Koncerty na BD.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja polecam świetnie wydaną (znakomity obraz i dźwięk) edycję blu ray koncertu Toto, tym bardziej, że nagrana w Polsce! :) Czekam z kolei aż w końcu wydadzą blu ray Genesis When in Rome. To jeden z najlepszych koncertów jakie widziałem, póki co mam na dvd, ale chciałbym go zobaczyć i usłyszeć w lepszej jakości

Wlasnie, a ja czytalem tak roznie o Toto, wiec nie wiem od czego to zalezy ze tak diametralnie sie roznia opinie odnosnie obrazu i dzwieku w tym wydaniu..
 

Borixon

Active member
Bez reklam
posiadam:

Metallica - qebeck magnetic, dźwięk/obraz bajka

Sade - Bring me home, jak wyżej

Witin Temptation - Black Symphony, troszkę gorzej z dźwiękiem obraz ok

AC/DC - River Plate, jak w dwóch pierwszych

Eminem - Koncert w Medison Squere Garden, kozak!
 

WiTT

New member
Bez reklam
Ja tez mam Within Temptation Black Symphony. Na moje oko i ucho to wydanie BluRay jest rewelacja. Obraz żyleta, a audio ścieżek do wyboru do koloru. PCM 5.1 24/96 jest świetna i w mojej ocenie ścieżce audio niczego nie brakuje :)
 

DeeBass

New member
Bez reklam
A co do:
GEORGE MICHAEL: SYMPHONICA (wydanie audio bez obrazu)
MIKE AND THE MECHANICS: LIVE AT SHEPHERDS BUSH
miał ktoś okazję?
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Ja tez mam Within Temptation Black Symphony. Na moje oko i ucho to wydanie BluRay jest rewelacja. Obraz żyleta, a audio ścieżek do wyboru do koloru. PCM 5.1 24/96 jest świetna i w mojej ocenie ścieżce audio niczego nie brakuje :)

spojrzalem na polke i zobaczylem ze pozyczylem ja komus, chcialem sprawdzic czy faktycznie cos mnie w dzwieku zawiodlo bo dawno nie odpalalem tego koncertu a tu lipa.
 

WiTT

New member
Bez reklam
Dobry zwyczaj nie pożyczaj ;)
I trzeba pilnować, mi w ten sposób kilka filmów nie wróciło :|


Within Temptation: Black Symphony Blu-ray (Germany)
Complete with a 5.1 24/96khz PCM track at the data rate of 13.8mbps, a Dts 96/24 5.1 track at the data rate of 1509mbps, a Dolby Digital track at 448kbps, a PCM stereo track at 4.6mbps, and lastly a lowly Dolby Digital stereo track at 224kbps.
Przy takich ścieżkach audio to ten koncert musi zabrzmieć obłędnie ;)
Ja bardzo polecam.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
znalazlem odpalilem i wiem juz o co mi chodzilo, koncert gra faktycznie swirtnie, obraz tez ok tylko mnie wkurza praca kamery na wiekszosci ujec...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja zamówilem cosik takiego - NIGHTWISH: SHOWTIME, STORYTIME (2BLU-RAY)+(2CD) także jak odbiorę i przesłucham to dam znać co i jak ...
 

Henry

Active member
Bez reklam
Tylko czemu polskich wydawnictw wciąż nie ma na BR...
Już nawet 100 zł bym zapłacił za porządnie wydany koncert polskiego zespołu...
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Cos tam jest z polskich kapel, np. Kult Unplugged. Szkoda ze ten pink floyd to nie jest reedycja Pulse na Blu ray, wtedy bym kupil.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jak nie ma, jak są, gorąco polecam Dżem.

Jedna, kilka jaskółek wiosny nie czyni ;)
ten koncert Dżemu znam i widziałem, do tego jest jeszcze Coma, Kult coś Turnaua i chyba tyle, a to jednak dalej tyle co nic....
Martwi mnie to, że nawet nowe wydawnictwa są tylko na DVD....
 

bluray

Banned
KAŻDA "kapelnia" PL może za grosz wydać muzę w wersji BD !
Z "gęstym" audio.


Ale tego nie robią.

Pozostaje wszystkim kanał dystrybucyjny You Tube.

Dziś system GOOGE nas otacza itp., itd. ...

Jak kiedyś MicroSoft by Billy Gates z Jego okienkami.
 
Ostatnia edycja:
Do góry