Ktoś chętny, robimy zrzutke?

Henry

Active member
Bez reklam
Ja nie przegiąłem z ceną, miałem świadomość, że sporo stracę, ale nie oddam za prawie 1/4 ceny ;)
zresztą drugi gość wziął praktycznie bez targowania, wiedział co oferuję i za ile, opuściłem dla zasady j 50 zł.
Uważam, że za około 60% ceny nowego można dostać niezłą używkę ;)
No ale nasz gigant przegiął na całego

Co do sprzedawania, jasne, że się nie opłaca, ale czasem jest to cena nieprzemyślanych do końca zakupów i próba zaoszczędzenia nie na tym, na czym powinno się oszczędzić.
Tak przynajmniej było w moim przypadku ;)
 

Rafal7

Banned
No daj spokój, już widzę że ten wątek będzie o prawdziwych okazjach i o takich gigantach, dobrze go nazwałeś.

Ja swój też będę chciał wymienić i będę chciał za niego 1000, oczywiście stan idealny, bez najmniejszej ryski. Jak uważacie dużo?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A, takich też znam dobrze:) Zawsze uważałem żeby zachęcić kogoś do kupna towaru z drugiej ręki, to trzeba dać dobrą cenę.

Ostatnio miałem taką sytuację, chciałem kupić tableta (z OLX), dzwonie z trasy do typka i informuję, że będę przejazdem i chciałbym obejrzeć, a wysyłki za pobraniem mnie nie interesują. Gośc poinformował, że nie ma go w domu, ale mi wyślę w ciemno i sobie przetestuję jak wrócę do domu, a potem mu zapłacę, nie omieszkał oczywiście poinformować, że się nie boi (przywłaszczenia) i w razie problemów szybko by odzyskał sprzęt ; )
Z politowanie podziękowałem za takie układy, a ten jeszcze wysyłał przez kilka godzin smsy czy aby na pewno nie chcę.
Śmieszna sytuacja, sam często wysyłam w ciemno drogi sprzęt (chociażby na tym forum), ale to są zaufane osoby, a przede wszystkim nikogo nie straszę, a koleś po głosie nie sprawiał wrażenia potulnego ;)
 

Rafal7

Banned
Ostatnio miałem taką sytuację, chciałem kupić tableta (z OLX), dzwonie z trasy do typka i informuję, że będę przejazdem i chciałbym obejrzeć, a wysyłki za pobraniem mnie nie interesują. Gośc poinformował, że nie ma go w domu, ale mi wyślę w ciemno i sobie przetestuję jak wrócę do domu, a potem mu zapłacę, nie omieszkał oczywiście poinformować, że się nie boi (przywłaszczenia) i w razie problemów szybko by odzyskał sprzęt ; )
Z politowanie podziękowałem za takie układy, a ten jeszcze wysyłał przez kilka godzin smsy czy aby na pewno nie chcę.
Śmieszna sytuacja, sam często wysyłam w ciemno drogi sprzęt (chociażby na tym forum), ale to są zaufane osoby, a przede wszystkim nikogo nie straszę, a koleś po głosie nie sprawiał wrażenia potulnego ;)


Tu mogło chodzić tylko o zdobycie adresu zamieszkania.
Wydaje mi się, że odpowiednia, sprzęt jest niezły, no ale już kilka lat ma.
No ma, bajery go zepchnęły na drugie tory ale jakość wykonania na wysokim poziomie i żeby nie te bajery to nie jeden ampli nie jednej firmy by zagoł.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ostatnio miałem taką sytuację, chciałem kupić tableta (z OLX), dzwonie z trasy do typka i informuję, że będę przejazdem i chciałbym obejrzeć, a wysyłki za pobraniem mnie nie interesują. Gośc poinformował, że nie ma go w domu, ale mi wyślę w ciemno i sobie przetestuję jak wrócę do domu, a potem mu zapłacę, nie omieszkał oczywiście poinformować, że się nie boi (przywłaszczenia) i w razie problemów szybko by odzyskał sprzęt ; )
Z politowanie podziękowałem za takie układy, a ten jeszcze wysyłał przez kilka godzin smsy czy aby na pewno nie chcę.
Śmieszna sytuacja, sam często wysyłam w ciemno drogi sprzęt (chociażby na tym forum), ale to są zaufane osoby, a przede wszystkim nikogo nie straszę, a koleś po głosie nie sprawiał wrażenia potulnego ;)

Ciekaw jestem co by koleś zrobił gdybyś podał inne dane osobowe i dane do wysyłki? Przecież na upartego moża by było podać jakikolwiek adres i gdyby kurier zadzwonił umówić się w konkretnym miejscu?:razz: Mógłby sobie puźniej szukać tego tableta do usranej śmierci.
 

Rafal7

Banned
Ciekaw jestem co by koleś zrobił gdybyś podał inne dane osobowe i dane do wysyłki? Przecież na upartego moża by było podać jakikolwiek adres i gdyby kurier zadzwonił umówić się w konkretnym miejscu?:razz: Mógłby sobie puźniej szukać tego tableta do usranej śmierci.

No pewnie że tak, przecież kurierowi to obojętne gdzie wręczy przesyłkę.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Wystraczyło by pogadać ze sprzedawczynią w jakimś sklepie, że nie masz możliwości odbioru przesyłki w miejscu zamieszkania bo akurat masz np. spotkanie służbowe, a kurier dzisiaj dostarczy i czy móglbyś odebrać ją za 2 godz.? Podejrzewam że większych problemów by nie było.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jest to jakiś sposób.
Mi się wydaję, że to jakiś przekręt był ew. towar był z jumy.
Podejrzewam, że gdybym chciał odesłać sprzęt to gość stwierdziłby, że dostał w gorszym stanie jak wysłał i zaczęłyby się wyłudzenia i szantaże.
Tyle, że to stosunkowo marna kwota na takie akcje, ale dziś z ludźmi różnie bywa i nic mnie już nie zdziwi.
 

lobos

New member
Bez reklam
Wszystko za nimi przemawiało... :) Jednak zdecydowanie brakowało mi w nich średnicy. Po zmianie jestem bardzo zadowolony :)
 
Do góry