który wybrać sony czy sharp

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
testowaliśmy chwilę model 822 Sharpa - i wprawił nas w osłupienie - rewelacja.
Sharp poszedł ostro do przodu w tym modelu.
 

bronekwoj

New member
ciekawi mnie jak daleko według kikiego poszedł sharp czy jest aż tak rewelacyjnie czy wszyscy chcący zakupić telewizor lcd powinni się wstrzymać z decyzją i poczekać aż telewizory trafią na sklepowe półki i znowu bedzie trzeba sie głęboko zastanowić który model wybrać więc chyba nie kupię nigdy telewizora poraszka
 

bronekwoj

New member
a ja ogladam mecz na 29'' crt LG i powiedziałem sobie że już nigdy nie kupie nic firmy lg wiec chcialbym kupic telewizor z ktorego bede zadowolony jezeli juz mam wydac kupe kasy to nie jest 65 zł tylko 6.5 tys wiec niechce wydac pieniedzy w bloto i dlatego myslalem ze ktos mi pomoze podjac decyzje jest tu tyle osób jak sie czyta to sami prawie znawcy ale jak przychodzi co do czego to tylko krótkie odpowiedzi ktore w niczym nie pomagaja
 

akwidzynski

New member
Bez reklam
NIestety, ale decyzje musisz podjać sam - "ocznie". Nikt z nas nie jest takim ekspertem jak Twoje oczy :D. Jedynie mozemy zaproponować Ci pewne typy. Moje na dzien dzisiejszy takie.

1. Toshba SV685
2. Sharp LE820/822
3. Sharp LE705
4. Toshiba WL753
 

hcl4

New member
i dlatego myslalem ze ktos mi pomoze podjac decyzje jest tu tyle osób jak sie czyta to sami prawie znawcy ale jak przychodzi co do czego to tylko krótkie odpowiedzi ktore w niczym nie pomagaja
Nikt za Ciebie nie podejmnie decyzji. Każdy może coś zasugerować, a szczegóły już są wszędzie opisane. Po 1 trzeba określić co się chce i szukać kompromisu, a co najważniejsze - zaryzykować, podjąć decyzję i kupic. Ja tak zrobiłem z v20. Określiłem czego chce, "posluchałem" opini ludzi, z czego wyeliminowałem te "be" i z tych, które mi juz odpowiadały wybrałem (chociaż jeszcze nie mam, bo w panasonicu chwilowo nie mają, powinny być na początku lipca czyli niedługo). Chociaż dopóki nie kupiłem, to jeszcze się rozglądam :). Wybór tv jest naprawdę trudny. Musisz sam podjąć decyzję, ale to też jest przyjemnością - wybierać.
 

bronekwoj

New member
kupiłbym sharpa le 820 lub 822 tylko nie wiem co z tymi dużymi odbiciami w szybie na którą wszyscy komentuja odnosi sie totak samo do sony jezeli sie myle to niech mnie ktos sprostuje chyba jedynie kiki bedzie sie mogl wypowiedziec bo testowal ten telewizor i testuje 822 choc nikt jeszcze nie wie czym sie go je i jak smakuje nie wiem prawie nic o 810 czzym sie róni od 820/822 oprócz szyby i tak dalej myslac nad tym wszystkim pozostaje mi jeszcze pytanie jezeli sharp poszedl tak daleko z modelem 822 to czy jezeli wyjdzie model 812 to tez powinien byc bardzo dobry tylko nie bedzie miał szybyi to moze byc dla niego duzym plusem bo nie bedzie takich odbic jezeli sie myle prosze mnie wyprowadzic z bledu.
wiec jeszcze raz.
SHARP le 810/812 lub 820/822.
SONY seria Z lub HX choc nie wiem jak w nim maja sie odbicia swiatła.
TOSHIBA sv 685 model 46'' nie jest już produkowany a taka wielkosc mnie interesuje co do nowych modeli to nie wiem na ich temat nic wiec nie moge ich brac pod uwage chyba ze ktos sie wypowie na ich temat kto testowal lub ma
 

akwidzynski

New member
Bez reklam
Kiki napisał mi tak: tv w sklepie, a tv w domu to dwa zupełnie inne tv to było w odniesienu do LE820 i jego szyby. Mam dla Ciebie jedną rade. Zaczekaj na test LE822 jak okaże się ze ma super gamme i kolorki to kupuj LE822. Jak bedzie dupowaty to znajdz gdzies SV865, jak juz nie bedzie Ci pasować ani to ani to kup LE705. Tak ja zrobię ;d
 

Mike25

New member
Jakiegokolwiek TV nie wybierzesz, przez weekend masz promo w saturnie wszystkie TV -22% vatu. Są naprawdę fajne cenki telewizorów, niczym z allegro :)

Sony z szybami nie polecam, dziś byłem własnie w saturnie i zwróciłem na te szyby wnikliwszą uwagę. Okazało się, że przez to iż matryca jest dosyć głęboko schowana za szybą (jakieś 2-3cm), tworzy się pod kątami efekt ghostingu, tzn jak patrzeć pod niewielkim choćby kątem, widzimy odbity obraz z matrycy na szybie ją pokrywającej. Nie jest to nic fajnego. Na wprost ok, nie widać wtedy tego efektu, ale pod kątami nie za fajnie.
 

akwidzynski

New member
Bez reklam
Tak tylko zauważ jakie masz światło w markecie, a jakie w mieszkaniu/domu. W pokoju w ktorym ogladasz nie masz kilkuset tysiecy wat oświetlenia.

Tak na marginesie to te markety musza miec super rachunki za prąd :)
 

Mike25

New member
Ja nie mówie, że masz wybierać w markecie, tylko że możesz tam kupić, bo mają fajną promocje. W końcu 1k mniej za TV przy cenie np 5k piechotą nie chodzi ;)
 

Mike25

New member
Do każdego. Obniżony o 22% jest cały asortyment komputerów, agd I rtv, w tym wszystkie telewizory jakie mają w sklepie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie kupuj w ciemno. Poproś o prezentację w domu.
Tam dopiero w Twoich warunkach i dla Twoich oczekiwań okaże się jaki telewizor wypadnie najlepiej.
 

adas2412

New member
Jestem posiadaczem sony 40 HX700 i muszę stwierdzić ze ten telewizor jest bardzo dobry za taką cenę, a co do szyby to muszę przynac ze występuje ghosting ale naprawdę pod bardzo dużym kątem tzn dopiero to zobaczyłem jak stanąłem z boku telewizora. Także to dobry telewizor i warto go polecić.
 

kubis

New member
Witam,ja mam tak samo 46 hx700 i powiem tyle, że sporo szukałem dobrego ( jak dla mnie ) LCD i nie zamieniłbym go na żadnego Sharpa.
Pzdr
 
Do góry