JVC seria P 80 wszystko na temat... LT-32P80 LT-37P80 LT-42P80

photosmart

New member
kleobobi napisał:
Czesc 2 testu mojego P37, kablowka analogowa slabawo , wiadomo co kanal to inna jakosc.Ale i tak niezle jak na lcd daje sobie rade z SD.DVD na start poszly Gwiezdne wojny powiem masakra poprostu pieknie,dvix jak dvix co tu wymagac slaba jakosc slaby obraz (1408 kinoweczka).Obsluga bardzo intuicyjna bogate menu.Katy bardzo poprawione w stosunku do 37M60.Fajny bajer mozna wypisac np.zyczenia na ekranie i zrobic niespodzianke,przywitac znajomych itp.pokazuje sie przy starcie TV.No i ta czern powiem tak IDEALNA .Jeszcze raz powiem zakup godny polecenia.
a czy masz może cyfrę ? Ciekawi mnie jakość tego sygnału ... mam jeszcze pytanie z jakiej odległości oglądasz TV ?
pozdrawiam
 

kleobobi

New member
Witam poczytaj wczesniejsze moje posty tam jest opis C+ i C HD .A co do odleglosci to 3-3,5m. Jak bedziesz mial wiecej pytan chetnie odpowiem.
 

kleobobi

New member
Jest tryb ecco czyli czujnik odpowiedzialny za podswietlanie panelu. Szczerze czern jest naprawde wysmienita poprostu czarny jest czarny:D
 

photosmart

New member
kleobobi napisał:
Witam poczytaj wczesniejsze moje posty tam jest opis C+ i C HD .A co do odleglosci to 3-3,5m. Jak bedziesz mial wiecej pytan chetnie odpowiem.
faktycznie, sorka opis jest wyżej :D troszkę zaniepokoiło mnie zdanie, iż z "kablówką jest słabawo" ... czy jest aż tak źle, czy tylko w porównianiu np. z cyfrą wypada bardzo bladziutko ?
pozdrawiam
 

kleobobi

New member
Dokladnie jak mowisz wypada blado kablowka a C+ z topfielda .Zreszta w naszym miescie ta kablowka jest slaba .Ale co do tv to kupuj cena do jakosci super .Ja kupowalem 37M60 w listopadzie za 7000 tys a twierdze ze P80 ma lepszy obraz, czern,a z konty to wogole bez porownania ja jestem szczesliwy ze zepsol mi sie M60 bo mam teraz nowke P80 .
 

photosmart

New member
kleobobi napisał:
Dokladnie jak mowisz wypada blado kablowka a C+ z topfielda .Zreszta w naszym miescie ta kablowka jest slaba .Ale co do tv to kupuj cena do jakosci super .Ja kupowalem 37M60 w listopadzie za 7000 tys a twierdze ze P80 ma lepszy obraz, czern,a z konty to wogole bez porownania ja jestem szczesliwy ze zepsol mi sie M60 bo mam teraz nowke P80 .
byłem juz zdecydowany na Sharpa 42 RD2 a tu pojawił się jakis czas temu nowy JVC 42 P 80 ( w sumie to realnie dostępny jest dopiero od kilku dni)
Będę musiał się w końcu na coś zdecydować !!! :)
pozdrawiam
 

hombre

New member
Kiki, Kleobobi,

Mozecie powiedziec jak wyglada P80 w kwestii 100 Hz, czy obraz SD i HD przy szybkich scenach, smuzy, czy jest nadruchliwosc i czesc obrazu wyrywa sie , czy uklad sie wysypuje czy nie ?
Czy sprawdzaliscie pod katem bandingu, czy sa jakies chmurki, jakies bledne pixele ?
 

mosca

New member
G80,P80 - gdzie na południu???

Czy ktoś wie gdzie na południu Polski można zobaczyć JVC G80 lub P80???? Przymierzam się do kupna P80 ale w Krakowie nigdzie go nie ma - nawet G80 (wydaje się wyglądać tak samo). Dlatego jak będzie trzeba to pojadę na Górny Śląsk, żeby chociaż zobaczyć G80. Please pomóżcie!!!!
 

mosca

New member
Czy ktoś wie gdzie na południu Polski można zobaczyć JVC G80 lub P80???? Przymierzam się do kupna P80 ale w Krakowie nigdzie go nie ma - nawet G80 (wydaje się wyglądać tak samo). Dlatego jak będzie trzeba to pojadę na Górny Śląsk, żeby chociaż zobaczyć G80. Please pomóżcie!!!!
 

Romanoff

New member
Cytat: Napisał Romanoff
Bardzo proszę o info gdzie w Warszawie można zobaczyć JVC 32P80.
Dodam,że niechętnie zaglądam do Saysonica na Świętojerską ze względu na olewczy stosunek do klienta pracujących tam Panów( oraz ich wybiórczą wiedzę na temat własnego sprzętu-nie mówiąc ogólnie o rynku):cool:

Pozdrawiam



rafaello napisał:
Hi,

Warszawa --> Arkadia --> Saturn --> stanowisko przy kamerach i aparatach cyfrowych --> JVC 37P80.

Wystawiony już od miesiąca;)

pzdr.

Dzięki za dobrą radę kolego rafaello ale tak jak myślałem
pomyliłeś G80 z P80. :hmm:
Następnym razem przyjrzyj się dobrze bo nie lubię tracić czasu.
Nie mieli tam jeszcze ani jednego egzemplarza z serii P80, w żadnym rozmiarze.
Pozdro
 

hombre

New member
Kiki, Kleobobi, chodzi mi o wasze zdanie na ten temat.
Jak i innych osob, ktore widzialy P80.
Testy i zdjecia zobacze jak konto zostanie aktualizowane, bo oplata za rok w klubie juz poszla. Mam nadzieje, ze nie bede czekal dlugo.
 

rafaello

New member
Uwierz mi, że był, bo sam specjalnie przed 2-tygodniowym wyjazdem się tam wybrałem. Wcześniej dodzwoniłem się do jakiegoś "fachowca" i powiedział, że mają jakiś testowy egzemplarz do wglądu (więc być może nie na sprzedaż) i przyjechałem tego samego dnia. Nawet wcześniej sprawdzał 5 razy ze mną telefonicznie (z serii G również jeden był, ale to mnie nie obchodziło). Załączone było porównanie 100Hz, więc nie może być pomyłki. Po "wglądzie" zdecydowanie dla mnie pobił Sharpa RD2.
Niestety nie powiem Ci, gdzie dalej poszedł, nie znam też jego źródła dostawy.

ps. Przykro mi, że już go nie ma, jeśli tak twierdzisz.

pzdr,




Romanoff napisał:
Cytat: Napisał Romanoff
Bardzo proszę o info gdzie w Warszawie można zobaczyć JVC 32P80.
Dodam,że niechętnie zaglądam do Saysonica na Świętojerską ze względu na olewczy stosunek do klienta pracujących tam Panów( oraz ich wybiórczą wiedzę na temat własnego sprzętu-nie mówiąc ogólnie o rynku):cool:

Pozdrawiam




Dzięki za dobrą radę kolego rafaello ale tak jak myślałem
pomyliłeś G80 z P80. :hmm:
Następnym razem przyjrzyj się dobrze bo nie lubię tracić czasu.
Nie mieli tam jeszcze ani jednego egzemplarza z serii P80, w żadnym rozmiarze.
Pozdro
 

kleobobi

New member
hombre napisał:
Kiki, Kleobobi,

Mozecie powiedziec jak wyglada P80 w kwestii 100 Hz, czy obraz SD i HD przy szybkich scenach, smuzy, czy jest nadruchliwosc i czesc obrazu wyrywa sie , czy uklad sie wysypuje czy nie ?
Czy sprawdzaliscie pod katem bandingu, czy sa jakies chmurki, jakies bledne pixele ?
Jutro sprawdze co z bandingiem ale co do smug to absolutnie brak sprawdzalem na Gwiezdnych wojnach .Zadnych problemow z obrazem wyrywan itp.
 

hombre

New member
Dzieki za odpowiedz i czekam na info o bandingu.
Czyli szybkie sceny chodza plynnie przy SD i HD ?
Mozesz zamiescic jakies zdjecia ?


kleobobi napisał:
Jutro sprawdze co z bandingiem ale co do smug to absolutnie brak sprawdzalem na Gwiezdnych wojnach .Zadnych problemow z obrazem wyrywan itp.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
dziś z przymusu przez kilka godzin sprawdzaliśmy 32 P 80 / stał obok najnowszego modelu na świecie - 65 hd ila/ .
I Zachwycał wiele osób i z HD i z SD.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
prezentacja 32 P 80 - prawie codziennie biorą udział w prezentacjach domowych. kto ma watpliwosci - podczas prezentacji szybko mijają. I nie trzeba ponosic dodatkowych kosztów na poszukiwania.
Bo jeszcze trudniej znaleźć modele które nas interesują - zeby stały obok siebie. A we własnym domu tak właśnie może być.
 
Do góry