lg 32LC2R proszę o opinie za i przeciw?

nicko

New member
daniel26-78 napisał:
Niech ktoś znajdzie (w chwili obecnej oczywiście) tańszy, w miarę rozsądny TV LCD za 2500 w 32'. NIe piszę tego w ramach przechwalania się, że kupiłem tanio ale po to, aby wszyscy zainteresowani uderzyli do najbliższego Electro World.

W MM, bedą po 2300 od piątku:p

Kupiłem 32LC3R (troszkę lepszy model od LC2R), 2 tyg. temu w Saturnie za 2400zł. Nie było tej promocji w gazetce, a sprzedawca mówił, że tak tanio bo to słaby LCD w porównaniu z tymi pow. 3k. Nie zgodziłem się z nim, więc nie był dla mnie zbyt miły :lol:. Choć do jakości matrycy można się przyczepić (ale o tym pisałem na innych postach).
 

nicko

New member
uniqe_nigga napisał:
...hmmm.. jak juz pisałem ..tanio nie kupiłeś... tanio to jest dzisiaj w MM po 1999 zł. ..znaczna róznica w cenie....a wystarczyło poczekać 3 dni :D

Nie mam zamiaru stać w kolejce od 6 rano, żeby kupić gorszy TV od tego co mam. 32LC3R w MM jest za 3300zł, więc ciągle jestem zadowolony. I nie 3 dni a 13 ;)
 

juice99

New member
problem

a ja mam taki problem - kupilem ten 32lc2r, podłączyłem do kompa z DVI<->HDMI ale nie mogę w żaden sposób wyciągnąć dźwięku przez zwykłe jacki. z tego co wiem, tv spodziewa się dźwięku w HDMI ale DVI mu go nie wysyła

jak przełączyć TV żeby się spodziewał dźwięku z jednego z wielu wejść audio które ma ?
 

ss1973

New member
Czesc,mam ten model LG-ka...

Przywiozłem ten telewizor z MM za 2199pln.Ogolnie wszystko ok.Troche slaba czern na w rogach (w jednym widac przy czarnym tle np. przy braku sygnału białą smuge,dajcie znac czy na waszych matrycach jest podobie,mam jeszcze pare dni na sprawdzenie i ewentualną podmianke)Jesli chodzi o sygnał z kablowki Multimedia to totalna porazka ,bez Polsatu cyfrowego lub N-ki sie nie obejdzie.Natomiast dvd (Bellwood 301a) przez euro obraz żyleta,dla takich chwil warto zyc.Pozdrawiam.
 

deenbe

New member
ss1973 napisał:
Przywiozłem ten telewizor z MM za 2199pln.Ogolnie wszystko ok.Troche slaba czern na w rogach (w jednym widac przy czarnym tle np. przy braku sygnału białą smuge,dajcie znac czy na waszych matrycach jest podobie,mam jeszcze pare dni na sprawdzenie i ewentualną podmianke)Jesli chodzi o sygnał z kablowki Multimedia to totalna porazka ,bez Polsatu cyfrowego lub N-ki sie nie obejdzie.Natomiast dvd (Bellwood 301a) przez euro obraz żyleta,dla takich chwil warto zyc.Pozdrawiam.

po rozgrzaniu nierowne podswietlenie w rogach powinno zniknac.
 

Raz3r

New member
Kupilem w MM za 1.999zł telewizor wart znacznie wiecej niz wynosi jego cena ;). Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Cena/Jakość powala, chociaż w porównaniu z drozszymi TV obraz prezentuje się odrobine gorzej, jednak nie na tyle zeby placic za nie 1.000zł wiecej

Jedyne co mnie niepokoi to bardzo słaba czern, a w zasadzie jej brak. Zamiast niej mam mocno podswietlony granatowy kolor. Czy tak ona wygląda na tym telewizorze ogolnie, czy tylko z moim jest cos nie tak? Jesli tak to czy da się wyregulowac obraz, czy trzeba wymieniac?

telewizor wykorzystuje głownie do gry na xboxie 360, ktory podlaczony jest do TV kablem component, moze tu tkwi problem? Any ideas?
 
Ostatnia edycja:

krzysiu.k

New member
juice99 napisał:
a ja mam taki problem - kupilem ten 32lc2r, podłączyłem do kompa z DVI<->HDMI ale nie mogę w żaden sposób wyciągnąć dźwięku przez zwykłe jacki. z tego co wiem, tv spodziewa się dźwięku w HDMI ale DVI mu go nie wysyła

jak przełączyć TV żeby się spodziewał dźwięku z jednego z wielu wejść audio które ma ?
Witam ja również zakupiłem 32lc2r w MM Łódź za 2199zł.(prowincja jak ktoś wcześniej napisał to i cena wyższa). Jedyny problem to podłączenie go do wzmacniacza abym mógl dżwięk z TV poprzez aux mógl odsłuchiwać w zestawie głośników.Próbowałem przez Audio out Variable i po wył.głosnika w TV sygnał był lecz bardzo słaby(na najwyższych obrotach ledwo co slyszalny)Może ktos dał sobie już radę z tym problemem,może należy coś zmienic w ustawieniach dźwięku w TV.Czekam na pomoc krzysiu.k@gazeta.pl
 

reynolds

New member
Jaśniejszy prawy górny róg

Witam,

Ja kupiłem 32lc2r w MM Warszawa Bemowo za 1999,-
Jechałem akurat przez Wawę i podjechałem 5 min przed otwarciem.
Wchodzę na pasaż, a tam ok. 100 osób stoi. Pomyślałem - to już po moim LCD. Otworzyli punkt 7 i ludzie się rozbiegli po całym MM na szczęście i bez problemowo kupiłem TV. Mieli ok. 50 szt. na stanie.

Nie wiem czy wymieniać:
- jeden sub-piksel wypalony (widać go z 10 cm) - więc przy użytkowaniu nie przeszkadza
- prawy, górny róg świeci jaśniej (nawet po rozgrzaniu) - nie wiem czy warto to wymieniać, jeszcze mam parę dni, czy ewentualnie później na gwarancji zgłosić, że coś takiego zaczęło się dziać w trakcie użytkowania :krol: - a jak nie będzie już tego modelu to może dostanie się jakiś nowszy :D

Ile osób ma jeszcze tego typu wady??

Generalnie za tą cenę jest SUPER.
 

krzysiu.k

New member
- prawy, górny róg świeci jaśniej (nawet po rozgrzaniu) - nie wiem czy warto to wymieniać,
Mam to samo prawy górny róg czasami świeci jaśniej,ale na razie nie robię z tego problemu(jest 2 lata gwarancji więc LG niech się martwi jak ruszymy z tym sprzętem za rok po wymianę na nowszy model)Jedyny problem to brak możliwości wyprowadzenia tylko dźwięku na wzmacniacz do kina domowego.Może ktoś wreszcie rozwiąże ten problem?
 

ss1973

New member
Jasny rog w LG-iku..

Cos ten prawy gorny rog jest felerny,u mnie to samo.Moze dla tego media markt sprzedawał je za taka kaske?
 

elrubio

New member
Powiem że dla niewymagających to niezła cena, ale dziś widziałem w Makro Philipsa 32' 3321 w cenie 2499zl, nie wiem czy by sie nie oplacalo doplacic te 300zl ?
 

j00m3r

New member
hehe
mam to samo prawy górny róg świeci na biało podobnie jak i lewy dolny,
kolor czarny też pozostawia wiele do życzenia, mimo tego jestem bardzo zadowolony. Obraz z DVD przez scart (za 5zł) miodzio. Lepszy obraz będzie przez droższy kabel scart czy komponent?
Taki sam mam problem, że nie wiem jak podłączyć kino domowe do TV bo z DVD śmiga ładnie, ale żeby MTV sobie posłuchać to nie wiem bo wyjścia słuchawkowego też nie widze :confused::confused::confused: pomocy !!!!!
kupiłem za 1999zł w Media Markt na Ostrobramskiej ostatnią sztukę o godz 11:D:D:D:D:D
 

juice99

New member
j00m3r napisał:
hehe
mam to samo prawy górny róg świeci na biało podobnie jak i lewy dolny,
kolor czarny też pozostawia wiele do życzenia, mimo tego jestem bardzo zadowolony. Obraz z DVD przez scart (za 5zł) miodzio. Lepszy obraz będzie przez droższy kabel scart czy komponent?
Taki sam mam problem, że nie wiem jak podłączyć kino domowe do TV bo z DVD śmiga ładnie, ale żeby MTV sobie posłuchać to nie wiem bo wyjścia słuchawkowego też nie widze :confused::confused::confused: pomocy !!!!!
kupiłem za 1999zł w Media Markt na Ostrobramskiej ostatnią sztukę o godz 11:D:D:D:D:D

och ty, byłem o 11:15 na ostrobramskiej i nie zdąrzyłem!!!!

ale pojechałem na krakowską i tam dostałem :) chociaż też jedną z ostatnich, chyba z 5-10 im jeszcze wtedy zostało
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
j00m3r napisał:
hehe
mam to samo prawy górny róg świeci na biało podobnie jak i lewy dolny,
kolor czarny też pozostawia wiele do życzenia, mimo tego jestem bardzo zadowolony. Obraz z DVD przez scart (za 5zł) miodzio. Lepszy obraz będzie przez droższy kabel scart czy komponent?
Taki sam mam problem, że nie wiem jak podłączyć kino domowe do TV bo z DVD śmiga ładnie, ale żeby MTV sobie posłuchać to nie wiem bo wyjścia słuchawkowego też nie widze :confused::confused::confused: pomocy !!!!!
kupiłem za 1999zł w Media Markt na Ostrobramskiej ostatnią sztukę o godz 11:D:D:D:D:D

Zdecydowanie lepszy obraz uzyskasz po componencie.Radzę jednak odżałowac kilkanaście browarków:D i zakupic przynajmniej Tech+linka lub Profigolda.

Zmiana będzie duża , oczywiście na plus

POZDRO
 

nicko

New member
ss1973 napisał:
Troche slaba czern na w rogach (w jednym widac przy czarnym tle np. przy braku sygnału białą smuge,dajcie znac czy na waszych matrycach jest podobie,mam jeszcze pare dni na sprawdzenie i ewentualną podmianke)

Też mam - widoczne tylko przy czarnym ekranie w ciemnym otoczeniu - jaśniejszy prawy górny róg. Bez znaczenia czy TV dopiero włączony, czy już trochę chodzi.

PS. Mój model to 32LC3R
 

j00m3r

New member
ja tam sie nie przejmuje tym podswietleniem :)
wole sie zajac kablami itd :)
jutro kupie 3xRCA=component tak?
moze jakis profigold albo cuś :)

a ktos juz moze wie jak wypuscic audio na kino domowe z tv? :(
:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 
Do góry