Killzone 2

mietek099

New member
Właśnie (jak zresztą co miesiąc) dorwałem swój egzemplarz PSX EXTREME. Recenzji Killzone 2 jeszcze nie czytałem, ale w oczy rzucił mi się pewien wycinek widniejący nad oceniaczką, który warto zacytowac:

"Sony udowodniło, że chlebak jest najpotężniejszą konsolą na rynku. Można odetchnąc - poziom graficzny trailera z E3 2005 został osiągnięty ! Misja wykonana."

Te słowa ciekawie zachęcają do zagłębienia się w świat Killzone 2. Zobaczymy jak będzie finalnie. Ja wierzę, że będzie fenomenalnie (ale mi się "rymło" ;]).
 

cyber78

Member
Bez reklam
W tym tygodniu miałem kupić PS3 ale poczekam na Bundle Pack z KILLZONE 2.
Mam nadzieję, że w Polsce pojawi się razem z premierą gry.
Jak myślicie?
 

mataman

New member
Bez reklam
Co do lokalizacji> CAŁE SZCZĘŚCIE że jest możliwość wyboru english bo "giń ścierwo" to padaka jakas maksymalna. Poza tym głosy polskich aktorów podobno ździebko nie pasują do klimatu gry. Dlaczego nie można wybrac wersji kinowej ? SCEP jeszcze musi popracować nad takimi rzeczami.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Podobno, jesli wybierze sie audio ang, to nie ma mozliwosci wlaczenia polskich napisow! Jest to mozliwe tylko podczas audio polskiego. Dla mnie to lipa!!! Dzwiek mial byc 7.1, a jest 5.1?? Prawda to??
 

Banzai

New member
Z tego co piszą, to prawda. Wybór wersji językowej odbywa się przed zapisaniem profilu na dysku. Język polski-napisy polskie, itd.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Kupiłem dzis specjalnie PSX EXtreme (specjalnie dla recenzji Killzone 2,, gdyz nie kupuje tego akurat tytulu odnosnie gier). Ogolnie recka taka sobie, dywagacje 2 redaktorow na temat posczegolnych aspektow gry. Z tego co przedstawiaja, to dubbing nie jest taki zly, na jaki "wygladal", choc jak dla mnie, to musi byc oryginalne audio (przeciez to nie jest SHREK) Mało napisano o oprawie dzwiekowek. Czekam na wiecej na temat recenzji Killzone 2 w najnowszym NEO 02/2009. :)
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
drosophilia napisał:
Podobno, jesli wybierze sie audio ang, to nie ma mozliwosci wlaczenia polskich napisow! Jest to mozliwe tylko podczas audio polskiego. Dla mnie to lipa!!! Dzwiek mial byc 7.1, a jest 5.1?? Prawda to??

No, to to już jakiś absurd, normalnie potwierdzenie tezy że 99.9% ludzi to debile. No po co komu polskie napisy do polskiego audio? Kogo oni tam zatrudniają, imbecyli jakichś? To chyba logiczne że napisy polskie potrzebne są do audio w j. angielskim. Brak mi słów...dobrze że uczyłem się pół życia angielskiego.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
No dla tych co nie słyszą ta opcja jest, ale dla tych którzy słyszą ale nie znają angielskiego a nie chcą słuchać durnowatego dubbingu innej opcji nie ma...
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Cytat za PSX Extreme 02/2009 - "Nie ma mozliwości wybrania języka angielskiego z napisami PL - co jest raczej niemiłą niespodzianką"
F U C K !!!
 
Do góry