lg 32LC2R proszę o opinie za i przeciw?

lipa_ml

New member
a gdzie mozna kupic najtaniej lg 37 lc2r narazie znalazłem na medialider.pl za 4245 powiem tak jak do gwiazdki zejdzie ponizej 4 tys o bym kupił np. 3999 zł moze zna ktos sklep co za tyle spyla ale tylko z gwarancją polską!
aha wracając do wątku wejscia component mam pystanie posiadam sony dvp-ns400 i z tył ma 2 scart, 1 s-video , wbudowany dekoder dd5.1 i 3 wyjscia chinch obok siebie 1 video i 2 audio czy to jest własnie komponentowe wyjscie? w instrukcji nie jest nic napisane jedynie ze jakość obrazu na s-video jest lepsza niz z tych trzech wyjsc ;/
 
Ostatnia edycja:

jankies

New member
lipa_ml napisał:
a gdzie mozna kupic najtaniej lg 37 lc2r narazie znalazłem na medialider.pl za 4245 powiem tak jak do gwiazdki zejdzie ponizej 4 tys o bym kupił np. 3999 zł moze zna ktos sklep co za tyle spyla ale tylko z gwarancją polską!
aha wracając do wątku wejscia component mam pystanie posiadam sony dvp-ns400 i z tył ma 2 scart, 1 s-video , wbudowany dekoder dd5.1 i 3 wyjscia chinch obok siebie 1 video i 2 audio czy to jest własnie komponentowe wyjscie? w instrukcji nie jest nic napisane jedynie ze jakość obrazu na s-video jest lepsza niz z tych trzech wyjsc ;/



Teraz zrobiono promocje na te tv w EURO RTV AGD i MIX. Mozna kupic go za okolo 3400 zlociszy.
 

axel-san

New member
A w Krakowskim Saturnie za 2699 :] tyle ze za wersje 32"
Szybkie pytanie czy zauwazyl ktos efekt opalenizny ? Np ogladajac Kroniki Riddica lub Troje kolorki z dvd nie byly rewelacyjne .. mowiac dokladniej aktorzy wygladali jakby wlanie wyskoczyli z solarium. Doszedlem do wniosku ze to efekt lipnego kabla + fakt ze dvd mam narazie podpiete po Euro. Jednak posiadam riddica rowniez w ver. HD (720p) obraz wypuscilem z kompa po D-subie i efekt niestety taki sam .. jakie pomysly jak to zniwelowac :>?
 
Ostatnia edycja:

amd23

New member
Lg Lcd 37 Lc 2r

Witam !!!!!
Czy mógłby mi kolega JANKIES podać strony www sklepu MIX i EURO RTV AGD
Interesuje mnie zakup LG 37 LC 2R za 3400 zł
 

abdul

New member
Chyba się nie zrozumieliście :) W euro jest promocja 32LC2R a nie 37

A swoją droga śmieszne jest to, że oni przeceniają z 3999 na 3490 kiedy ja prawie miesiąc temu kupiłem go za 2550 i działa jak marzenie :)
 

Cabra

New member
abdul napisał:
A swoją droga śmieszne jest to, że oni przeceniają z 3999 na 3490 kiedy ja prawie miesiąc temu kupiłem go za 2550 i działa jak marzenie :)
Moglbys podac namiary na sklep gdzie 32lc2r mozna za tyle kupic ?
Szukam czegos do sypialni tylko pod X360 wiec ten by sie chyba nadal :D

PS. Chcial namiary na euro to dalem link-zawsze moglem dac namiary na google zlosliwie ;-)
 

lipa_ml

New member
dzisiaj obejżałem sobie w media markt lc2r 37 cali i powiem szczerze ze całkiem nieźle swieci. oczywiscie subiektywnie oceniając obok stały sharpy i rzeczywiscie obraz lepszy niz w lg ale nie na tyle zeby mnie zniechceiło do lg. troche mnie zmartwił jeden fakt ze ramka z połyskiem jest dopiero od wersji 40 calowej. chyba ze gosc w MM kitował w każdym razie bardziej mi sie podoba ta ramka z 40 cali niz z 32 i 37. a jak jest u was ? macie matowe ramki czy z polyskiem? w poznaniu za wersję 37 cali wołaja 4574 zł tak ze narazie najnizsza cena jaka na to znalazłem to 4200 zł. szukam dalej bo kaska i tak bedzie w przyszlym miesiacu (no i zastanawiam sie jeszcze czy lc2r 37 czy samsung s71b 37 cali jakies propozycje?)
 

Bartas

New member
hej
właśnie sobie przegladam "gazetke" electro
zauwazyłem LCD LG RZ37LC2
czy to jest to samo co tu opisujecie
i tak sie nad tym zastanawiam
co to jest bo w googlach nic nieznalazłem
wogóle to szukam czegos przedewszystkim do kompa
i gier jeszcze gdzies widziałem jakiegos 32" ale sam juz niewiem co wybrac
z tym ze chce kupic na raty a wiec raty 0% mile widziane
oczywiscie HD Ready bo moze kiedys sprawie sobie jakas satelitke kto wie
co do kasy 4-4,5k zł
 

JacekCz

New member
a propos instrukcji

Jak na razie zauważyłem dwie wady:
-
2. instrukcja obsługi- ksiązka wazy prawie kilogram, ale nic sie z niej nie mozna dowiedzieć o parametrach telewizora czy funkcjach, którymi dysponuje; gdybym nie wiedział co to takiego XD, to z instrukcji sie tego nie dowiem; żeby móc wykorzystac możliwosci tego telewizora należy więc szukac informacji w innych miejscach
I na koniec uwagi ogólne
1. w skali 1-10 dam na razie 8, odejme dwa punkty za dzwiek i kiepska instrukcje, chociaz dla mnie nie jest to problem; chce byc jednak obiektywny
[/quote]

Mam ten model 42". Instrukcja papierowa jest tylko "startowa", czyli podstawy instalacji i programowania w wielu językach (część polska ma kilkanaście stron). Pełna instrukcja jest zawarta na załączonym CD. Tam są wszystkie potrzebne informacje zawarte na 78 stronach. I to na tyle a propos instrukcji.
 
Ostatnia edycja:

Irenty

New member
Witam....
Mam zamiar kupić jeden z TV 32" LCD firmy LG a mianowicie:
LG RZ-32LZ55; LG 32LX2R; LG 32LX1R; LG 32LC2R; LG 32LC3R bedzie mi pasował do kina LG LH-T760IA czy może ktoś mi powiedzeć czym one się różnią, oprócz ceny i np. rozmieszczenia głośników czy ruchomej stopce.. i może który jest lepszy, tzn. który ma lepszy obraz. Różnice w/g opisów technicznych to też Jasność i Kontrast i tu też moje pytanie czy to są duże różnice..
Z góry dzięki....pozdrawiam.....Irenty
 

gladiator

New member
zauwazylem biale przejscia w czasie uruchomoienia potem znikaja nie wiem czy to normalne ????? sa to takie cienie na ROGACH ??? macie tez cos takiego ????
 

baranskia

Member
A model LG 37LC2RR (ten z 80GB HDD) bierzecie pod uwagę - dziś za 4,8K

:krol: Ahoj, HDTV-ki i HDTV-y,
Witam i jako młodszy debiutant informuję wszystkich zainteresowanych, że od pięciu dni w cenie 4.798,- PLN można kupić skromniutki model LG 37LC2RR (ten z 80GB HDD) popatrzcie w ten oto link do skąpca.pl:
http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/106848

I co Ty/Wy na to?

Czy wiesz/wiecie już co zrobić?
Kupić? Nie kupić? ...decyzję przemyśleć warto, tym bardziej, że na dzisiaj potrafi toto chyba niemało a większość sklepów internetowych ceni [czy raczej "do-cenia" ] tenże model bardzo [porównaj/cie sobie ceny: ten sam link, co powyżej]
:idea:
Liczę bardzo na Wasze mądre i rzeczowe podpowiedzi [choć już prawie go kupiłem :cool: - niebawem pewnie coś konkretnego o nim dopiszę]
:roll:
baranskia


PS::?:
A słyszałem gdzieś ostatnio, że LG znaczy: L...edwo G...ra. Jeśli już kupiłaś/-eś i używasz LG to potwierdź lub zdementuj tę opinię i uzasasdnij swoją.
Pozdrawiam oczekująco i bardzo.
baranskia
 

baranskia

Member
LG 37LC2RR (ten z 80GB HDD) już dostępny dla zwykłych śmiertelników za 4,8 K :)

:krol: Oto przedmiot naszych badań i opinii: model LG 37LC2RR (ten z 80GB HDD) - n o w o ś ć na polskim rynku już w ludzkiej cenie, która zapewne będzie mieć właściwą tendencję >>> >> >
m
a
l
e
j
ą
c
ą
!
Czego i Państwu życzę! :cool:
Oto link z danymi producenta:
http://pl.lge.com/prodmodeldetail.d...odelCategoryId=0102&modelCodeDisplay=37LC2RR#
:roll:
[fotki tamże, więc nie powielam, bo to bezsens]
:eek:k: Zapraszam zainteresowanych, ale przede wszystkim tych, którzy znają go z własnego doświadczenia! :eek:k:
:spam: S_p_a_m___i___t_e_o_r_e_t_y_z_o_w_a_ni_e___w_y_k_l_u_cz_o_n_e!!! :spam:

Edit Tuptus55: No właśnie SPAM WYKLUCZONY. Po co zakłądasz nowy wątek o tym TV?

:confused:
Ahoj, Master Tuptus55
odpowiadam: :confused:
Nie wiedziałem, że xxxx2R i xxxx2RR to ten sam typ (???!) i śmiem nadal uparcie wątpić, że tak jest.
Jeśli masz rację to PRZEPRASZAM, ale jeśli nie to... :hmm:
[bez urazy - jestem jeszcze nowicjuszem w tej materii, więc...
a poza tym zależało mi na wątku dotyczącym właśnie tego modelu xxxx2RR z HDD 80GB! bo to zintegrowanie DVRzLCD jest _d_l_a___m_n_i_e, (tj. niebawem przyszłego właściciela) __j_e_d_n_a_k__ _i_s_t_o_t_n_ą___ r_ó_ż_n_i_c_ą.]

Pzdr :cool:
baranskia
 
Ostatnia edycja:

tuptus55

New member
Nie wnikałem czy 2R i 2RR to ten sam model. Skoro piszesz w tym wątku o 2RR, a dotyczy on 2R uznałem, że nie ma sensu aby był nowy wątek o 2RR.
Poza tym czy 2RR od 2RR rózni się tylko dyskiem i i wbudowanym DVD? Jeśli tak to chyba nie ma sensu zakładać oddzielnego wątku. Czy się mylę? Zobaczymy. Na razie wisi nowy temat o 2RR.
 

kristopher0725

New member
Witam ,to moj pierwszy post i mam takier pytanie,czy moglby jakis posiadacz owego LG 32 lc2r podac jakie ma ustawienia serwisowe w swoim LCD?Bawilem sie menu serwisowym i przez glopote nacisnolem restore factory settings i tylko spisalem ustawienia z glownego menu,bardzo bym prosil o podanie ich jeazeli ktos ma ten model,to tylko spisanie parametrow dla Tool option,Area mode Option1,2,3,4, itp bardzo byl bym wdzieczny jezeli ktos to napisze,telewizor mi dziala ale widze po kodach z area option ze cos mam nie tak w jednym ustawieniu a nie chce kombinowac na sile,prosze i dziekuje z gory ,pozdrawiam kris
 
Y

yahoo

Guest
32LC2R - problem z HDTV - dość pilne

Witam.

Korzystając z aktualnej (do poniedziałku, 6.11) promocji MM w moim mieście ("Poznań kupuje bez VATu") - chciałem wejść w posiadanie telewizorka jak w temacie. Cena niezła, ale nie powalająca - 2786pln. Tak czy siak, byłem już zdecydowany, już miałem brać, kiedy coś mnie pikło, i poprosiliśmy obsługę o podłączenie sztuki do kabla z sygnałem HDTV - mają obok stanowisko N, więc chcieliśmy tam sprawdzić czy obraz będzie satysfakcjonujący; prezentowany egzemplarz był podłączony do zwykłego kabla antenowego, i obraz był, delikatnie mówiąc, słaby.

Pan z obsługi, po okazaniu mu o który telewizor nam chodzi - powiedział, że podobnież ten konkretny model NIE obsługuje telewizji HDTV (wejście HDMI jest jak najbardziej obecne), po podłączeniu do dekodera N (nboxa) - wyświetla komunikat o nie obsługiwaniu danego formatu, czy coś w ten deseń, niestety nie pokazał nam tego bezpośrednio. Mówił, że nie mieli o tym pojęcia, aż nie kupił takiego telewizora jeden z pracowników MM. Pisali w tej sprawie do LG Polska, niestety dotąd - bez odpowiedzi. Modele 37" - działają bez problemu, 32 - wcale, podobno sprawdzali na kilku egzemplarzach. Sytuacja dla nich również niezręczna, bo przecież sprzedali tego trochę, opisując telewizor jako spełniający wymogi HDTV, a tu zonk - jestem przekonany, że klient, który kupił, i nie będzie mógł z tej funkcji korzystać - będzie mógł mieć pod ich adresem słuszne, i uzasadnione roszczenia.

Czy ktoś z Was może wie coś więcej w tym temacie? Czy jest to błąd niewielkiej serii, czy też dotyczy całej populacji danego modelu, i generalnie mówiąc - nie warto się w to pchać? Czy może jest opcja, żeby sobie poradzić z tym problemem, np poprzez aktualizację firmware'u?

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi. Promocja trwa do poniedziałku włącznie, więc byłoby fajnie się na nią jeszcze załapać o ile oczywiście z dyskusji wyniknie, że warto.

pozdrowienia
Kuba aka 'yahoo', Poznań
 

Lech

New member
Bez reklam
Mam ten typ LCDeka tylko z inną przekątną. Czy sprzedawca wcisnął na pilocie tego telewizora przycisk 'INPUT', który wskazuje z którego wyjscia pochodzi rządany sygnał. Telewizorek posida bowiem 9 źródeł sygnału. I właściwe źródło należy zaznaczyć. Pozdrawiam:)
 
Do góry