Ktoś chętny, robimy zrzutke?

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ciężko powiedzieć, bo każdy wycenia wdł. własnego widzi mi się. Zalezy w jakim stanie, czy jest gwarancja, ile były grane, a czasami nawet od koloru. Ogolnie cena za zestaw podejrzanie niska, tym bardziej że jeszcze wszystko na gwarancji jak napisał. Albo gość faktycznie w potrzebie, alebo to jakiś przekręt. Zresztą, pojedziesz to będzie wiadomo.
 

Rafal7

Banned
To fakt że niska, najważniejsze że można obejrzeć i posłuchać, sam to proponował sam sprzedający.
Ja nie będę za to chcial jak żyd za matkę, zostawiam sobie cd a reszty trzeba się pozbyć. Wiem że Dali nie powala mnie basm i z góry wiem że je sprzedam
Chodzi mi o szybkie pozbycie się tego.
 
Ostatnia edycja:

kaziu106

Member
Dobrze by było gdyby były od tego papiery, żeby się nie okazało, że za dwa dni dostaniesz zarzut o nieumyślnej paserce ;-) Cena bardzo okazyjna więc uważaj bo wszystkie okoliczności przy ewentualnej wtopie z kradzieżą przemawiają za nieumyślną paserką...czego Ci nie życze;-) Choć zawsze możesz numery sprawdzić na Policji czy nie figurują w bazie danych rzeczy skradzionych ....ps. teraz spojrzałem, ze Gość ma papiery...ale sprawdź czy numery się zgadzają!!! poza tym gratuluje okazji!!!
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Wszystkie papiery posiada, faktury również jak i gwarancje, wszystko sprawdze na miejscu, sam już o tym pomyślałem wcześniej , Mimo to dzieki za dobrą rade.
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
No cóż. Pozostaje jedynie obserwacja kolesia na OLX-sie i może na Allegro, gdyby wystawiał. Jeśli Cię to jeszcze będzie interesowało.
 

werf

Active member
Bez reklam
Klasycznie gość wybadał rynek
Teraz już wie za ile może to w miarę szybko sprzedać
Pamiętajcie że okazje są tylko przy zakupie auta:)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
dokładnie tak samo uważam. W sumie to postąpił mądrze, sam bym tak zrobił jak bym nie wiedział ile coś może być warte. Jeśli ten sprzęt jest jak nowy i dość krótko jest u właściciela to spokojnie może liczyć na ponad 4 tysie:)
 
Do góry