Który Odt. BD

Horhe Ortega

New member
Czy czasem ten jeden film , co nie chciało przewijać nie miał czasem fps 29 (z mniejszym lub większym hakiem oczywiście) ? jak tak - to w Samsungu podobnie.Z chapterami tak jest , bo domyślne ustawienie w tsmuxer jest chapter co 5min.W tsmuxer(GUI) są jeszcze opcje : no chapter i własne! Druga sprawa : czy kolega który próbował z tsmuxer zakropkował na dole AVCHD disc czy BR ??? Spróbować na RW zawsze można.Wypalajcie najwolniej(np. w ImgBurn jest chyba domyślnie-MAX).
 
Ostatnia edycja:

Seba_Fan

New member
Bez reklam
janusz

czy ten funai czyta avchd DVD(mam kamere HD), pisales o CD ze gra dobrze, jak wypada granie CD z np SOny 350

chcialbym jednak BR uzywac tez jako CD podpietego do wzmacniacza, a jakos sie nie kwapie zeby wydac 2tys za BR
 

janusz

New member
Bez reklam
le z tego co czytałem na forum to nie stanowi to dużego problemu. Mając materiał z kamery i tak trzeba go przygotować do wypalenia na płytce BR lub DVD. Jeżeli przygotujesz to jako BDMV (chyba że coś mylę, w każdym razie trzeba zrobić struktyrę BR i wypalić jako DVD UDF2,50) to odtworzy to Funai, jeżeli zrobisz jako AVCHD to niestety nie.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Seba_Fan napisał:
chcialbym jednak BR uzywac tez jako CD podpietego do wzmacniacza, a jakos sie nie kwapie zeby wydac 2tys za BR

zapomnij ! :D sony bdp-s550 w stereo z CD to kanal....:D 350 -nie sadze ,ze jest lepsza :D funai -rowniez

do zestawu ,ktory ty planujesz zmontowac ,jakikolwiek odtwarzacz BD (jako CD) ponizej 1500 to bedzie "sacrum profanum" ....;) - i kicha totalna...
 

vandel

New member
pioneer 51fd za 1600 bardzo dobry blu dvd i super cd, czyta AVCHD, Ddvix, jpeg. aby kupic lepszy cd odtwarzacz musialbys wydac ponad 2 tys pozdrawiam
 

pipowski

New member
Samsung !?

janusz napisał:
Moim zdaniem jest to sprzęt pod każdym względem o klasę lepszy od Panasonika 80, a możliwościami technicznymi o dwie lasy, ale dla niektórych osób w Polsce jest jeszcze sentyment do japońskich marek, ja po zrażeniu się jakością w ostatnich latach japońskimi produktami wolę nowocześniejsze koreańskie.

Witam, tak sobie czytam i się informuję...
Co do Samsunga to powiem tak: kupiłem do firmy kilka monitorów do pecetów. Jakość, rozdzielczość, design i funkcjonalność rewelacyjna. Niestety Samsung
zrobił mnie w dudka...delikatnie powiedziawszy, WSZYSTKIE monitory padły po upływie gwarancji. Pierwszy 2 tygodnie po gwarancji a ostatni 2 miesiące po...
Dodam że wszystkie monitory były inne. Różniły się wielkością, serią i zostały zakupione w przeciągu 2 lat. Więc błędy konstrukcyjne mogę spokojnie wykluczyć.

Wracając do dyskusji, jutro jadę kupić plasmę p42v10e i szukam też odtwarzacza, chyba będzie bd80...

Pozdrawiam
 
Do góry