Ktoś chętny, robimy zrzutke?

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Teraz czytam że Studio 190 ma 2 x 16,5 na basie, moc 100W/400W, czyli jako następca to chyba Studio 280. Z tego wynika że ten kolega jeszcze lepszego babola strzelił, bo 280 kosztują 2700zł:)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Chlopak trochę dziwnie podchodzi do sprawy. Uważa że to świetne kolumny i lepsze niż nowa seria, dlatego dał taką cenę bo dla Niego tyle są warte:grin: Dla mnie stare auto też miało wartość wyższą o parę tys., ale nigdy bym go nie sprzedał za taką kwotę. Wystawiać cenę dużo wyższą niż się dało za nowe w sklepie to trochę nie halo. Ale chyba musi się ktoś przekonać na własnej skórze, bo żadne argumenty do Niego nie trafiają.
 

katka10

New member
Panowie nie ma co rozważać nad takimi zagraniami, wystawił i szuka jelenia.
Może znajdzie pasjonata DLA KTÓREGO MIEĆ TO BYĆ.
Nikt o zdrowym rozsądku nie da mu tej kasy, jak widać po zakończonej aukcji.
 

lobos

New member
Bez reklam
Czeka chłop na "złoty strzał" ;-) Może jeszcze gdyby były nowe to ktoś ze względu na design by je łyknął, ale używki... Szalony! :)
 

Rafal7

Banned
Chlopak trochę dziwnie podchodzi do sprawy. Uważa że to świetne kolumny i lepsze niż nowa seria, dlatego dał taką cenę bo dla Niego tyle są warte:grin: Dla mnie stare auto też miało wartość wyższą o parę tys., ale nigdy bym go nie sprzedał za taką kwotę. Wystawiać cenę dużo wyższą niż się dało za nowe w sklepie to trochę nie halo. Ale chyba musi się ktoś przekonać na własnej skórze, bo żadne argumenty do Niego nie trafiają.

Uświadamiales go ile one kosztowały?
Znów wystawił, cena spadla ale i tak dalej jest zaporowa.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Tak, pisałem jaka była cena w chwili zakupu i ile teraz kosztuje nowa seria, ale koleś jakiś niereformowalny bo mysli że to Hi-end i zaraz się ludzie rzucą nie patrząc na ceny. Ogólnie to ostatnio jak patrzę na ludzi, to myslę że społeczeństwo głupieje. Gdyby jeszcze nie były uszkodzone, to może i ktoś mało dociekliwy by się trafił, ale nie w tym stanie i nie za taką cenę.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Czepiacie się, .............gość doliczył koszty wygrzewania, kurzu audiofilskiego.... ;)
Takich kwiatków nie brakuje, ale czasem jest też w drugą stronę, ktoś kupując używkę chciałby ją mieć prawie za darmo.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nie mówię o tych konkretnych, bo z niego jest niezły ....... ;)
Pamiętam jak sprzedawałem swojego Denona (nie miał wtedy jeszcze roku i był w stanie idealnym, bez ani jednej ryski), zadzwonił gość i spytał czy za 600 zł oddam ;)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
A, takich też znam dobrze:) Zawsze uważałem żeby zachęcić kogoś do kupna towaru z drugiej ręki, to trzeba dać dobrą cenę. Nie wystarczy że opuścimy 200 zł, bo ja osobiście bym wolał dołożyć tą różnicę i mieć coś nowego ze sklepu, więc pozostaje zachęcić cenowo. Niestety nieraz to połowa ceny sklepowej, dlatego jak już pisaliśmy czasami nie opłaca się sprzedawać.
 

Rafal7

Banned
No nie opłaca się sprzedawać, a z używek opłaca się kupować wysokie modele ampli, bo cena takiego klocka gdy wychodzi na rynek jest dużą, a dwa trzy latka i już można wyrwać taki sprzęt w przystępnych cenach.
 
Do góry