JVC seria P 80 wszystko na temat... LT-32P80 LT-37P80 LT-42P80

pigabriel

New member
Witam
Coś mi się wydaje że ta cena to kit :rolleyes: a dostępności tego modelu to różnie słychać. Ja słyszałem że dopiero we wrześniu mają się pojawić.
Z tą odległością to mam ten sam problem, od TV do kanapy 3m i zastanawiam się pomiędzy 37 a 42 . pzdr.
 

pigabriel

New member
aha, coś nie widać na forum żadnej wzmianki o tv JVC z serii V z FullHD. Pytanie do naszego guru ;) czy kolega wie co tam w trawie piszczy? pzdr.
 

pigabriel

New member
darek61 napisał:
Cena też mi sie wydawała za niska, dlatego popełniłem telefon i Pan z audioplaza potwierdził że 5299 i dostępne koniec lipca tak jak na stronie http://audioplaza.pl/product_info.php?cPath=66_161&products_id=2445
Nie wiem tylko jak wygląda u nich sprawa z gwarancją.

Mocno naciagana cena. Katalogowa cena 42" na rynek niemiecki to 2.199 EURO a 37" 1699. Poza tym tą cene (5299 złociszy) inne sklepy podają za 37-ke. ALe jeżeli to prawda to jestem pierwszy w kolejce :D.
 

darek61

New member
Jutro osobiście udam sie do tej audioplazy i na miejscu jeszcze raz sprawdzę co i jak. Oczywiście zamówię od razu tego LCD.
Oczekuje również opinii na temat oglądania tego LCD z odległości 2,5m. Pozdrawiam.
 

kleobobi

New member
Mój jedyny dylemat na chwile obecną to czy nie jest za duży do jasnego pokoju 5x5m jednak odległość panel-kanapa ~ 2,5m. W związku z tym że większość mojej wiedzy na temat LCD pochodzi z tego forum i bardzo sobie cenię zakres i fachowość przekazywanych przez Was informacji byłbym bardzo wdzięczny za opinie i odniesienie się do dylematu odległości od LCD. Dodam jeszcze że LCD przeznaczony będzie do kablówki SD i czasami jakiś dobry film na DVD ( nie divxy ).[/quote] Z tego co wiem to 37 P 80 bedzie juz 25 i polecil bym tobie 37 przy czasie 8 s .Ja osobiscie bede mial ja w poniedzialek 30 w domu i dodam tescik(kiki tez mi polecal 37 bardziej niz 42 choc mialem prawo wyboru reklamacja)
 

pigabriel

New member
KLEOBOBI - fajnie by było jakbyś opisał pierwsze wrażenia od razu po zakupie i następnie po tygodniu uzytkowania. Kiki w którymś poście stwierdził że i tak wszyscy po jakimś czasie żałują że nie wybrali większego modelu. 37" w formacie 16:9 to +- odpowiednik 29" w formacie 4:3, Problem tkwi w tym (pomijając kwestie ceny) że nikt nie chciałby aby TV było centralnym punktem salonu natomiast fajnie jest niestety ogladnąć dobry film na dużym ekranie. Dla mnie jest to w każdym razie nie lada dylemat bo 37" będzie jeszcze w miarę rozsądnej cenie i na dobrą sprawę nie potrzeba w ekranie tej wielkości FullHD natomiast 42" przy oglądaniu dobrych filmów to jest to. He, He na co dzień oglądam może z 1 godz. dziennie TVN24 :D. Pzdr.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
cena na 42 P 80 jeszcze nieznana - więc nie ma co opowiadać.
Jednak z 2,5 metra nie odważyłbym się bez znajomosci sygnału na LCD.
Plazmę Pioneera , Hitachi - proszę bardzo. Ale LCD - ostrożenie . Z penoscią bez sprawdzenia w domu głowy bym nie podłożył
 

darek61

New member
Witam.
Dzięki kiki za informację. Te 42 cale też wydawało mi się trochę za dużo na tę odległość, ale podpaliłem się trochę na tą cenę. Jeżeli jutro uda mi się za tą cenę kupić tego LCD to chyba wezmę. Pozostanie przemeblowanie pokoju lub plucie sobie w brodę za chciwość. Ewentualnie jakaś zamiana - tylko z kim i na co ?. Pozdrawiam.
 

kleobobi

New member
PIGABRIEL wiem co mowie mialem juz w domu 37 M 60 ktory padl:( dlatego jako jeden z pierwszych dostane na wymiane 37 p 80 odleglosc 2,5 m jaka mam w domu 37 cali jest git,. choc ja w odroznieniu od ciebie (1 godz tvn 24)jestem maniakiem filmu 900 plyt dvd i 10 bluray no i wszystkie kanaly w hd c+ i n.Wiec wybor nalezy tylko do ciebie ja tylko doradzam:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jakby korzystał tylko z takich urządzeń jak Ty - to zdecydowanie - TAK.
Ale do kablówki , warunki są graniczne .
Proponuję prezentację - po co się stresować przez kilka lat ?
 

pigabriel

New member
Darek61 -jak tam wizyta w sklepie? Napisz co udało sie Tobie załatwić i jakie informacje zdobyć? Kiedy zapodasz pierwsze wrażenia ;) ? pzdr.
 

darek61

New member
Witam wszyskich.
Byłem w "sklepie" trudno to nazwać sklepem - po prostu magazyn wysyłkowy.
Ale obsługa bardzo miła. Zapytałem jeszcze raz o JVC 42P80 i jego cenę czy faktycznie taka jak na stronie. Pan obsługujący Powiedział że tak, ale dla pewności jeszcze raz sprawdził w jak to określił w zamówieniu JVC i wszysko sie zgadzało. Powiedział również że pierwsza dostawa miała być 15. 07 ale coś tam sie przedłużyło no i TV przyjadą pod koniec lipca ... tak jak w rozmowie telefonicznej. Koniec końców zamówiłem tego LCD ... wpłaciłem zaliczkę ... spytałem jeszcze czy po dostawie cena nie zmieni się oświadczył że nie i że jestem 6 czy 7 klientem który zamówił TV. Teraz czekam co będzie się działo dalej. Oczywiście o każdych zdarzeniach pozytywnych lub negatywnych postaram się informować na forum. Pozdrawiam.
 

pigabriel

New member
He he , Chłopaki z tego sklepu którego imienia nie bedę wymieniał :D chyba oprzytomnieli -wystawili nową cenę 5999 złotego. Chyba za mocno ich przyciskałeś i pomysleli sobie że zwariowali. Było nie było - masz farta inni kupią drożej :( :x :cry:. Ja w każdym bądź razie jeszcze poczekam na Twoją opinię jaki bedzie efekt tych 42", warunki odległościowe mamy podobne, sygnał mam tylko z N-ki więc nie taki zły. pzdr.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Nie zdziwiłbym się gdyby za tydzień poinformowali Cię o zmianie ceny :hmm:
 

tucz

Member
Też bardzo chętnie posłucham jak wrażenia z obcowania z 42"
Ja mam u siebie ok. 4-5m do tv, wiec 42" to conajmniej musze brac. Sygnal to Aster :(
 

Elmo king

New member
Czy ktoś ma wiedzę jak współpracuje z n- box recorderem przez hdmi, bo słyszałem że z Panasonic LX 700, działa tylko przez component, gdyż jak wyjaśnili na infolinii "N", to nowy model i jeszcze oprogramowanie n-box recordera nie jest dostosowane i przygotowane współpracy z nim.
To jedno pytanko a drugie już bezpośredniop do "Kiki" - czy byłaby możliwość zamówienia na prezentację: JVC 32P80, Panasonica 32 LX700 i Sony 32 D3000 + ewentualnie do tych modeli Sharp 32RD2
Pozdrawiam
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Jednak JVC LT-42P80 po 5999 złotych !!!! A szkoda !!!

Myślałem że bedzie taniej, a cena 5000 lub niżej za LCD o takich parametrach to na prawdę okazja !!!! Pozdrawiam :) :) :)
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Pytanie do Kiki-ego ???

Już ktoś pytał na forum ile kosztuje prezentacja w domu, bo może po wakacjach zdecyduję się na zakup LCD lub plazmy, tylko muszę jeszcze przekonac żonę ! Pozdrawiam :) :) :)
 
Do góry