaczynam dochodzić do wniosku, ze jak bede tak czytal opinie to nic nie kupie.

Tak wiec prosze Was. Czy warto kupic ten TV, czy polecacie cos innego. Będę uzywał TV do grania na PS3, ogladania zwyklej cyfrowej telewizji i filmów z USB.

Z gory dziekuje za wszelkie opinie !!!

Ja też na początku chciałem LG ale poza designem i magic remote niczym mnie nie zachwycił - kupiłem 6007 i jestem mega zadowolony - PS3 śmiga świetnie,z USB też czyta dobrze,zamiast cyfrówki mam N-kę i na niej jest też bardzo dobrze - wybór należy do Ciebie.
 

stalp

New member
ja wielki zwolennik znalazłem mankament chodzi o IPLA i kanały online Eurosport po 5 min tnie tak ze nie da się oglądać pytanie czy wie ktoś dlaczego euro 2 działa ok czy polsat sport też daje rade .Tak samo filmy,seriale buforuje w nieksończosc zależny od serialu jeden idzie 2 nie macie pomysłu? do tego serwis dialimotion tez porażka w działaniu w youtube nie da sie wył HD dopiero jak wejdę przez przeglądarkę www jakoś działa
 

gopher

New member
ja wielki zwolennik znalazłem mankament chodzi o IPLA i kanały online Eurosport po 5 min tnie tak ze nie da się oglądać pytanie czy wie ktoś dlaczego euro 2 działa ok czy polsat sport też daje rade .Tak samo filmy,seriale buforuje w nieksończosc zależny od serialu jeden idzie 2 nie macie pomysłu? do tego serwis dialimotion tez porażka w działaniu w youtube nie da sie wył HD dopiero jak wejdę przez przeglądarkę www jakoś działa


o czym piszesz o Philips czy LG
 

kicurek

New member
ja wielki zwolennik znalazłem mankament chodzi o IPLA i kanały online Eurosport po 5 min tnie tak ze nie da się oglądać pytanie czy wie ktoś dlaczego euro 2 działa ok czy polsat sport też daje rade .Tak samo filmy,seriale buforuje w nieksończosc zależny od serialu jeden idzie 2 nie macie pomysłu? do tego serwis dialimotion tez porażka w działaniu w youtube nie da sie wył HD dopiero jak wejdę przez przeglądarkę www jakoś działa
Nie wiem czy to zależy od wersji oprogramowania ale u mnie podczas wyszukiwania filmów poprzez aplikacje yt jest możliwość wyboru czy ma szukać także w jakości HD. Fakt, że jeśli chcemy obejrzeć filmik oznaczony jako HD to nie ma możliwości zmniejszenia jakości odtwarzania (jeśli np. mamy kiepskie łącze). Ale o to już pytałem się przed zakupem.
Obecnie borykam się z innym problemem. Podczas oglądania filmów poprzez aplikację yt po bokach mam czarne pasy które częściowo zakrywają obraz. Co ciekawe podczas oglądania gdy wchodzę w menu obrazu pasy te znikają i pojawiają się po wyłączeniu menu. Można jakoś ustawić tryb pełnoekranowy?
 
Do góry