Killzone 3 !!!

debeef

New member
Bez reklam
Platynuje, także ostatni poziom przede mną, ale przeszedłem już grę na trzech poziomach i easy jest baaardzo easy, normal i hard nie różniły sie dla mnie za bardzo, bo normal miałem przy pierwszym podejściu, a przy drugim hard, który był trudniejszy, ale ja już znałem grę...jest to gra która nie traciła przy kolejnych przejściach i liczę na to samo przy K3
 

debeef

New member
Bez reklam
będzie ktoś tu grał po necie??? w K2 stąd niewielu grało, a z wymiataczy to tylko Droso pamiętam...mam nadzieje, że przy trójce będzie lepiej, bo na pewno będziemy robić ustawki, a im więcej chętnych tym lepiej...
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
K 3 troche mi nie podchodzi, ale zapewne sie skusze i troche sie popyka. Chcoiaz K 2 to moj konik :)
Na PS store Hong Kong byl singiel k3,, ale przez pewien tylko czas. Zagralem, przeszedlem - wiecej ogladania niz samego grania, chlopaki z GG za bardzo chyba zaczeli sie wzorowac na serii MW , niestety.... :-(
 

debeef

New member
Bez reklam
Też mnie to boli, bo żadna inna strzelanka mnie na dłużej nie przyciągnęła tak jak K2 ze swoim specyficznym sterowaniem...tam liczył się skill, a teraz bardziej fart...przynajmniej na razie mi tak to wygląda...jednak z doświadczenia wiem, że przyzwyczaje się i z czasem bedzie mi sie podobać...
 

vasyndrom

New member
napewno troche pogram w kz3 online (w kz2 swego czasu tez ostro pogrywalem) ale po becie ciezko widze killzone przescignal mego konika czyli bfbc2.
 

pa3

New member
Bez reklam
Jednak nad tym Move'm trzeba się zastanowić - spluwę wykonam z rury PCV + mazakiem zrobię graffiti z logo PS3 i heyah ;)
 

pa3

New member
Bez reklam
Wracając do KZ3, hakerzy już od ok 2 dni ogarniają kopie (dostępna wersja PL) - wiadomo z dysku, czyli cisza, kultura, a my uczciwi gracze musimy czekać 2 tyg i w nagrodę będziemy zagrywać z płytki, jak za czasów psone.

P.S. Za oceanem KZ3 już jest na półkach sklepowych
 

vasyndrom

New member
Wracając do KZ3, hakerzy już od ok 2 dni ogarniają kopie (dostępna wersja PL) - wiadomo z dysku, czyli cisza, kultura, a my uczciwi gracze musimy czekać 2 tyg i w nagrodę będziemy zagrywać z płytki, jak za czasów psone.

P.S. Za oceanem KZ3 już jest na półkach sklepowych

hmmm pierwsze slysze by grali w multi, a przeciez bez multi kz3 to ekhmmm lipton troche :)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Dokładnie KZ2/3 = MULTI
Droso wymiataczu nie wspomniałeś o klanie TNT gdzie byłem oficerem hahah przez pierwsze 4 miesiące po premierze tkwiłem w pierwszej 100 kz2 haha wymiatacze ;) już cię nie lubie bleeeeeeeeeee
 
Ostatnia edycja:

drosophilia

Active member
Bez reklam
nie wspomnialem, gdyz po ponad roku obecnosci odszedlem z TNT z powodu nieladu, burdelu i braku jakiejkolwiek organizacji gier klanowych w K2. "Kariere"swoja zakonczylem nawet w pierwszej 500 swiatowej (oczywiscie w jej koncowce) z ponad 300000 pkt.
A to, ze widac ludzi grajacych w K 3 , to moze byc tylko wersja demo singiel , ktora byla przez pewien czas do sciagniecia z ps store HK.

Pozdro Ogrze :)
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Ja może dodam od siebie, że pierwszy raz odkąd mam styczność z marką Killzone (1, 2) podoba mi się ta seria. Wczoraj pograłem trochę w multi i nie powiem, jak nie cierpię gier multiplayerowych to chętnie jeszcze pogram w ten tytuł w sieci ;)
 
Do góry