Który Odt. BD

mat74

Well-known member
Bez reklam
w twoim przypadku- zaden z nich! - jesli sony to 550, jesli panas to 55 lub nowy 80, a dlaczego to odpowiedz masz w twoim drugim watku ;)
 

radzio99

New member
ale dlaczego n ie mogą być tamte ? Są tańsze a budżet mam do 1000zł. Dzwięk moge przeciez podłączyć przez optyczny.
 

inkwizytor

New member
jeżeli 1000 PLN to może coś z bajerami jak LG BD370, większa funkcjonalność, więcej przyjemności z bajerów jak odtwarzanie .mkv itp, oczywiście jesli nie boisz się, że to LG:)
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
radzio99 napisał:
ale dlaczego n ie mogą być tamte ? Są tańsze a budżet mam do 1000zł. Dzwięk moge przeciez podłączyć przez optyczny.

po raz chyba dwusetny!!!!!
kablem optycznym nie przeslesz dzwieku HD !!!!!!!!!!
kupisz player BD , podlaczysz do telewizora, bedziesz chcial miec "jak w kinie"... a tu zonk! no niby fajnie ,"ale spdziewalem sie czegos wiecej"....
jesli bedziesz mial dzwiek HD to chociaz cos spowoduje opad twojej szczeki....;)
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
nie obsluguje dzwieku przez HDMI !!!!!
czytales odpowiedzi w drugim zalozonym przez siebie watku?!
dlatego tez odtworzysz dzwiek hd jesli kupisz odtwarzacz potrafiacy zdekodowac wszystkie formaty i posiadajacy wielokanalowe wyjscie analogowe!!! sony 350 tego nie posiada!!!!
kupowanie odtawarzacza BD i podlaczanie w konfiguracji uniemozliwiajacej wykorzystanie w pelni tej technologi to jak kupno FERRARI z silnikiem 1.4 ...
niby wyglada, ladnie sie swieci, sasiedzi i znajomi sa zachwyceni....jednak "to nie to"......
 

radzio99

New member
Czyli gdy mój ampituner ma DTS i Dolby, będzie mógł odbierać ten dzwięk HD?
i z tycn odtwarzaczy to który wziąśc Panasonic??
 
Ostatnia edycja:

mat74

Well-known member
Bez reklam
nie!- to dekodery starych formatow nic ci dadza

aby uslyszec nowe formaty musisz miec albo amplituner ktory przyjmuje dzwiek przez HDMI , albo odtwarzacz BD posiadajacy wielokanalowe wyjscia analogowe i podlaczyc sprzet w ten sposob- "kanal do kanalu"
 

radzio99

New member
mat74 napisał:
nie!- to dekodery starych formatow nic ci dadza

aby uslyszec nowe formaty musisz miec albo amplituner ktory przyjmuje dzwiek przez HDMI , albo odtwarzacz BD posiadajacy wielokanalowe wyjscia analogowe i podlaczyc sprzet w ten sposob- "kanal do kanalu"


OK, to który będzie dobry Panasonic BD80? Bo z opinni nie wynika zeby był dobry
 
Ostatnia edycja:

mat74

Well-known member
Bez reklam
tak!- bedzie dobry!
mozesz napisac do <hcman> jest od kilku dni posiadaczem tego playera i wlasnie w ten sposob ma go podlaczonego (analogowy-tez byl problem z HDMI w ampli) spytaj sie jak wrazenia....;)
chyba go "wciagnela" nowa jakosc bo cos zniknal z forum....:D
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
chyba lepiej zainwestować w amplituner z dekoderami hd wtedy poczujesz róznicę potem wystarczy tani odtwarzacz bd.
 

radzio99

New member
Ale na forach czytałem że różni się od poprzedniego modelu tylko wyglądem i nazwa modelu? A samsug p3600 ?
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Leeonsjo napisał:
chyba lepiej zainwestować w amplituner z dekoderami hd wtedy poczujesz róznicę potem wystarczy tani odtwarzacz bd.

a powiedz jaki odtwarzacz BD podlaczony analogowo testowales?!?!

podlaczajac analogowo tez poczujesz roznice....
oczywiscie ze najlepszym rozwiazaniem jest kupno nowego amplitunera-
tylko ze roznica w cenie miedzy najtanszym odtwarzaczem a takim z wyjsciami analogowymi to kilkaset zlotych ,a kupno nowego amplitunera to 2000 zl......
inna jest sytuacja jesli ktos dopiero kompletuje caly sprzet ,a zupelnie inna gdy ktos chce dokupic playera BD do sprzetu ktory juz posiada....;)
 

radzio99

New member
mat74 napisał:
a powiedz jaki odtwarzacz BD podlaczony analogowo testowales?!?!

podlaczajac analogowo tez poczujesz roznice....
oczywiscie ze najlepszym rozwiazaniem jest kupno nowego amplitunera-
tylko ze roznica w cenie miedzy najtanszym odtwarzaczem a takim z wyjsciami analogowymi to kilkaset zlotych ,a kupno nowego amplitunera to 2000 zl......
inna jest sytuacja jesli ktos dopiero kompletuje caly sprzet ,a zupelnie inna gdy ktos chce dokupic playera BD do sprzetu ktory juz posiada....;)

Dokładnie, czyli mówisz że ten BD80 będze dobrym rozwiązaniem??
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
mysle ze tak!- jesli chcesz sie upewnic napisz na PW do <hcman>- pisalem ci -ma ten odtwarzacz podlaczony w ten sposob
z tego co mi napisal - jest bardzo zadowolony...;)
 

radzio99

New member
oOK, napiszę. I mam jeszcze jedno pytanie, w ampi mam wejście na głośnik front speaker A pod które mam je podłączone, ale posiadam także tam wejści front speaker B i czy przez to powinno się podłączyć DOdatkowe 2 głośniki z przodu ??
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
nie. glosniki B to "druga strefa" ewentualne dodatkowe 2 glosniki (aby z 5.1 zrobic 7.1) to glosniki tylne! -back surround
 
Do góry