JBL BAR 3.1 czy JBL BAR 5.1

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Koledzy... w ktorym miejscu i ile od sciany macie ustawione subwoofery? Gdzies czytalem ze najlepszy efekt jest w rogu pokoju. 300W w takim sub-ie powinno stojac nawet w innym miejscu niz listwa grac porzadnie

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Głośńiej, a to właśnie spowoduje ustawienie w rogu, nie znaczy lepiej. Sub jest bezprzewodowy więc łatwo się pobawić w wybór najlepszego umiejscowienia.
 

MichaelloEs

New member
Pisza ze w tej kasie nic lepszego sie nie znajdzie....
Jakby wykreslicboczne satelitki i zrobic bar 3.1 ciekawe jak by to wypadalo

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

milanoa

Member
Dziękuje :) najprawdopodobniej jest uszkodzony, po wyłączeniu Bravia Sync dalej to samo, cały czas losowe załączenia, idzie do wymiany, czekam na decyzje sklepu, pewnie w poniedziałek go odeśle.
 

kukis99

New member
Witam, to mój pierwszy post na forum więc najpierw wypada się przywitać :). Myślę intensywnie nad zakupem JBL Bar 5.1 natomiast natknałem się jeszcze na Philips Fidelio B5, który również ma odłączane boczne głośniki ale co ciekawe można się do nich niezależnie podłączyć przez bluetooth więc mogą pełnić role głośnika mobilnego co dla mnie akurat byłoby bardzo przydatne. Natomiast oczywista oczywistość to priorytetem jest jakość dźwięku, dlatego chciałem zapytać czy ktoś ma może porównanie między tymi zestawami - tzn. JBL 5.1 i Fidelio?
 

kosmadh

New member
Witam wszystkich, mój pierwszy post na forum.
Mam taki problem z JBL 5.1 który dostałem w prezencie dzisiaj, po odpięciu satelitek od bara dźwięk z nich jest tylko w dwóch trybach voice i music. Na pozostałych trybach std, sport, movie nie mam głosu z głośników satelitarnych. Dioda na głosnikach swieci na niebisko, kalibrowałem go dwa razy i nic. Może ktoś coś poradzić?
 

milanoa

Member
W instrukcji nic nie piszą, że świecą się na niebiesko.

Surround Speaker LED Lighting Indication
• WHITE (Solid) : Connected
• WHITE (Slow Blinking) : Lost connection
• WHITE (Fast Blinking) : Searching for soundbar
• RED (Solid) : Charging
• RED (Blinking) : Low battery

Spróbuj go zresetować.

• Reset your soundbar to its factory settings via press and hold VOLUME -, VOLUME+ and SOURCE button on soundbar top panel
 

kosmadh

New member
Przypatrzyłem się i można powiedzieć że jest to kolor biały nie niebieski, osłona trochę zniekształcała widok.
Po resecie do ustawień fabrycznych dalej głośniki działają tylko w trybie voice i music. Jak przełączam na inne tryby przestaje się z nich wydobywać dźwięk.
Pytania do posiadacza tego sprzętu, czy głośniki stelitarne działają po odłaczeniu od bar czas we wszystkich trybach?
 

kosmadh

New member
Wróciłem właśnie ze sklepu zwróciłem Soundbara.
Ktoś może polecić gdzie kupić pewny produkt, bo ten który zwróciłem po stanie opakowania wyglądał jak by go ktoś wcześniej zwrócił.
 

MichaelloEs

New member
Aa gdzie kupowales? Dlaczego twierdzisz ze ktos go zwrocil?
Najlepiej szukac tam gdzie dostaniesz rzeczywiscie oryginalnie zapakowany - nalepki na wszystkich zamknieciach. Jak to bylo u Ciebie?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

neptun11651

New member
Witam wszystkich, mój pierwszy post na forum.
Mam taki problem z JBL 5.1 który dostałem w prezencie dzisiaj, po odpięciu satelitek od bara dźwięk z nich jest tylko w dwóch trybach voice i music. Na pozostałych trybach std, sport, movie nie mam głosu z głośników satelitarnych. Dioda na głosnikach swieci na niebisko, kalibrowałem go dwa razy i nic. Może ktoś coś poradzić?

Cześć, właśnie przed chwilą sprawdzałem u siebie, bo od początku ustawiłem sobie na tryb MOVIE i nie ruszam bo mi taki odpowiada najbardziej,ale u mnie po odłączeniu bocznych głośników ze soundbara w dolby digital dźwięk jest we wszystkich trybach. Pozdr
 

mors111

Active member
Bez reklam
Soundbar jbl 5.1 czy klipsich r14?
Jaki wogole soundbar jest najmocniejszy na rynku z subem?

o jakim Klipsch piszesz ?

ten JBL BAR 5.1 jest bardzo mocny , a jak chcesz coś mocniejszego to idź w kino domowe z dużymi kolumnami + sub oczywiście , ale wtedy kwota może sięgnąć min. 2-3x samego BAR 5.1
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Właśnie wróciłem z media expert testowalem jbl sb450 z subem jak na takie małe coś ładnie gra cena 2400zl pytanko czy jbl bar 5.1 lepiej zagra albo jakaś alternatywa soundbar do 4 tys potrzebuje do muzyki u filmów żeby mega czysty dźwięk i mocny kd za mało miejsca.
 
Do góry