JVC seria P 80 wszystko na temat... LT-32P80 LT-37P80 LT-42P80

hombre

New member
P80 vs. LX70 , D3000

Co do porownania RD2E z P80 nie widze sensu.
RD2E jest gorszy od LX70/700 i D3000.
Nie wiem, czemu tak zachwalane jest RD2E.

Ciekaw jestem jak wyszloby porownanie P80 z LX70/700 i D3000.
No i czemu w UK firma JVC nie jest tak popularna, nie lubia jej, spisek hehe.
Nie ma duzo LCD tej firmy w sklepach normalnych i tych netowych.

Chetnie zobacze P80 jak gra i porownam sobie. Tylko gdzie jest to mozliwe na slasku (Katowice, Gliwice, Zabrze) , juz pytalem gdzie indziej ale nikt nie odpisal. Jestem w Polsce wiec moze tutaj go zobacze, bo w UK nie jest to mozliwe obecnie.
 

kleobobi

New member
W poniedzialek odbieram JVC37P80 i po salibrowaniu opisze wrazenia .Moge co prawda porownac z JVC37M60 ale zawsze .Wieczorkiem opisze tescik z C+hd z PS3 i zwykla kablowka .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ja bym wybierał 1-10. Dlaczego?
Bo trzeba mieć w zapasie punkty gdy pojawią sie rewelacje.
Szczególnie niespodziewani . Jeszcze obrabiam zdjęcia
Jest ich dużo i zajmuje więcej czasu niż myślałem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LCD 42 P 80 - jeszcze nie ma wiadomości. Ale 37 P 80 już się kończą - są zbyt małe dostawy do Polski.
Przepraszam za opóźnienie - ale porównania już zrobione , trwa obróbka zdjęć - jeszcze trochę cierpliwości. Sorry :blagam: :blagam: :blagam:
 

seboy

New member
Czy p80 wygrywa z sony?? Jak myślicie??
Wydaje mi się że obraz w p80 jest trochę za bardzo przyciemniony, najbardziej to widać przy porównaniu zdjęć z kulą ziemską i piwem batory, sony wypada lepiej. A kontrast jvc 1000:1 troszkę jest zastanawiający.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Już zakończone porównanie z Sony .
Ale sił nie starcza na zaczepienie. Więc zdjęcia zawisną jutro.
Ale warto było czekać.
 

kral44

New member
jvc 32p80

Czy moze ktos wyjasnic dlaczego jvc przy nowym p80 podaje czas reakcji jako 8,5 w MPRT??? Coz to jest to MPRT???:confused: Dlaczego nie podaja w normalnie w ms.
 

kleobobi

New member
Nareszcie moge podzielic sie pierwszymi spostrzezeniami z nowego 37P80 .Pierwsze wrazenie pozytywne wyglad nowoczesny i stylowy,podstawka w zestawie,nowy wyglad pilota .Wszystko funkcjonalne no i naj naj obraz (tu Kiki mial absolutna racje )czern powala obraz po skalibrowani bajka.Sygnal SD przyzwoity (poprzednik radzil sobie troszke lepiej z tym sygnalem 37M60 ) C+HD powala poprostu pierwsza liga (topfield 7700 +aston 2,18) NG HD przepiekne wszystko plynne ,kolory naturalne .No i blu-ray filmik BBC Planeta ziemia powiem tylko (kolega ktory pomogl mi przynies tv 4 pieterko stal jak wryty)koparka mu opadla :grin: Gierki na PS3 smigaja super. Pierwsze kontakt z nowym 37P80 bardzo udany jutro wieszam na scianke i testuje dalej (sprawdze jak daje sobie rade z DVD i kablowka)podziele sie z wami Pozdrawiam i zycze rownie udanych zakupow.
 
Do góry