Killzone 3 !!!

Palpiboy

New member
Podobnie jak pocztówka z Płocka (zdarzyło mi się);)

Generalnie jednak, ja osobiście jestem z nich bardzo zadowolony, jak dotąd (ale sprowadzałem tylko trzy tytuły) zawsze przesyłka trafiała do mnie najpóźniej po 7 dniach, choć oczywiście rozumiem, że dla wielu to i tak termin nie do zaakceptowania.

Pozdrawiam
 

dredsons

New member
Bez reklam
Od dzisiaj użytkownicy PlayStation Plus będą mogli pobrać Killzone 3 Single Player Demo z obsługą kontrolera Move i 3D , późnym wieczorem zobaczę i dam znać.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Od dzisiaj użytkownicy PlayStation Plus będą mogli pobrać Killzone 3 Single Player Demo z obsługą kontrolera Move i 3D , późnym wieczorem zobaczę i dam znać.

Co za bzdury piszesz czlowieku!!!!!!!! DEMO singiel jest dla + od 9 lutego. Od jutra demo multi dla wszystkich.:krol:
 

pa3

New member
Bez reklam
Killzone 3: Limited Edition PS3 | Zavvi.com

Jak na grę z padem to cena całkiem niezła. Tym bardziej, że jak się poszuka po sieci to można znaleźć łatwy sposób na 15% rabat do tego jeszcze.

Teraz patrzę na allegro i za tą samą cenę mogę kupić osobno grę i pada (różne kolory do wyboru) razem z przesyłką, tylko pytanie na ile oryginalny jest ten Dualshock 3 ??

ORYGINALNY PAD SONY PS3 DUALSHOCK3 KOLOR DO WYBORU (1435507673) - Aukcje internetowe Allegro - złoty chodzi mi po głowie ;)
 

korzi

Member
Panowie a czy jest sens przechodzić 2 ? Przyznam sie, że obecnie poluje na 3 cześć ale w 2 nigdy nie grałem :)
 

Redundantor

New member
Na Twoim miejscu nie grałby w 2 przed 3.

Dla dużej części graczy 2 to gameplayowy niewypał. Wiem, że wielu osobom się spodobała, ale równie wielu wkoorwiła. Dlatego zacznij od 3. W innym przypadku możesz już nie mieć serca do 3.
 

debeef

New member
Bez reklam
Na Twoim miejscu nie grałby w 2 przed 3.

Dla dużej części graczy 2 to gameplayowy niewypał. Wiem, że wielu osobom się spodobała, ale równie wielu wkoorwiła. Dlatego zacznij od 3. W innym przypadku możesz już nie mieć serca do 3.

Ja właśnie platynuję K2 i nie musze się do tego zmuszać...Polski dubbing ssie, ale nie zmienia to faktu, że jest to kawał świetnej strzelanki...dlatego dobrze się choćby zapoznać z tytułem...jest do wyłapania na 30-50 zł także wydatek nie duży a strzelania sporo i fabuła będzie jaśniejsza...demko początkowe do dziś z checią oglądam :)
 

Peek

New member
Bez reklam
Na Twoim miejscu nie grałby w 2 przed 3.

Dla dużej części graczy 2 to gameplayowy niewypał. Wiem, że wielu osobom się spodobała, ale równie wielu wkoorwiła. Dlatego zacznij od 3. W innym przypadku możesz już nie mieć serca do 3.

Święta racja, dwójce daj spokój, bo obrzydzisz sobie całą serię (nuda okropna...). Zacznij od trójki zdecydowanie, zwłaszcza, że w tej serii fabuła gra bardzo mała rolę.
 

Redundantor

New member
Jakby co to ostrzegałem ;).

Za to demko 3 to dla mnie nowa jakość shooterów. I nie piszę tu o grafice, chociaż jest super.

Dla mnie obsługa movem jest genialna. Boli mnie już od niego ręką, ale co by nie pisać to jest to. Po włączeniu tej opcji wiem już, że nie będę grał zwykłym padem choćby to miało się odbić np. na statystykach.

Sterowanie movem jest po prostu intuicyjne. Celujesz - strzelasz, napier...dzielasz dajesz nożem w oko, albo skręcasz karczek. W ręce czujesz jakbyś trzymał gnata, a nie pada. Wiem, że pewnie padem wykręciłbym więcej, ale gdzie tu przyjemność.

To tak jak granie w wyścigi padem - pewnie skuteczniej, ale nic nie zastąpi kierownicy.

Wierzcie mi - tak jak byłem bardzo zawiedziony KZ2, chociaż się starałem przełamać, tak 3 ma mnie od samego początku.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Jak macie ustawione parametry sterowania pod Move? Bo jakoś nie mogę sobie tak ustalić by dobrze mi się sterowało.
Co do samej gry, to gra mi się dość ciężko, nie jest to takie łatwe latanie z bronią i zabijanie jak w MW czy BC. Jeśli chodzi o grafikę, to jest na prawdę super. Wprawdzie dość ciemno, ponuro i nie są to do końca moje klimaty, ale W KOŃCU WIDZĘ GRĘ NA PS3 z ostrą grafiką, bez żadnych rozmytych tekstur, aliasingu itp. No i ten padający śnieg i gra świateł.. Dla mnie rewelacja i nie oczekuje dużo więcej jeśli chodzi o stronę graficzną gier na najbliższy czas :)
Ciekaw tylko jestem jak wygląda sprawa 3D w tym tytule, ale na to przyjdzie mi trochę poczekać.
 

Peek

New member
Bez reklam
Neo Plus 9.4/10
CD Action 9/10

Niestety o 21.30 serwery przeładowane, ani ja ani ogr sobie nie pograliśmy.
 
Do góry