Killzone 2

cyber78

Member
Bez reklam
petycja

Może jakaś akcja wysyłania maili z prośbą o polskie napisy w angielskiej wersji audio?
Co wy na to?
Były już takie akcje w przeszłości?
 

cyber78

Member
Bez reklam
mietek099 napisał:
Nie pomyślałeś, że może już tak trochę za późno na to?
Nie było wcześniej informacji jak to będzie rozwiązane.
Logiczne, przynajmniej dla mnie jest dodawanie napisów Polskich do wersji językowej angielskiej.
Myślę, że upgrade da radę to naprawić.
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Już od dawna nie oczekiwałem na żadną grę z takim zaciekawieniem jak na killzone 2, przydałoby się demo bo z trailerów gra wygląda podobnie do innych fpp :) Może ktoś mnie uświadomi w czym jest lepsza niż inne:)?
 

dienekes' shade

New member
Klimat jest kwestią wielce subiektywną, ale IMO już teraz widać, że animacja postaci i obsługi arsenału stawia K2 na czele stawki. Co do reszty, przekonamy się pod koniec lutego/ na początku marca...

Prócz recenzentami nikt Cię nie uświadomi, w czym K2 jest lepsze, ale jeśli wierzyć tym, których wypowiedzi czytałem, to najlepszy FPS wszech czasów :krol:

Na marginesie, nie wiem, jakie trailery widziałeś, ale na tych, które ja oglądałem, K2 zdecydowanie nie wygląda, jak inne FPSy :mrgreen:
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Liptonosz napisał:
Już od dawna nie oczekiwałem na żadną grę z takim zaciekawieniem jak na killzone 2, przydałoby się demo bo z trailerów gra wygląda podobnie do innych fpp :) Może ktoś mnie uświadomi w czym jest lepsza niż inne:)?


Na poczatek proponuje zagrac w Killzone na PS 2. Ja gralem jakies 4-5 lat temu. Dla mnie to jeden z najlepszych FPS'ow na ta platforme.
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
w fps doświadczenia zbytnio nie mam, dlatego pytam:) o samochodówka moglibyśmy juz porozmawiać bo tylko w nie gram i jakieś tam rozeznanie mam.
 

Dawidowski1000

New member
drosophilia napisał:
Na poczatek proponuje zagrac w Killzone na PS 2. Ja gralem jakies 4-5 lat temu. Dla mnie to jeden z najlepszych FPS'ow na ta platforme.

Otóż to ! Dokładnie kolego drosophilla. Dziś wybieram się do sklepu i kupuję Killzone 1 przejdę ją na PS3, a później (koniec lutego br.) zagram W Killzone 2 i wtedy będę miał odnośnik tego co zrobili Panowie z Guerilla Games przez ten czas.

Pozdro

P.S Dzięki za rzucenie zaiście ciekawego pomysłu ;)
 
Ostatnia edycja:

cyber78

Member
Bez reklam
Od kilku dni szukam 2 razy dziennie i czytam wszystkie news'y na temat KZ2.
Nieźle się podkręciłem - a nie mam jeszcze PS3.
Miałem poczekać i kupić z pakiem, ale cena 1499zł sugerowana to kupię chyba teraz a potem grę.
 
Do góry