Kupiony 47PFL6007K

kazanek

Member
Karta gwarancyjna

Witam
Kupiłem ten tv i pomału go testuje . Mam jednak jedno szybkie pytanko . Jak wyglądać powinna karta gwarancyjna ? Sprzedawca w punkcie odbioru powiedział , że jest w kartonie ale nie bardzo mogą ją zlokalizować ?! Chyba , że chodzi o taką śmieszną harmonijkę w językach pro rosyjskich ?!
Dzięki
 

szybal

Banned
Witam
Kupiłem ten tv i pomału go testuje . Mam jednak jedno szybkie pytanko . Jak wyglądać powinna karta gwarancyjna ? Sprzedawca w punkcie odbioru powiedział , że jest w kartonie ale nie bardzo mogą ją zlokalizować ?! Chyba , że chodzi o taką śmieszną harmonijkę w językach pro rosyjskich ?!
Dzięki
Karta gwarancyjna powinna być przyklejona w folii do boku kartonu.
 

Tika

New member
Bez reklam
karta gwarancyjna to przeżytek, zazwyczaj nikt jej już nie uzupełnia, sprzęt trafia do serwisu na podstawie numeru seryjnego i daty sprzedaży na podstawie faktury/paragonu a jak nie masz dowodu zakupu to na podstawie daty produkcji (miesiąc/rok)
 

Tika

New member
Bez reklam
Serwis wymagał faktury lub rachunku i co bardzo ważne było dla nich wypisanej i podbitej karty gwarancyjnej tak było u mnie a parę tv wysyłałem do serwisu w Radomiu.Pozdrawiam :)

pewnie wszystko zależy od serwisu, kraju, zakupionego sprzętu itp. przyznam się szczerze, że ostatni raz widziałam podbijaną kartę gwarancyjna jakieś kilka lat temu
 

luk007

New member
Panowie faktycznie można nabyć ten tv z Xbox 360 w RTV w cenie samego tv tak jak w reklamie która się wyświetla na forum bo w sklepie internetowym RTV nie widziałem takiej promocji...??
 

gerypl

New member
Tak nie do końca. Tamta oferta oprócz tego, że była tańsza to posiadała raty 0%. Teraz jak ktoś chce kupić na kredyt to oprócz tego, że cena tv wzrosła o 200zł to przy 36 ratach dopłacamy ponad 1500zł. Jak ktoś bierze za gotówkę to na pewno jest to najlepsza obecnie oferta w przeciwnym razie ostro chcą z nas skroić.
 

accu

New member
Bez reklam
no tak :D
ale jak sie w TO kliknie, to przekierowuje na www philipsa , a tam nie ma niczego.

Witam uprzejmie,

Jak klikniesz w reklamę sklepu RTV EURO AGD , to powinieneś znaleźć się na stronce internetowej
tego sklepu z telewizorami firmy Philips i przy danym telewizorze firmy Philips jest ten bonus dodany .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

goly78

New member
Jak chcesz wziąśc na raty to : wpłacasz 20 % (wiecej nie mozna ) reszte na 6 rat i nie ponosisz dodatkowych kosztów. Wychodzi 0% .
 
Do góry