Kupował ktoś w Ole Ole!?

przybywoj81

New member
Tak, jak dla mnie bardzo sprawna obsługa, paczka dosłownie następnego dnia przyszła do paczkomatu (może dlatego tak szybko, to też trzeba wziąć pod uwagę, nie wiem jak jest z dostawą do domu) i towar był dobrze zapakowany w bardzo okazyjnej cenie, tu musi być jakiś spoty kapitał na to.
 

Tribunek88

New member
Wczoraj zamówiłem dysk zewnętrzny 500gb. Myślę, że wszystko powinno być okej. Co patrzyłem na opinię opineo wszystkie były w porządku. Nie znalazłem tych niedobrych i tych na minus. Mogłem przeoczyć wpisy osób, które tylko podkładają innym firmom świnie.
 
D

Deleted member 121090

Guest
No widzę, że kolegów z dorobkiem 1-2 posty na tym forum, sklep obsługuje rewelacyjnie.
Natomiast nas z dorobkiem trochę większym normalnie chciał oszukać.
Ciekawe skąd się bierze ten stan rzeczy?
 

m@rcin

Member
No widzę, że kolegów z dorobkiem 1-2 posty na tym forum, sklep obsługuje rewelacyjnie.
Natomiast nas z dorobkiem trochę większym normalnie chciał oszukać.
Ciekawe skąd się bierze ten stan rzeczy?
Ciekawe czy winnych tematach się udzielą :grin:
Jeśli chodzi o mój zakup w tym sklepie to nie różni się od innych.
Towar zgodny z zamówieniem, szybka dostawa, ceny też mają dobre.
 

digit6

New member
Zamawialem tam niejednokrotnie i sprzet RTV i AGD, kompletnie bez problemow jak w kazdym innym sklepie i jestem na forum od kilku lat wiec moja opinia jest wiarygodna :)
 

cezzar

New member
Ja w oleole zamówiłem pralkę, przyszła uszkodzona mechanicznie-wgnieciona. Kurier od razu ją zabrał z powrotem. Następna już była ok. Potem zamówiłem żelazko z odbiorem w paczkomacie. Żelazko jak żelazko-ciężkie jest a oni włożyli karton tylko do worka. Tak więc żelazko trochę latało w tym kartonie, ale na szczęście działa.
Konkluzja-słabo zabezpieczają towary na czas przesyłki.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Wczoraj dokonałem zamówienia na lodóweczkę z darmowa dostawą i z ich firmowym transportem. Muszę przyznać że obsługa fachowa , miło i co mnie zawsze cieszy przy zakupach nic na siłę . Kupiłem już w tym sklepie trochę ; elektroniki; i nie mam zastrzeżeń , ale muszę dodać że nie miałem problemów z prawidłowym działaniem urządzeń.
 

phoba

New member
Ja kupiłem 2 czy 3 produkty i było OK. Jednak gdy chciałem kupić ampli, a ze względu na atrakcyjną cenę przed zamówieniem wysłałem pytanie czy sprzęt pochodzi z polskiej dystrybucji i w związku z tym do kogo miałbym się zwracać w przypadku potencjalnej reklamacji. Odpisała jakaś Pani, zupełnie nie na temat, jakby nie rozumiała o co pytam, a po kolejnych 2 mailach, w których drążyłem temat już nie przysłała odpowiedzi. Odebrałem to jako pójście na łatwiznę i brak starania się o klienta, bo pytałem nawet wprost czy sprzęt pochodzi od Horna. Przy braku odpowiedzi nie zdecydowałem się na zakup mimo atrakcyjnej ceny. Notabene parę tygodni później kupiłem ten sprzęt w RTV-AGD, mając potwierdzenie, że egzemplarz pochodzi od Horna i sprawdzając papiery na miejscu w sklepie.
 

3echo

Member
Bez reklam
Brałem już u nich 2 razy raty 0% i faktycznie jest 0% bez ściemy.
Rozpatrzenie wniosku do 20min. i towar wędruje do Ciebie.
 

TenKolesM

New member
Ja też kupowałem i było wszystko ok. Ale zawsze się znajdzie ktoś niezadowolony i może mieć rację... Zawsze może się coś wydarzyć. Sam pracowałem w dużym esklepie innej branży. Mimo, iż jako obsługa Klienta w dniu wysyłki osobiście patrzyłem czy paleta do Klienta stoi pod rampą wysyłkową i prosiłem pracowników magazynu by to wyszło bo Klient się śpieszy i dzwonił...a potem wózkowy z nieznanego powodu ( pewnie taka fanaberia) nie załadował tego...A potem ten Klient będzie zły bo ie wyszło jak obiecałem...Co nie oznacza że firma jest cała zła i ma gdzieś...Jak sprawdzałem statystyki to 95 % przesyłem wychodziło o czasie a przed czasem około 60% - zawsze się znajdą osoby w tych 5 %... A wady fabryczne towaru też czasami nie są do wykrycia.
 

optimel

New member
Dokonywałem zakupów w tym sklepie, płaciłem za wszystko z góry przelewem, ogólnie jestem zadowolony z dostawy oraz sprzętu.Taniej niż w sklepach stacjonarnych.
 

binichefe78

New member
Ja również dokonywałem zakupów przez ten sklep i jak na razie nie zauważyłem większych problemów. Natomiast zastanawiam się jak z gwarancją. Czy ktoś odsyłał kiedyś do nich produktów?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla tych co odbierają w punktach odbioru to pamiętajcie o tym, że jak coś zamówicie i Wam się to nie spodoba to musicie za to zapłacić i odesłać do magazynu, a oni potem zwracają kasę.. także nawet w dniu odbioru jak się stwierdzi że dany towar nie spełnia oczekiwań to i tak trzeba zapłacić.
 
Do góry