Killzone 2

marcin0903

New member
Dla mnie dubbing nie jest zły po tym co przeżyłem w Prince of Persia (księciunio o czym innym, Elika o czym innym do siebie gadają - ale niby wszystko ok :hmm:). Ważne, żeby nie tłumaczyli słowo w słowo, tylko, żeby miało to jakiś sens. Dobrze też by było wzorem Gears of War 2, żeby zostawili część angielskich nazw no i oczywiście jak ktoś zaklnie po angielsku "fu*k" to, żeby nie przetłumaczyli tego "kurde faja". :eek:k:
 

Peek

New member
Bez reklam
A czy gra pójdzie w Full HD?

PS:
Co do dyskusji z początku wątku na temat Swiata Gier w Warszawie, to potwierdzam ten sklep olewa klientów po całości!!! Ja chciałem kupić NBA 2K9 i 4 tygodnie mówili, że PO NIEDZIELI!!! Aż kupiłe od jednego goscia z Anglii. To Samo było z Call of Duty: World at War. Tytuł pojawił się jakies 2 tygodnie po premierze!!!

PS 2:
W Warszawie polecam Electronic Dreams i Mad Games.
 
Ostatnia edycja:

margielm

New member
gra będzie działać w rozdzielczości 720 (info stąd http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;igtv,1563;core.html)

Sorry za OT, ale muszę się dołączyć do opinii na temat sklepu "Świat Gier".
Nie odpisują na maile (nie odpisali mi na ni jednego!) bardzo ciężko się tam dodzwonić, często po prostu nie odbierają. Zamówiłem tam Duala mniał być 12. stycznia. Poszedłem - bedzie w niedziele- usłyszałem. Poszedłem w poniedziałek - będzie w okolicach srody. Zadzwoniłem w czwartek (w końcu się dodzwoniłem) i już były.

natomiast trzeba również przyznać że ceny mają dobre. Ja duala tydzień temu kupiłem za 159 zł.
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
K2 będzie w 720p.

Odnosząc się do OT:

Peek napisał:
W Warszawie polecam Electronic Dreams i Mad Games.
Ja, a mówię też w imieniu paru innych forumowiczów, z całą stanowczością odradzam Electronic Dreams. Dlaczego? Pisałem już o tym na łamach tego forum.

Krótko: ich słowo jest nic nie warte i umawianie się na odbiór gorącego tytułu, np. w ramach preorderu, może skończyć się wielkim rozczarowaniem w stylu "Eeee... gry nie mamy, bośmy mimo umowy z Panem, sprzedali ją komuś innemu". Chciwe, niesłowne patafiany :twisted: Wiemy, przerabialiśmy ten temat z Little Big Planet.

Do Świata Gier mam równie negatywny stosunek, również wynikający z osobistego (i nie tylko) doświadczenia z tymi handlarzami.

Co innego, Mad Games - polecam ten sklep :eek:k: MOKOTÓW JOŁ :mrgreen:
 

domin74

New member
Dawidowski1000 napisał:
Pozostaje nam czekać aż pojawi się preorder w pewnym internetowym sklepie PSX EXTREME. Nie zdarzyło się, aby nie postąpili profesjonalnie:)

Nie musimy czekac, poniewaz juz mozna zamawiac preordery w tym sklepie. :)
 

Qcu

New member
Alucard1984 napisał:
Miałem poczekać jeszcze z założeniem tego tematu ale po dzisiejszym poranku postanowiłem jednak, że może to najwyższy czas, aby przenieść dyskusje właśnie tu :) już tłumaczę ... otóż jeden sklep na allegro podał szokujące info, że będzie w posiadaniu Killzone 2 już około ... 26 stycznia 2009 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Już czekam na potwierdzenie tych info ale wygląda na to, że jakimś dzikim sposobem możemy już zacząć grę w to cudo miech wcześniej przed resztą graczy ! Najbardziej mnie cieszy info, że to sklep z mojej wioski tj. Warszawy :) I albo przesyłka za pobraniem albo odbiór osobisty... :D Jak się wszystko potwierdzi to już tylko około 16 dni czekania... Jestem nakręcony jak mały parowozik i nie mogę usiedzieć spokojnie przed lapkiem ! Dla zainteresowanych wejdźcie na allegro , dział ps3 i tam aukcje nie wyróżnione chyba 4 strona jak się ustawi od Najświeższych aukcji ... sklep nazywa się Świat Gier. Ogólnie mam różne z nimi doświadczenia co do odbioru osobistego ale tak czy siak mam zamiar ich ostro szturmować nawet kilka razy jak będzie trzeba bo... WARTO !!! :) ah ide na ten chłodek zrobić zakupy bo nie wyrobię hehe :)

czekajmy w niecierpliwości ;)
 

Bambolo82

Banned
Ciekawa historia konfliktu ze świata Killzone. I wcale nie wynika z niej jednoznacznie że to Helghan jest po "złej stronie mocy".
 

mietek099

New member
Brawo Sony :D:eek:k: Szkoda tylko, że z przyczyn technicznych nie będę w stanie zapoznać się właśnie tego dnia z produkcją Guerilla Games :/ Czekam zatem na obfite relacje od was ;]
 

Mefju

New member
No historyjka fajna , ooo czyli demko będzie 5 , 4 zdjęcie gipsu , więc do 5 "rozgrzeje ręce" na codzie i do demka ;)
 

Mefju

New member
No raczej na ps store:mrgreen: pewnie europejskim , ewentualnie amierykańskim , sam nie wiem bo nie interesuję się zbytnio R5.
 
Do góry