Kupiony 47PFL6007K

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Poniżej link do nowego softu do TV z serii 6007, 7007, 8007. Link mówi o 32PFL6007 ale ten sam soft jest dedykowany dla wszystkich TV z serii 6007, 7007,8007

1. Nowy soft jest dostępny tylko przez stronę: p4c.philips.com (nie jest na razie dostępny przez stronę www.philips.pl)
32PFL6007K/12 Philips 6000 series Telewizor LED Smart 32PFL6007K 81 cm (32") Easy 3D DVB T/C/S2 z technologią Ambilight Spectra 2 i Pixel Precise HD - Philips Support
a. Numer nowego sw to [FONT=&quot] 000.132.005.001[/FONT]
b. Po wgraniu Softu przez USB należy wykonać twardy reset TV.
2. Finalny soft (R3) ma się ukazać we wrześniu i będzie on wprowadzał funkcjonalność WiFi Smart Screen.
 

akwidzynski

New member
Bez reklam
Na zachodzie to stac ich na 4 takie TV a u nas na 1/4 i to jest xxxxxxxxx
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

accu

New member
Bez reklam
- hej, proszę odpowiedzcie mi, czy te telewizorki też mają "wściekle" lustrzane matryce?

Witam,
Widziałem w wielkości przekątnej ekranu 47". Dla mnie to "lusterko" , choć telewizor ma akceptowalną
cenę i przyzwoity obraz oraz oraz szereg pożytecznych funkcji.Myślę , że użytkownik przyzwyczajony
do matowej matrycy może jednak tego "lusterka" nie zaakceptować.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Xisiek

New member
Przyznam, ze bardzo mi sie podobaja wypowiedzi osob, ktore probuja wmawiac autorowi, ze to co jest ewidetnym cloudingiem (piekne pierwsze foto) nim nie jest.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Skalowanie bardzo dobre, dźwięk ok., równe podświetlenie , extra czerń , rewelacyjna płynność,mały input lag.
 

asterixII

New member
czyli brać nie wydziwiać czy moze poczekć na Twój test kiki? i kiedy on będzie? jeszcze pytanie o to czy matryca naprawdę mocno odbija światło? bo nigdzie nie mogę oblukac tego tv
 

rys1153

New member
A co panowie wiecie na temat
philips 47 pfl 6907k jest tylko w internetowym euro-agd i nic nie wiadomo nawet o matrycy/jakiś mat? pół mat? czy lustro ? może ktoś go widział i może napisać,zwracam się przede wszystkim do P.KIKIEGO,który b.dużo widział.Napiszcie coś na ten temat-proszę
 

szczuro

New member
A co panowie wiecie na temat
philips 47 pfl 6907k jest tylko w internetowym euro-agd i nic nie wiadomo nawet o matrycy/jakiś mat? pół mat? czy lustro ? może ktoś go widział i może napisać,zwracam się przede wszystkim do P.KIKIEGO,który b.dużo widział.Napiszcie coś na ten temat-proszę

z tego co wyczytalem, to jedna z roznic jest 400Hz/6007/ i 600 Hz/6907/
wiecej roznic nie znalazlem

BTW czy ktos moze podrzucic jakiegos linka do sensownego testu 6007/moze byc na PW/, na forum nic nie moge znalezc

pozdro i dzieki
 
Ostatnia edycja:

jurasko

New member
Philipsa PFL6007 posiadam od miesiąca. Ze względu że chciałem kupić 2 telewizory do dwóch pokoi, miałem przez tydzień możliwość testowania i pobawienia się trzema telewizorami na raz:
-Philips 42PFL6007(lcd)
-Sharp LE830 (lcd)
-Panasonic ST50 (plazma)

I tak:
Philips 6007 ma bardzo błyszczącą matrycę mniej nawet miała plazma ST50 nie wspominając już o le830(matowa)
W teście pisze" Wiele osób ma problem z właściwym ustawieniem płynności, próbując zwalić winę na telewizor."Ma niby pomóc:-400 Hz Perfect Motion Rate oraz Micro Dimming .Dalej piszę "Dlatego dla zachowania właściwej płynności" należy włączyć na min.ustawienia średnie w HD Natural Motion lub też włączyć LCD Clear”.
-I tutaj jest pies pogrzebany bo Kiki nie napisał że włączając w/w funkcje od razu masz teatr w TV.Nie teatrzyk ,wręcz Teatr Balszoj. Dla porównania to w LE830 muszę dać na max ustawienia aby mieć teatr taki jak mam w 6007 na minimum. Nienawidzę „teatru” i przez 3 tyg. chodziłem wkurzony że nie idzie ustawić poprawnej płynności bez efektu teatru.Po 3 tygodniach zmieniłem w dekoderze ustawiania z 1080i na 720P i płynność powróciła bez efektu teatru J
W teście za dźwięk Kiki dał 10.
-Nie zgodzę się.Dźwięk jest poprawny ale moim zdaniem gorszy od ST50(w teście Kikiego st50 ocena za dźwięk 8).
Obraz 3D
Moim zdaniem obraz 3D w Philipsie gorszy (mam okulary pasywne) niż w Sharpie LE830(aktywne). ST50 nie sprawdzałem. Jednak oglądanie 3D w Philipsie nie męczy tak wzroku. ogólnie to 3D mnie nie bawi i nie interesuje.
W pozostałych parametrach zgadzam się z Kikim.TV ma świetny obraz,kolory,czerń,biel.Rewelacyjne kąty boczne.Równomierne podświetlenie matrycy,skalowanie i to wszystko co w teście jest opisane. Nawet Ambilight które na początku miałem wyłączone to teraz dopiero dostrzegam komfort oglądania z tylnym podświetleniem. Wręcz rewelacyjnie.
Jak pisałem na początku 3tv do testu i 2 miałem wybrać. Wybrałem Philipsa 6007 i Sharpa 830LE.Kupił bym dwa Philips ale jeden pokój mam średnio nasłoneczny i odbicia z matrycy mi przeszkadzały. Dlatego jako drugi jest Sharp(matowa matryca). Drugi pokój zaciemniony i tu stoi PFL6007.
W mojej laickiej ocenie dam tak w porównaniu do 3 testowanych modeli:
Philips PFL6007-(9)pkt-odejmuję 1pkt. za nie idealną płynność nawet na ustawieniach HD720p
Sharp 830LE-8pkt

Panasonic ST50- 6pkt(była by ocena 5 ale za dźwięk +1)
 
Ostatnia edycja:
Do góry