Ktoś chętny, robimy zrzutke?

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zgadza się, ale czy przypadkiem te po 5200zł to nie są z gwarancją "Pana Kazia - serwisanta" z Salonu? ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Na Allegro są (lub były) oferty w tej cenie z polskiej dystrybucji (takie zapisy w treści oferty). A Ty ile dałeś u Blacka? Domyślam się, że wyczarował coś fajnego :)
 

robertuss

Active member
Bez reklam
W Niemczech jak pisałem już Marantz 7009 1200 Euro.A my w Polsce mamy to co mamy.Dlaczego tak jest to ja nie wiem, to się tyczy i innych producentów pewnie.Jak przyjdzie promo w Marantzu bo będzie nowość nadchodziła to pewnie i u nas będą ceny Niemieckie..ciekawe ile u nich w tym czasie
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Napisałem do tego kolesia i zobaczymy co odpisze, i czy wogóle odpisze:) Swoją drogą niektórym się wydaje że kupią nówki, pograją ze dwa lata i sprzedadzą za tą samą cenę. Niestety, ceny takich sprzętow lecą na łeb. Niekiedy to lepiej sobie zostawić niż sprzedawać za grosze.
 

lobos

New member
Bez reklam
Pewnie, że tak. Zostawić, albo dać komuś w Rodzinie ;-)
Ja np. jak kupowałem mój TV jakieś 4 lata temu była nowość i dałem 6k a teraz nawet za 3k bym go nie sprzedał. ;-)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Tak z ciekawości spojrzalem na archiwum Allegro i cena za nowki 1,5 roku wcześniej to była 2300zł (para), a za komplet 5.0 3-3,5k, więc koleś sporo przesadził. Odpisał mi czy byłbym zainteresowany i ile bym dał, więc chyba to taki lekki cwaniaczek co liczy na niewiedzę kupujących, bo nie wierzę że wystawiając aukcję nie zorientowal się w cenach.
 
Do góry