JVC seria P 80 wszystko na temat... LT-32P80 LT-37P80 LT-42P80

darek61

New member
Cześć
No i 'wykrakaliście' zadzwonili z audioplazy że niestety pomyłka ...że nie pliczyli VAT , i jeszcze jakieś tam bla..bla i że muszę zdecydować czy biorę za 5999 czy rezygnuję i odbiorę zaliczkę . Dobrze że chcą zwrócić a nie że bierzesz za 5999 albo zaliczka przepada. Jeszcze nie zdecydowałem ale prawdopodobnie odbiorę zaliczkę w poniedziałek podziękuję za wprowadzenie w błąd i poszukam 37P80 ... tak jak radził Kiki. To "wykrakaliścię" to oczywiście nie zarzut ale uznanie za znajomość tematu. W poniedziałek szukam w necie sklepu który oferuje od ręki i szybką przesyłkę . Powoli tracę cierpliwość trzeci miesiąc kupuje TV ... szok. Jak ktoś ma dobre namiary będę wdzięczny. pzdr
 

kleobobi

New member
Dobra rada Piotr61 http://audiovideo.com.pl/ tam znajdziesz tel.do KIKIego Profesjonalna obsluga najlepsze ceny szybka przesylka goraco polecam .Juz 2 razy korzystalem z jego uslug i nie zawiodlem sie .Wlasnie dzis przywiezli od KIKIego pionieera 508xd (niestety dla kolegi tylko pozazdroscic) i jak zwykle na drugi dzien z fakturka w domu.No i pomoc przy reklamacji inny sklep by mial cie gdzies a on zadzwonil i zalatwil.Jeszcze raz goraco POLECAM malo takich kolesi jak on !!!!!!!!!!!!

Sorry DAREK61
 

sachar

New member
darek61 napisał:
Cześć
No i 'wykrakaliście' zadzwonili z audioplazy że niestety pomyłka ...że nie pliczyli VAT , i jeszcze jakieś tam bla..bla i że muszę zdecydować czy biorę za 5999 czy rezygnuję i odbiorę zaliczkę . Dobrze że chcą zwrócić a nie że bierzesz za 5999 albo zaliczka przepada. Jeszcze nie zdecydowałem ale prawdopodobnie odbiorę zaliczkę w poniedziałek podziękuję za wprowadzenie w błąd i poszukam 37P80 ... tak jak radził Kiki. To "wykrakaliścię" to oczywiście nie zarzut ale uznanie za znajomość tematu. W poniedziałek szukam w necie sklepu który oferuje od ręki i szybką przesyłkę . Powoli tracę cierpliwość trzeci miesiąc kupuje TV ... szok. Jak ktoś ma dobre namiary będę wdzięczny. pzdr


W regulaminie mają wyraźnie zaznaczone, że ceny zawierają vat. Tak więc twierdząc, że nie został doliczony łamią swój własny regulamin.
Ja też zamówiłem ten sam LCD i jak narazie czekam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zapowiadałem wcześniej
Na ten model czyli 42 P 80 - bedą specjalne ceny dla członków klubu.
Z całą pewnością będą najnizsze .

ALe przygotowywana jest szokująca akcja w sierpniu .
 

pigabriel

New member
ja wiedziałem że tak będzie, tak tanio to tylko w erze :hihi: , pozostaje nam czekać na akcję specjalną od Kikiego, panowie szykować tabliczki z numerkami :) . pzdr.
 

photosmart

New member
darek61 napisał:
Cześć
No i 'wykrakaliście' zadzwonili z audioplazy że niestety pomyłka ...że nie pliczyli VAT , i jeszcze jakieś tam bla..bla i że muszę zdecydować czy biorę za 5999 czy rezygnuję i odbiorę zaliczkę . Dobrze że chcą zwrócić a nie że bierzesz za 5999 albo zaliczka przepada. Jeszcze nie zdecydowałem ale prawdopodobnie odbiorę zaliczkę w poniedziałek podziękuję za wprowadzenie w błąd i poszukam 37P80 ... tak jak radził Kiki. To "wykrakaliścię" to oczywiście nie zarzut ale uznanie za znajomość tematu. W poniedziałek szukam w necie sklepu który oferuje od ręki i szybką przesyłkę . Powoli tracę cierpliwość trzeci miesiąc kupuje TV ... szok. Jak ktoś ma dobre namiary będę wdzięczny. pzdr
no i również dostałem info z audioplazy, iż cena podskoczyła a VAT (a raczej część VATu) do 5999 zł. Zamówienie (na 5299) złożyłem dwa tygodnie temu, wszystko było ok, aż tu nagle wzrost ceny ... mógę tu tylko zacytowac Andrew Leppera: "chamstwo, chamstwo, chamstwo" :evil:
pozdrawiam
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Super podpowiedź !!!

Nawet nie wiedziałem że jest tak znaczna różnica pomiędzy " zadatkiem a zaliczką " Warto o tym wiedzieć !!! :) :) :) Pozdrawiam:popcorn:
 

mosca

New member
Ja miałbym prośbę o wrzucenie zdjęć P80 w świetle dziennym ale tak, żeby był widoczny w całości. Niestety nie mam możliwości oglądnięcia w Krakowie tego modelu ani nawet G80 który chyba wygląda tak samo.
 
Do góry