Kable HDMI

tdx

New member
Bez reklam
uuuu :D
wolnomyślicielu nie odpowiedziałeś na pytanie...
To że Ci synapsy w mózgu uschły nie zwalnia Cię z odpowiedzi....
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Nie odpowiadaj głupiemu według jego głupoty ,abyś i ty nie upodobnił się do niego - ( P.Ś Przypowieści Salomona 26.4 )
 

tdx

New member
Bez reklam
Bez jaj przemko77 nie zgrywaj się teraz pokaż mi kabel hdmi 2.0 10m :)

Potem zaprezentuj do czego ten kabel podepniesz i jaką przepustowość osiągniesz....

"Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję"
Terry Pratchett
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
575388IN1.jpg


Inakustik serii Reference ,mało tego firma jako jedna z nielicznych posiada certyfikat HDMI Licensing LCC

982130IN2.jpg


Jeżeli ktoś nie widzi różnicy pomiędzy markowymi kablami ,a tymi z marketu to co mam powiedzieć ,może jedynie żeby lepiej zadbał o zdrowie psychiczne. Zresztą to by było dziwne ,że kogoś stać na drogi "wypasiony " telewizor a na dobry kabel już nie .Zapewniam ,że osoby zawodowo montujące sprzęt nie używają kabli z marketu

Taka ciekawostka skoro już przy tej firmie jesteśmy ,kiedyś oferowali również najlepszy przewód scart (euro) "Casablanca" .Zwróćcie uwagę na przewód euro Bandridge PGV 7000 zastosowano w nim taką samą technikę jak w szczytowych interkonektach audio ,gdyby to nic nie dało jaki byłby sens stosowania tego wszystkiego , zwłaszcza że jest to przekaz SD ?
 

Rafal7

Banned
A może specjalnie napychają tak te kable o których piszesz chociażby po to aby można było wziąć za coś kasę i to zapewne nie malą.
 

tdx

New member
Bez reklam
Inakustik serii Reference ,mało tego firma jako jedna z nielicznych posiada certyfikat HDMI Licensing LCC

Jeżeli ktoś nie widzi różnicy pomiędzy markowymi kablami ,a tymi z marketu to co mam powiedzieć ,może jedynie żeby lepiej zadbał o zdrowie psychiczne.

Wooow.... kabel z certyfikatem.... :)

W czym on jest lepszy od kabla hdmi z marketu (jakość obrazu?)
jest jakiś test tego kabla?
To jest 1.4? 2.0?
Bo kiedy dostał nagrodę to jeszcze nie było zatwierdzonego standardu...






Zresztą to by było dziwne ,że kogoś stać na drogi "wypasiony " telewizor a na dobry kabel już nie .Zapewniam ,że osoby zawodowo montujące sprzęt nie używają kabli z marketu

W dalszym ciągu przypominam że kupując wypasiony TV 18Gb/s po HDMI nie uświadczysz, wyprowadź mnie i innych z błędu...

Taka ciekawostka skoro już przy tej firmie jesteśmy ,kiedyś oferowali również najlepszy przewód scart (euro) "Casablanca" .Zwróćcie uwagę na przewód euro Bandridge PGV 7000 zastosowano w nim taką samą technikę jak w szczytowych interkonektach audio ,gdyby to nic nie dało jaki byłby sens stosowania tego wszystkiego , zwłaszcza że jest to przekaz SD ?


000_hkg2005022481059a.jpeg


Właścicielem tej wykonanej z 24-karatowego złota toalety jest firma Hang Fung Gold koszt 15 milionów złotych myślisz że prócz walorów estetycznych lepiej się na niej siedzi?
 

piotr818

New member
Bez reklam
Po co z marketu? na targu też mają kabelki i to jakie tanie. Można nakleić etykietkę i jazda. Zajmuję się sprzętem od strony technicznej i takich bzdur jeszcze nie słyszałem. Jakby nie było różnicy to wszyscy by kupowali kabelki tylko do 10 zł. A ja miałbym zajęcie przy naprawie.
 

prezy

New member
Bez reklam
Rzeczywiście, Panowie ale się zrobił szum wokół tych kabli. A może i dobrze.
W tej całej batalii wszyscy mają po trochu rację.
Jeżeli pójdziemy za Tw. Shannona i zaczniemy badać przepustowość tego konkretnego kanału telekomunikacyjnego, to rzeczywiście drogie kable może się komuś opłacą.
Z drugie strony jeżeli myślimy o standardowej transmisji jaką mamy na co dzień to nie jesteśmy wstanie zmienić jakości obrazu lepszym kablem.
Sygnał cyfrowy albo jest albo go nie ma. W transmisji obrazu zastosowano bardzo mała tolerancję, głównie wynika to z technologii.

Więc dyskusja sprowadza się do tego jak np. bardzo byśmy chcieli mieć internet przez satelitę z opóźnieniem mniejszym niż 800 ms - żaden sygnał, sprzęt czy antena tego nam nie zapewni. Coś jak z tym złotym sraczem :)
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Kolega Przemko 77 branża czy amator hobbysta ?

Nie bardzo rozumiem ,NIE JESTEM DYSTRYBUTOREM TYCH KABLI ,używam kabli Inakustik tylko jako osoba prywatna i nie ukrywam że cenię tego producenta .Zdjęcie było tylko przykładem

Świetne zdjęcie złotego kibla - TYLKO CIOTA może wrzucać takie atrakcyjne fotki .BRAWO !!!!!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie osobiscie ten temat powinien byc juz zamkniety bo nic nie wnosi nowego, a ludzie tylko nawzajem sie ... Nie mozna ludzi uszczesliwac na sile i wmawiac ze biale jest czarne i odwrotnie. Ci co chca kupowac kable hdmi za 10 zl niech dalej kupuja , ci co uwazaja ze jednak widza roznice i maja na to pieniadze niech klupuja drozsze czy tez znacznie drozsze kable bo i tak jedni drugich nie przekonaja do swoich przemyslen. A na hdtv jest kilka takich tematow jak wlasnie drogi tani kabel, czy tez drogi tani bluray gdzie zawsze czesc ludzi bedzie pisalo ze tani kabel jest dokładnie taki sam, a tani bluray jest rowniez tak samo dobry jak i ten znacznie drozszy.. Trzeci temat to dobor amplitunerow jak kino domowe to firma X i Y, jak zalezy komus na dobrym stereo w amplitunerze zaznacze za 2-3 tys zl. to nalezy kupic firme A i B - gdzie juz na sam poczatek jak moze byc dobre stereo w amplitunerze za 2 tys zl. Ja tego nie potrafie zrozumiec, ale moze tu nie ma wlasnie co rozumiec tylko tego typu tematy nalezy brac z przymruzeniem oka, bo jak widac pozniej z tego robi sie dosc nie przyjemnie . A forum generalnie sluzy do pomocy, tak jak jest to na forach zagranicznych gdzie ludzie naprawde sobie pomagaja nawet w takich tematach jak drogi- tani kabel, gdzie tam jeszcze nie zdazylo mi sie przeczytac ze kabel z marketu za przyslowiowe 10 Euro jest dokladnie tyle samo warty co za powiedzmy 200 Euro. Ale tak jak pisalem kazdy moze miec swoje zdanie i nie mozna tego negowac ani byc uszczypliwym wzgledem drugiej osoby dlatego ze uwaza kabel drozszy za lepszy i odwrotnie ..
 

tdx

New member
Bez reklam
Nie bardzo rozumiem ,NIE JESTEM DYSTRYBUTOREM TYCH KABLI ,używam kabli Inakustik tylko jako osoba prywatna i nie ukrywam że cenię tego producenta .

Akurat nigdzie Ciebie nie obrażam po prostu sobie piszemy...

Zdjęcie toalety jest przejaskrawionym przykładem tego że cena nie zawsze odzwierciedla korzyści
>> w tym przypadku zasiąść na złotym tronie to lepsze samopoczucie, natomiast realnych korzyści raczej z tego nie ma...

Możemy się nie zgadzać ale zacznij pisać bardziej konkretniej bo na razie mnie bawisz :D

No to ok zróbmy test kabli HDMI jaki problem???
W końcu to forum o HDTV...

Co wy na to? :D
 
Do góry