Kubica

radzique

New member
No i git :).
Może faktycznie RK zostanie teraz dłużej na torze niż NK, za sprawą paliwa i odjedzie trochę, bo będzie miał przed sobą miejsce. Tylko Trull'iego musi szybko wyciąć ;)
 

romanj

New member
F1 a Dzwięk Polsatu

Czy można mieć dostęp do dzwieku POLSAT-u w trakcie oglądania F1 na kanale RTL. Mam do dyspozycji N-kę i internet. Sygnał POLSAT-u z anteny jest u mnie do bani. Mam jeden TV który odbiera sygnał z Nbox-a po HDMI. Jestem fanem F1 i na polskim komentarzu bardzo mi zależy.
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Wkońcu trochę sprawiedliwość w FIA ;)

romanj no ja np puszczam dźwięk przez wieżę. Ten sygnał polsatu na tyle dobry by słuchać? ;)
 

romanj

New member
Sansei6 napisał:
Wkońcu trochę sprawiedliwość w FIA ;)

romanj no ja np puszczam dźwięk przez wieżę. Ten sygnał polsatu na tyle dobry by słuchać? ;)
Dzwięk POLSAT-u mam tylko ze zwykłej anteny. Jak mam ten dzwięk na TV to porządny obraz z N-ki mogę dać tylko w okienku (pip). Sprawę załatwiłby drugi TV, który dawałby dzwięk ale go nie mam :(.
 

-AS-

New member
Witam,
cieszy mnie ta informacja. Nie wiem czemu, ale jakoś nie pałam miłością do kierowców McLarena (do samego teamu nic nie mam).

Po kwalifikacjach i przespaniu około godziny na razie (;)) szukuję się na wyścig na żywo - początek transmisji 6:30 wg mojego czasu :eek:k:

Pozdrawiam
 

Sansei6

Member
Bez reklam
-AS- Spoko ja tydzień temu spałem po 3 h na dobę, a teraz narazie 4 h sobie zaszalałem ;) Ale warto bo jest emocjonująco i to jak ;)
 

SCOTI

New member
Ja również nie przepadam za Lewisem Hamiltonem i mam nadzieję że Ferrari jutro wygra z McLarenem. BMW chyba nadal będzie trzecią siłą w F1 w tym sezonie.
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Nie no ja do samego LH nic nie mam on jest wspaniałym kierowcą, to pewne, tylko niestety bardzo wielu anglików siedzi we włdzach a już dawno nie mieli swego mistrza i mają ogromne parcie, co niestety w zeszłym sezonie się przekładało jednak na stronniczość. W tym roku na każdym GP jest inny dyraktor wyścigu ;)
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Cóż za wspaniały prezent od króliczka ;) Chyba lepszy rezultat, niż można się było spodziewać! Ferari jest klasą same dla siebie i tylko same siebie może pokonać ;) hehe Biedny Massa. Nick, też pięknie, wspaniały manewr wyprzedzedzenia ,niemal jak Hakkinen na MSC w Spa ;) LH pechowo w boksach, ale i tak raczej nie miał szans na podium. Toyota cóż za skok formy, jedno razowy?! Tu zawsze byli mocni. Dla takich wyścigów warto żyć ;) A teraz niech pada :D
 

***mach***

New member
Yes, yes, yes.
Kubica super, wkoncu mu wyszlo. Ale tez mial duzo szczescia. Kto wie co by bylo gdyby truli nie popelnil bledu na pierwszym zakrecie, albo gdyby nakretka szybko sie otkrecila hamiltonowi. Mysle zo to byl kluczowy moment dla Kubicy.
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Dokładnie w tym sporcie, taki e jak błąd współzawodnika (Trulli czy Massa), problemy na pit stopie, czy awaria techniczna to część rywalizacji. Żeby zwyciężyć, trzeba przekroczyć linię mety ;)
 

SCOTI

New member
Trzeba przyznać że RK wyglądał dość mizernie gdy zaraz po wyścigu zdjął kask. Widać było wielkie zmęczenie. W takich warunkach pogodowych wcale mnie to nie dziwi, nie mówiąc już o temperaturze w kokpicie. Do tego w jednym z wywiadów powiedział że musiał zrzucić siedem kilo w kilka tygodni, bo nowe bolidy są pomyślane dla lżejszych kierowców.
 

Danielo

New member
Z tego co napiasał onet(niestety) RK jest mocno przeziębiony, co tłumaczy jego wygląd po wyścigu i powiększa szacun za zajęte miejsce.
 

SCOTI

New member
Rzeczywiście mało kto wiedział o tym że Robert był chory. Znalazłem tylko kilka zdań potwierdzających ten fakt.
Niewiele osób wie, że tak naprawdę Robert zmagał się z dosyć silnym przeziębieniem. Przez ostatnie 2-3 dni był chory i jego forma nie była najlepsza. Kiedy skończył wyścig było wyraźnie widać, że jest bardzo, bardzo zmęczony - powiedział na antenie TVN 24 Marcin Czachorski.
 

mirecore

New member
kurde blaszka - czy ktoś może potwierdzić że na RAI SPORT są transmisje z F1 - albo czy na jakimś innym kanale z HotBird
- RTL nie złapie bo ja nie umieee przestawić na Astrę i nikt mi nie chce pomóc
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
A Hamilton ma hemoroida, który mu strasznie daje w dupę ale on się wstydzi o tym mówić, mam dla niego za to wielki szacun :mrgreen:

Jak czytam co niektóre wypowiedzi to mi się zbiera na takie refleksje jak powyżej.

Pozdrawiam wszystkich,
 

SCOTI

New member
@Masta_J

Zauważyłem że Twój sposób wypowiadania się na tym forum jest bardzo arogancki i złośliwy. Proponuję więc przenieś się na inne forum, albo wypowiadaj się tylko na temat swojej plazmy kuro z której jesteś tak bardzo zadowolony. Widzę że w każdym temacie masz coś do powiedzenia. Więc albo masz taką wiedzę w co wątpię widząc Twój sposób wypowiadania, albo strasznie się nudzisz i nabijasz bezsensowne posty. Jeśli więc będziesz mnie dalej krytykował to rób to chociaż na poziomie a nie w chamski sposób. Nawet w święta nie możesz sobie odpuścić.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Masz prawo sądzić o moich wypowiedziach co tylko zechcesz.

Co tu jest niby aroganckie i złośliwe? Temat hemoroidów? Wstydzisz się o tym mówić?

Oczywiście z obu Twoich propozycji nie skorzystam.

Gratuluję Ci jeśli oceniasz wiedzę ludzi po sposobie wypowiadania - widać, że jeszcze niczego życie Cię nie nauczyło.

A co za określoną ilość postów są jakieś nagrody? W czym Ci ilość moich postów przeszkadza?

Jeśli będę chciał Ciebie nadal krytykować (nie Ty chyba pierwszy wspomniałeś o katarze Kubicy?) to będę to robił tak jak tylko będę chciał; jak Ty to odbierzesz to już Twoja sprawa.

Nie odpuszczam nigdy bo z reguły mam swoje zdanie w wielu tematach i mam prawo dokładnie tak jak Ty mówić o tym co myślę.

Pozdrawiam Cię serdecznie,
 
Do góry