Killzone 2

arsenal

Moderator
VIP
Mefju napisał:
Chyba nie zrozumieliście o co dla Dienekesa chodziło , przy najmniej ja odebrałem o jako żałosne próby wygrania czegoś sam nie wiem czego przez Micro (zajawka z Gridem ,ogólnie pewnie MS maczał też swoje brudne paluchy w oceny różnych gier na ps3 ) choćby K2 , grałem w Hejloł 3 i myśle ,że skoro ono dostało 9.8 to K2 powinno dostać 11.0 po samym gameplayu.


Arsenal wrzuć na loozik , powinieneś dawać przykład , nie ładnie xboxerze:twisted:
Panowie. Sami wrzućcie na spory "loozik". Mówię wam nie podniecajcie się tak to się pozytywnie rozczarujecie. Kilzone2 może zarządzić ale nie musi. Grafika to nie wszystko. Było już kilka przypadków, że recenzenci ostro przesadzili. Z ocenami lub zapowiedziami co to za cudo będzie. Halo3( gra max 7/10, znacznie gorsza od częsci drugiej) jest tu najlepszym przykładem. Podobnie Gears of War czy nowy Prince of Persia. Mam komfort posiadania obu konsol i zgadnijcie która dłużej siedzi w standby? Macie taki komfort czy tylko jeden ze sprzętów i zwykła, nie wiem, złość czy zawiść napędza komentarze? Zresztą po co się udzielam. Panowie wiedzą lepiej.
Na teraz powiem o K2 to - fajnie wygląda multiplayer. Ładnie sypie się tynk i leje jucha. Nieładne otoczenie. Cały czas tylko szaro, buro i betonowo. Mam nadzieję, że będą levele w innych okolicznościach przyrody bo te ciągłe gruzowiska mogą po jakimś czasie znudzić. Tak jak levele wodne w części pierwszej budowały klimat troszeczkę a'la Wietnam. Choć może gruzy nie zdążą się znudzić bo tryb kariery ma podobno tylko ok.10 godzin. Sama fabuła to nic odkrywczego. Są i były gry ze znacznie lepszą. Widzę w niej taki plus, że w części trzeciej(a ta będzie na 100%) historia zrobi pewnie zwrot o sto osiemdziesiąt stopni. Wcielimy się w dobrego Hellgasta broniącego ojczyzny( bo przecież jak wiemy nie wszyscy w Wermachtcie to byli Hitlerowcy :roll:) przed okrutnymi korporacjami z Ziemi i Vecty. A propos częsci pierwszej. Widać, że część druga znacznie przyspieszyła w porównaniu do oryginału. To duży plus bo Rico w K1 biegał jak dwulatek z pełną pieluchą.
 

Mefju

New member
Kurde ,dobrze gadasz :cool: Mam nadzieję , że K2 nie pokaże się tylko od strony graficznej.Dobra kończmy , jak będzie tak będzie.
 

Redundantor

New member
Ludzie, czytam wątek od końca. Myślę sobie pewnie Killzone dostało jakieś chu...we noty, stąd cała awantura... czytam, a tam 9.2. Patrze uważniej może jest 2.9, ale nie to jest jak byk 9.2 - nota jak marzenie.

Przecież jak na sponsorowany tekst to trochę wysoko, nie?

Przecież nie można grze, która jest po prostu nowym shooterem dać 10 w skali 10-cio stopniowej, bo co by nie było nic nowego do gier nie wnosi poza nowymi możliwościami graficznymi itp.

Luzik wysoce wskazany. 'Irony&sense of humour' ON
 
Ostatnia edycja:

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Tak jak napisał Arsenal i ja mam obie konsole. I niestety (bo dałem za nią 1200zł) ps3 jest przykryta by się nie kurzyć a x360 niebawem wyfruwa "do szpitala". I tylko owy fakt sprawia że ps3 będzie niedługo w użytku bo mówiąc szczerze, tylko te kilka exclusive`ów sprawiło że wogóle kupiłem tę konsolę. Mam ten sprzęt od paru miechów a grałem na nim w "aż" trzy gry (UTDF,R&C oraz Mgs4) bo multiplatformówki zwyczajnie, są sporo lepsze na xie (tylko bez dyskusji proszę bo to fakt). Dlatego z niecierpliwością i wielką nadzieją czekam na spełnienie przez sony swoich wielkich (grózb?) obietnic. I z tego powodu, jeśli K2 nie będzie mega-wypasem to niestety, ale rozważę czy czasem nie zostać z jedną konsolą. Ale niebawem, po zassaniu dema "zabij-strefy dwa", losy mej czarnulki będą jasne a mam nadzieję że nie ciemne Pozdrawiam.


Redundantor: hmmm, były już takie gry, które dostały dychę a wg. mnie to totalne crapy (mgs4 i gta4) więc nie ma sensu się zastanawiać czy "k2" to już ideał bo "nie ma gier na 10/10".
 
Ostatnia edycja:

supergonzo

New member
MGS 4 może sie wydawać słaby dla ludzi którzy nie grali w poprzednie części. Dla mnie jest to piękna gra, dowód że Hideo jest największym artystą w branży gier. Gta przeszło na obecną generacje konsol z mocnym kopem i jest klasą samą dla siebie. Żadnej z tych gier nie nazwałbym Crapem. Po moich testach w betę K2 jestem pewien że spełnią sie zapowiedzi twórców i będzie to mocny tytuł.
 

k0val

New member
Killzone 2 będzie różnie odbierany bo dla jednego podoba się to a dla drugiego tamto nie da się trafić w gust dla każdego.A i kompromis często zawodzi.Tak jak było z GTA 4 jedni będą pisać wychwalające poematy na temat tej gry a drudzy wręcz przeciwnie.Powinniśmy wstrzymać się z ocenami do ostatecznej premiery gry ,bo jak na razie większość z nas jedzie na opiniach z różnych źródeł.Jednak jedno jest pewne będzie to tytuł który zamiesza na rynku gier i ma szanse stworzyć nową jakość gier wyznaczając poprzeczkę zbyt wysoko dla wielu przyszłych twórców gier.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
supergonzo napisał:
MGS 4 może sie wydawać słaby dla ludzi którzy nie grali w poprzednie części. Dla mnie jest to piękna gra, dowód że Hideo jest największym artystą w branży gier. Gta przeszło na obecną generacje konsol z mocnym kopem i jest klasą samą dla siebie. Żadnej z tych gier nie nazwałbym Crapem. Po moich testach w betę K2 jestem pewien że spełnią sie zapowiedzi twórców i będzie to mocny tytuł.

No właśnie że...jestem graczem od generacji ponga czyli od kiedy skończyłem 5 lat (miałem ponga,pegasusa,atari 800xl,snes,nintendo64,psx,"makarona",psx2,xbox,x360 i ps3) wszystkie znaczące gry wciągnąłem nosem (mgs,mgs2,mgs3 included) i właśnie dlatego twierdzę że mgs4 to crap bo to gra z przed 8miu lat z lepszą trochę grafą. Ja uważam że mgs4 to dobra gra właśnie dla tych, którzy nie grali w poprzednie odsłony (snake eater rulez). Ja mam po 20latach grania ciut wyższe wymagania.

Odnośnie k2...po tych wszystkich trailerach i filmach z gameplayu jestem dobrej myśli ale te 10godzin singla - czy to żart czy taka już moda że developerzy starają się nam wmówić że 10godz rozgrywki (ale intensywnej:rolleyes:) to wystarczający czas by zaspokoić gracza który wydał 200zł? Jakoś kiedyś, gry trwały duuużo dłużej a także były intensywne i ciekawe (jak dla mnie ciekawsze) a teraz "witajcie" casuale i dawajcie się doić z kasy. A ten trend na "achy" i "ochy" oraz zachwyty bo k2 ma lepszą grafę i fizykę (no dziwne by miała gorszą...)...mało mnie przekonują. Jeśli k2 zrobi na mnie takie wrażenie jak kiedyś god of war to przestanę narzekać.
 

arsenal

Moderator
VIP
Och Sierżancie. MGS4 postawiony przy MGS3 zasysa aż miło. Ciężko się tu spierać więc wróćmy do tematu. :)
10 godzin Killzone2 to oczywiście mało. Krótko i intensywnie jak w COD4. Większości to styka. Gra się w takie coś jak w hollywoodzki akcyjniak. Po przejściu przeważnie zachwycamy się jaki to wypas. Ale już nie bardzo mamy ochotę przechodzenie powtórne( skrypty w COD4, "jazda po torze" w Black i Killzone właśnie) i zachwyt po kilku dniach opada a grę masterują tylko łowcy achievmentów. Mnie się nie chce i nie zależy na punkcikach.
Cała nadzieja w multi. Jesli tego nie skopią to mamy następcę COD4.
No i niech ktoś wymyśli przejściówkę do PS3 na pad od X360 żeby grało się normalnie. ;)
 

Redundantor

New member
SierzantHarris staż mam podobny do Ciebie, ale za cholerę nie wiem co to jest "makaron"

A tak w temacie - gdzie i za ile zamawiacie grę. Ja moją ściągnę za ok. 150 pln z GB (Amazon) ewentualnie zaszaleję i kupię Killzone 2 - Limited Steel Tin Edition (PS3) z dvd.co.uk, tu nawet przy słabym złotym wychodzi z przesyłką niecałe 180 zł (a pudełko stalowe :cool: ).
 
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
Redundantor napisał:
SierzantHarris staż mam podobny do Ciebie, ale za cholerę nie wiem co to jest "makaron"

A tak w temacie - gdzie i za ile zamawiacie grę. Ja moją ściągnę za ok. 150 pln z GB (Amazon) ewentualnie zaszaleję i kupię Killzone 2 - Limited Steel Tin Edition (PS3) z dvd.co.uk, tu nawet przy słabym złotym wychodzi z przesyłką niecałe 180 zł (a pudełko stalowe :cool: ).
no nie wiem proszę Pana. Funciak coś ostatnio ostro w górę pnie się. :(
 

dienekes' shade

New member
Redundantor napisał:
kupię Killzone 2 - Limited Steel Tin Edition (PS3) z dvd.co.uk, tu nawet przy słabym złotym wychodzi z przesyłką niecałe 180 zł (a pudełko stalowe :cool: ).

K2 i metal box??? Motyla noga, a nie tak dawno czytałem oficjalne oświadczenie, że coś takiego nigdy nie ujrzy światła dziennego. Link jakiś, fotki?
 

matiashek

New member
Redundantor napisał:
SierzantHarris staż mam podobny do Ciebie, ale za cholerę nie wiem co to jest "makaron"

A tak w temacie - gdzie i za ile zamawiacie grę. Ja moją ściągnę za ok. 150 pln z GB (Amazon) ewentualnie zaszaleję i kupię Killzone 2 - Limited Steel Tin Edition (PS3) z dvd.co.uk, tu nawet przy słabym złotym wychodzi z przesyłką niecałe 180 zł (a pudełko stalowe :cool: ).

Redundantor jak by co jestem chętny i możemy sobie we dwoje kupic i przesyłka taniej wyjdzie
 
Do góry