Kupiony 47PFL6007K

mbaczyk

New member
Promocja Euro

Zamówiłem 6007 z x-boxem w Euro RTV AGD i czekam. Ciekawy jestem czy zrealizują zamówienie czy jakoś się wymigają, zwłaszcza że cena znowu poszła o 100zł do góry. Udało mi się zamówić za 4199, a dzisiaj już za 4299. Notabene dość interesujące przy haśle reklamowym "bez sztucznego zawyzania cen"

Dam znać jak lub może jeżeli uda mi się go kupić.

PS. w tym tempie to w przyszłym tygodniu bedą sprzedawać za jakieś 5000
3999-4199-4299-??? (kto da więcej?)
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Zamówiłem 6007 z x-boxem w Euro RTV AGD i czekam. Ciekawy jestem czy zrealizują zamówienie czy jakoś się wymigają, zwłaszcza że cena znowu poszła o 100zł do góry. Udało mi się zamówić za 4199, a dzisiaj już za 4299. Notabene dość interesujące przy haśle reklamowym "bez sztucznego zawyzania cen"

Dam znać jak lub może jeżeli uda mi się go kupić.

PS. w tym tempie to w przyszłym tygodniu bedą sprzedawać za jakieś 5000
3999-4199-4299-??? (kto da więcej?)

Czy może wiesz jakiego Xboxa / bogata wersja czy uboga / dodają do Philipsa ? Pozdrawiam
 

morfeo11

New member
Zgadza się, ale to są aukcje sklepów. Prywatny użytkownik nie sprzeda za taką kasę. Za 999zł sprzedaje gość XBOX`a którego też dostał do TV.
 

adam2a

New member
... i ani jednej sprzedanej sztuki w tej cenie. Przy 1000 zł już jakiś chętny się powinien znaleźć.

Ja w prezencie od sklepu (euro) dostałem jeszcze Wiedźmina 2, ale sam nie wiem czy mi się należał czy panom dostawcom coś się pomieszało :)
 

martinoo

New member
Rodzice dzisiaj się zdecydowali na ten telewizor za moją namową i poparciem ze strony sprzedawcy. Zamówiliśmy ze strony Euro razem z xbox'em (z Halo 4 i wiedźminem), także i ja załapałem się na dodatkowy prezent świąteczny :) W piątek ma przyjść, to dam znać jak się sprawuje :)
 

martinoo

New member
Też żałuję, że to nie PS3 bo jestem zwolennikiem tej konsoli, ale mogę ewentualnie spróbować sprzedać xboxa i kupić PS3 - przynajmniej bluray by był.

A jak wygląda sprawa z wewnętrznym tunerem cyfrowym? Telewizor ma slot na kartę cyfry?
 
Ostatnia edycja:

Tika

New member
Bez reklam
Też żałuję, że to nie PS3 bo jestem zwolennikiem tej konsoli, ale mogę ewentualnie spróbować sprzedać xboxa i kupić PS3 - przynajmniej bluray by był.

A jak wygląda sprawa z wewnętrznym tunerem cyfrowym? Telewizor ma slot na kartę cyfry?

ma slot na moduł+karta

ale jak masz dobry tuner do cyfry to nie wiem czy jest sens
 
Do góry