JVC seria P 80 wszystko na temat... LT-32P80 LT-37P80 LT-42P80

alef

New member
hmm...lamerstwo sie szerzy bo przeklikalem opcje i za pierwszym razem jej nie dojrzalem:bober:

ale co lepsze...chyba doszedlem do tego jak to sie stalo...w piatek chyba musiala byc jakas przerwa w dostawie pradu i jak wrocilem do domu i wlaczylem tv to zamiast obrazu pojawil sie niebieski ekran z napisem JVC i zaraz potem wskoczylo okno do konfiguracji jezyka menu itp...cos jakby sie tv zresetowal...ale wszystkie programy byly zapamietane...:confused: mial ktos juz tak?
 

tipen

New member
Jestem posiadaczem tego telewizora od ok. roku. Jedna rzecz nie daje mi spokoju, podłączam do telewizora aparat cyfrowy (obojętnie CANON lub OLYMPUS) zdjęcia są jakieś takie wyblakłe, nieostre. Jak nagram je na płytę (DVD podłączone przez HDMI) to wtedy jest ok. Może coś mam źle ustawione?
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
aparat fotograficzny podlaczasz zapewne zoltym przewodem, czyli kompozyt. Jest to praktycznie najgorszy rodzaj polaczenia video. W takim przypadku przesylasz max. rozdzielczosc PAL, czyli 720 x 576. Nie ma sie co dziwic, ze wowczas zdjecia wygladaja tak zle
 

HDfocus

New member
Witam!

Zdecydowałem się na JVC 32P80, oraz na dachówce bardzo ok.
Podłączanie do komputera lekki dramat w temacie uzyskania natywnej rozdzielczości zarówno na Windowsie jak i Mac OSX, szczególnie w porównaniu z np. Sharpem

Największy problemem okazuje się na razie pilot.
W ciągu kilku dni zawiesił się trzykrotnie, do tego stopnia, że pomogło dopiero wyjęcie wtyczki z kontaktu - nie dało się również wyłączyć przyciskami telewizora.

Macie jakiś pomysł co do przyczyny?
Z góry dzięki za pomoc.
 

alef

New member
co do pilota...tez mi sie zdarzalo...chwilowo pomaga "pokrecenie" bateriami...po wymianie na nowki przeszlo jak reka odjal
 

leszekmw

New member
co do pilota...
też miałem parę razy jakieś cuda.., też kręciłem bateryjką :) i okazało się ze niechcąco czasami przełącza się przyciskiem MODE między np. dvd i funkcje pilota na telewizor są wtedy ograniczone.

przynajmniej ja tak miałem , też już zacząłem pilota przeklinać....:twisted:
 

MJot

Member
jeżeli w ogóle się ukażą, JVC zapowiedziało w zeszłym roku rezygnację z produkcji tv i skoncentrowanie się we współpracy z Kenwood'em na samochodowym audio

na polskiej stronie coraz mniej modeli, więc widoki niewesołe,
a szkoda, bo firma zacna
 

viper-ek

New member
roznica cen 37P80 a 42p80

Czy ktoś może wyjaśnić skąd beirze się taka róznica cen między modelami 37P80 a 42p80? Np na ceneo 37P80 kosztuje od 3143 zł, a 42p80 nawet poniżej 2700? Różnią sie one tylko wielkością matrycy jak dobrze rozumiem. Ale czemy większy jest tańszy? a moze bardziej felerny?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie - jest w późniejszej dystrybucji.
Cena dla niebieskich jest jeszcze lepsza. Wejdź na priw - dostaniesz ofertę.

Co do nowości - możecie być spokojni. Taka ilość nowych LCD jak będzie w tym roku w JVC - jeszcze nigdy nie było.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=36545
Możemy zapewnić że daje to nowe , nieznane do tej pory wrażenie elegancji i dostojności.
038_P1140083.JPG



Zaczęliśmy od sprawdzenia czym nas w nadchodzącym roku zaskoczy , o ile w ogóle zaskoczy , JVC ?
Czy tegoroczna oferta spełni oczekiwania rynku ?
054_P1140105.JPG


051_P1140353.JPG
 

MJot

Member
Na szczęście nie dotrzymali z tym car-audio słowa. Nowe modele zapowiadają się wyśmienicie. Oby tylko nie wyskoczyli z kosmicznymi cenami. Nie podoba mi się jednak, że JVC traktuje Polskę z deka niepoważnie - oferta tv jest, choćby w porównaniu z Niemcami czy Czechami, dyplomatycznie rzecz ujmując skromna. A szkoda.
 

gwidongwidon

New member
Bez reklam
mam pytanie - czy nbox i nrecorder dobrze wspolpracuja z 37p80? tzn. czy nie ma przerw w obrazie , dzwieku itd.? odbiera ktos n-ke na p80?

pozdr.
 

mosca

New member
Ja odbieram "N Telewizję" na LT-37P80 i żadnych problemów nie doświadczyłem. Przerwy w dźwieku i obrazie występować mogą ale na pewno nie będzie to związane z nieprawidłowym działaniem telewizora. U mnie wszystko smiga bardzo dobrze.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sprawdziłbym tuner nbox - bo chyba tu masz kłopot.
Może poproś o zmianę oprogramowania.
 

gregoryiks

New member
Witam
Podłączyłem konsole xbox 360 poprzez kabel HDMI do tego telewizorka i w ustawieniach obrazu konsoli brak jest możliwości wyboru rozdzielczości 720p,dostępne są :480p i 1080i.Po podłączeniu przez komponent jest możliwość ustawienia 720p. Podłączyłem do innego tv(Samsunga) tą
samą konsole kablem HDMI i jest możliwość wyboru 720p.
W czym może tkwić problem że na JVC nie można wybrać tej rozdzielczości(720p) poprzez HDMI?
 

u96aro

New member
A ja mam takie pytanko, rodzice nabyli ostatnio 42P80 i po odkreceniu podstawy została dziura po niej, czy tak to ma zostac czy jakos idzie to zaslepic ?
 
Do góry