Kupował ktoś w Ole Ole!?

okocz

New member
Przy reklamacjach tragiczne podejście do klienta. Na telewizorze pojawiła się plama wewnątrz matrycy. Napisali, że wyślą kogoś z autoryzowanego serwisu. Nikt się nie pojawił, a po tygodniu poinformowali mnie, że w wyniku oględzin stwierdzono złe użytkowanie sprzętu i odrzucili niezgodność towaru z umową. Sklep dobry dopóki nic się nie stanie.

Post edytowałem. Dzięki HQ150 :)
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Znam historię kolegi okocz więc pozwolę sobie na krótkie sprostowanie.
OleOle w jego przypadku nie odmówiło gwarancji jak napisał, tylko odrzucili niezgodność towaru z umową.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Przy reklamacjach tragiczne podejście do klienta. Na telewizorze pojawiła się plama wewnątrz matrycy. Napisali, że wyślą kogoś z autoryzowanego serwisu. Nikt się nie pojawił, a po tygodniu poinformowali mnie, że w wyniku oględzin stwierdzono złe użytkowanie sprzętu i odrzucili niezgodność towaru z umową. Sklep dobry dopóki nic się nie stanie.

Post edytowałem. Dzięki HQ150 :)
Daj znać , jak idzie przepychanka z tym nieuczciwym sprzedawcą.
Mnie też po otrzymaniu rozwalonego sprzętu ,, informowali'' że nie przyjmą niezgodności towaru z umową. Ich prawnicy tak twierdzą.
Po otrzymaniu solidnie skonstruowanego pisma z reklamacją z tytułu niezgodności towaru z umową, rura im zmiękła i reklamacja została oczywiście uwzględniona. Potem jeszcze chyba z miesiąc czekałem na zwrot kasy ale się w końcu doczekałem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ibotto

Member
Przy takich zakupach (firma dowolna, nazwa nie jest istotna) roztropne jest, aby zamówienie obejmowało również podłączenie zakupionego sprzętu. Jasne ? ? ?
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Kupowałem u nich jak na razie dwukrotnie. Pierwszy raz zmywarkę z wniesieniem i zabraniem starej i teraz lodówkę 2,00m wysokości z zabraniem starej. Ceny jak to w sklepach internetowych za to często mają promocje np. wniesienie za 1zł. i zabranie zużytego sprzętu za 1zł. Skorzystałem. Polecam bo to bezkonkurencyjne.
W electro.pl chciałem dodatkowo zapłacić za wniesienie 39zł i się okazało że się nie da w mojej lokalizacji (40tyś miasto pod Warszawą) a panienka konsultantka zaproponowała by poprosić sąsiadów. Ja jej zaproponowałem że może by przyjechała z swoim durnym menagerem i pomogli mi wnieść - oczywiście tam nie kupiłem.
 

broda1725

New member
Bez reklam
Nie ma problemu z tym sklepem, kupowałem cały sprzęt do kuchni na ok.9 tyś, co prawda ciężko o rabat nawet przy tej kwocie ale dostałem gratis wniesienie wszystkich sprzętów, rozpakowanie, wyniesienie opakowań, ustawienie, zmiana drzwi lodówki za symboliczną 1zł. Panowie grzecznie poczekali jak obejrzę, gdy wszystko było ok podpisałem fakturkę i pojechali.
Później miałem 2 tyg. na przetestowanie gdyby coś się okazało nie tak to wymieniają na nowy.
Także polecam.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Problemów z kupowaniem u nich nie ma, to jasne.
Natomiast przekonasz się jakie mają podejście do klienta jak coś Ci padnie, albo jakby doszło uszkodzone.
 

martka

New member
Jestem ciekawa jak uzgdnialiscie taki rabat na wiekszy zakup? Buduje dom i potrzebuje pełnego kompletu łazienkowego i kuchennego ok 10-12tyś.
 

kapek

New member
Kupowałem u nich jak na razie dwukrotnie. Pierwszy raz zmywarkę z wniesieniem i zabraniem starej i teraz lodówkę 2,00m wysokości z zabraniem starej. Ceny jak to w sklepach internetowych za to często mają promocje np. wniesienie za 1zł. i zabranie zużytego sprzętu za 1zł. Skorzystałem. Polecam bo to bezkonkurencyjne.
W electro.pl chciałem dodatkowo zapłacić za wniesienie 39zł i się okazało że się nie da w mojej lokalizacji (40tyś miasto pod Warszawą) a panienka konsultantka zaproponowała by poprosić sąsiadów. Ja jej zaproponowałem że może by przyjechała z swoim durnym menagerem i pomogli mi wnieść - oczywiście tam nie kupiłem.

hahaha serio!? Chciałbym widzieć minę księżniczki jak jej to powiedziałeś. Ja kupowałem na avans.pl ale takich cyrków nie miałem, wnieśli, poczekali aż obejrze czy mi nie obili tej lodówki, no a starą to sam na złom zaniosłem i grosza pare było ;DD
 
Do góry