JVC seria P 80 wszystko na temat... LT-32P80 LT-37P80 LT-42P80

Zoltyy

New member
pepe12 napisał:
Kiki to swietnie ze te panele sa od od SHARPA.
Ale moze ktos z kolegow ktorzy uzytkuja te telewizory juz pewnie kolo roku wypowie sie w kwestii wadliwych pixeli w modelu 42P80.

Nie pamietam juz dokladnie kiedy kupowalem ten model - jakos tak w miare świeżo po testach Kikiego - albo jestem ślepy, albo nadal nie mam bad pixeli.
Gdybym miał sie do czegoś czepić to słabe kąty i delikatne buczenie - na tyle słabe że nawet nie zawracałem sobie głowy serwisem.
Niestety wtedy kiedy go kupowałem nie było możliwości zmówienia skalibrowanego TV i oglądam skalibrowany chałuponiczo "na oko".
Bardzo sensowny TV - choć już "wiekowy" technologicznie są pewnie lepsze.
 

Marekols

New member
Mam nadzieję, że pytanie nie wyda się głupie, ale:

"Może ktoś ma pod ręką karton po 32p80 i poda mi jego wymiary"

Na stronie JVC Polska się nie doszukałem.

Z góry dziękuję.
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Zoltyy napisał:
Bardzo sensowny TV - choć już "wiekowy" technologicznie są pewnie lepsze.
Ni wiem czy zwróciłeś uwagę, ale teraz TV w przedziale cenowym np. 32P80BU są robione na tzw. "masówkę" co oznacza że obraz jest znacznie gorszy od JVC. Pytałem kikiego jak sie ma seria P do obecnych LCD wypuszczanych na rynek, które defakto są nowsze technologicznie - odpowiedział jak napisałem, w takim przedziale cenowym to zwykłe buble, wiec lepiej brać te "wiekowe" bo sa o wieeeleeee lepsze. Nie twierdzę, że nie ma lepszych LCD, ale ceny są odpowiednie.
Pozdrawiam
 

Luke555

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kolejna pochwała dla P80 i Kikiego :)

Witam,
Od 3 tygodni jestem posiadaczem JVC 32 P80.
Naprawdę jestem bardzo zadowolony z wyboru. TV brałem u Kikiego wraz z kalibracją, nie będę się tu rozpisywał dlaczego u Kikiego bo wszyscy wiedzą, że pod względem towaru, obsługi, terminów, doradztwa oraz ceny jest to pierwsza klasa! Po prostu polecam !
Teraz troszkę o samym TV, po podłączeniu do anteny zbiorczej "dachowej" obraz był OK. Na ekranie występowały jednak odbicia ale spowodowane one były bardzo słabą jakością sygnału.
Po podłączeniu Cyfrowego Polsatu efekt odbicia znikną a obraz jest baaaardzo ładny. Nawet osoby posiadające plazy były zaskoczone "czernią" JVC a znajomy który kupił Samsunga 37 656 był załamany ... swoim wyborem :p

Dosyć denerwujące jest menu to ale to pierdoła i trzeba się do tego przyzwyczaić. Mam jeszcze problem z formatem ekranu i ustawieniem go tak aby nie rozciągał lub nie ucinał obrazu ale mam nadzieję, że niebawem wypracuje tutaj jakiś kompromis.

Zdjęc wklejał nie będę bo już tyle ich było, że nie ma to sensu.

Pozdrawiam !
 

viper-ek

New member
pytanie o odbior telewizji cyfrowej od 2012

Wedlug informacji

Całe zamieszanie przez to, ze już za cztery lata zniknie naziemna telewizja analogowa. Co to oznacza w praktyce? Że obraz, który dociera do naszych odbiorników będzie w pełni cyfrowy. Tym czasem w Polsce bardzo wiele osób odbiera sygnał telewizyjny za pomocą zwykłych anten, które nie są przystosowane do odbioru cyfrowego. W 2012 roku telewizory podpięte do takich anten po prostu przestaną odbierać. Kłopoty z odbiorem mogą mieć również ci, którzy kupili sobie tzw. telewizory cyfrowe, które mimo nazwy wcale nie muszą się sprawdzić w nowych warunkach.

W związku z tym, ze chce zakupic 37P80, to czy jest on przystosowany do tych nowych standardow?BO ja widze w specyfikacji to chyba posiada on jeden tuner, wiec zapewnie analogowy.

Dziekuje za odpowiedz
 

alef

New member
specyfikacja prawde ci powie ;)

P80 maja tylko tuner analogowy, a co za tym idzie jesli chcesz sie uszczesliwic naziemna tv cyfrowa to w polaczeniu z P80 zostaje tylko dodatkowy tunercyfrowy...czy jak go tam zwa

pzdr
 

kraszak

New member
Mam problem z podłączeniem go do kompa:/ proszę o wskazówki, bo raz mam niebieski ekran, a raz czarny:/ włączyłem w panelu karty klonowanie… Mój system to XP-ek, a karta to GF 8800 GT. Przewów D-SUB & D-SUB + przejśćówka do karty DVI
 

SNAJPERSTWO

New member
Kraszak - postępuj zgodnie z instrukcją a dodatkowo ustawienia w komputerze też musisz zmienić.Kilkanaście postów wyżej podałem rozdziałeke i odświeżanie.;)
 

jacquer

New member
czy ktos sie moze orientuje dlaczego w zdecydowanej wiekszosci sklepow jest ten model niedostepny?? czyzby sie jakas zmiana szykowala?? a w ogole jvc mowil cos moze ostatnio, ze wypuszcza jakies nowe modele?
 

MJot

Member
JVC ogłosiło już zakończenie produkcji LCD i skoncentrowanie się na rynku car audio po fuzji z Kenwoodem, po czym pojawiło się info o budowie montowni LCD w Polsce.

misz masz...

Czy ma ktoś nowsze informacje?
 

jacquer

New member
witam,
niedługo stane sie, jak mniemam - szczesliwym, posiadaczem 32p80 [zamowienie zlozylem u Kikiego;)]
mam teraz takie pytanko
czym polaczyc laptopa z tv, tak zeby moc ogladac na nim filmy w 720p
dodam, ze laptop posiada wyjscia vga
dzieki za pomoc
 

Sugar_beet

New member
Jestem posiadaczem 37P80 i niestety ten telewizor wadę że buczy!
Wszystko było dobrze do pewnego pieknego dnia kiedy zaczął buczeć chyba że wcześniej tego nie zauważałem. Otóż buczenie pojawia się przy wyciszonym tv i przy niskich głośnościach gdzieś w granicach 0-10.
Czy da sie to reklamować i czy może już któś próbował to reklamować bo wiem że niektórzy też mają ten sam problem. Dla mnie TV niestety stracił wiele przez tą wadę :(
 

siwy25

New member
Sugar_beet napisał:
Jestem posiadaczem 37P80 i niestety ten telewizor wadę że buczy!
Wszystko było dobrze do pewnego pieknego dnia kiedy zaczął buczeć chyba że wcześniej tego nie zauważałem. Otóż buczenie pojawia się przy wyciszonym tv i przy niskich głośnościach gdzieś w granicach 0-10.
Czy da sie to reklamować i czy może już któś próbował to reklamować bo wiem że niektórzy też mają ten sam problem. Dla mnie TV niestety stracił wiele przez tą wadę :(

Witam,
mam ten tv od roku i żadnego buczenia nawet przy wyciszeniu 0,ja bym reklamował jeśli jest naprawdę ,,uciążliwe'',zadzwoń jeszcze do JVC Polska co oni na ten feler, tel.022 666 1111.
Pozdr.
 
Do góry