JBL BAR 3.1 czy JBL BAR 5.1

lukif

New member
Cześć,
mam problem z połączeniem subwoofera do belki (jbl bar 3.1).
Z jakiegoś powodu po paru dniach subwoofer rozłączył się od soundbara i nie potrafie go ponownie połączyć.

Zgodnie z instrukcją próbowałem:
1. Wcisnąć przycisk trybu parowania na subwooferze
2. Przytrzymać 5sek DIM DISPLAY na pilocie a następnie bass+ i Bass-

Na belce pojawia się napis pairing i nic się dalej nie dzieje... Po chwili szybkiego mrugania diody na Subie, dioda zaświeca się na pomarańczowo.

Czy ktoś może mi powiedzieć co robię źle?

Dodam, że przez parę dni wszystko działało super i subwoofer podłączył się do bara przy pierwszym włączeniu.

EDIt:
UDAŁO SIĘ
Po ponad godzinnej walce okazało się, że wyłączenie wszystkich urządzeń posiadających BT pomogło. Widocznie Subwoofer łączył się, albo próbował łączyć się z mi boxem, lub tez mi box w jakiś sposób uniemożliwiał sparowanie.
Mam nadzieję, że post komuś się przyda.
 
Ostatnia edycja:

lexyy

New member
Witam, posiadam tv Panasonic 58ex700 czy po podlaczeniu tv do Jbl bar 5.1 będe miał wszystkie efekty dźwiękowe? Czy ten tv obsługuje te wszystkie bajery dzwiekowe. Czy konsole xbox one s mam podpiac pod tv czy soundbara?
 

Lekki28

New member
Witam, posiadam tv Panasonic 58ex700 czy po podlaczeniu tv do Jbl bar 5.1 będe miał wszystkie efekty dźwiękowe? Czy ten tv obsługuje te wszystkie bajery dzwiekowe. Czy konsole xbox one s mam podpiac pod tv czy soundbara?

Tak, wszystko będzie działać jak należy. Sam posiadam ten telewizor i urządzenia współpracują idealnie. Xboxa podpinasz pod soundbar. Wrażenia są niesamowite :-D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bar 5,1 i masz przestrzeń dźwięku bezprzewodową.
Jak będziesz niebieski masz specjalną ofertę.
 

aneroid

New member
Zastanawiam się nad jakąś grającą listwą i staram się śledzić Wasze uwagi i propozycje, a jak ten Bar 5.1 miałby się do Sony HT-RT5 lub HT-ST9 ?
 

aneroid

New member
Dzięki za sugestie, chociaż myślałem że Sony będzie lepsze !!
A kasa, powiedzmy że te 4 kółka to max, ale wiadomo że zawsze chce się wydać mniej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nie wszystkie sprawdzałeś.
Gwarancja jest producenta 2 lata i specjalna cena dla niebieskich.
Napisz proszę na PW - dostaniesz info.
 

DJ82

Member
JBL 5.1 ciężko aktualnie dostać - wszędzie brak - nawet u Was z tego co się orientowałem. Wiadomo kiedy będą normalnie dostępne czy to koniec produkcji tego modelu??
 

ulek1985

New member
To ja mam inne pytanie. mam JBL 3.1 i mam problem z dts. W ogole ten sprzęt nie obsługuje dts? Myślałem, że dzwiek będzie na filmie z DTS, ale wyskakuje Error na wysietlaczu i cisza. Dziwne to dla mnie, bo Tv odtwarza a Soundbar milczy.
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
To ja mam inne pytanie. mam JBL 3.1 i mam problem z dts. W ogole ten sprzęt nie obsługuje dts? Myślałem, że dzwiek będzie na filmie z DTS, ale wyskakuje Error na wysietlaczu i cisza. Dziwne to dla mnie, bo Tv odtwarza a Soundbar milczy.

Powinien wyświetlać i zdekodowac na PCM.cos jest nie halo.nie obsługuje DTS.moj wszystkie inne kodeki dźwięku poza DD przetwarza na. PCM.
 

ulek1985

New member
Powinien wyświetlać i zdekodowac na PCM.cos jest nie halo.nie obsługuje DTS.moj wszystkie inne kodeki dźwięku poza DD przetwarza na. PCM.


W załączeniu przesyłam zdjęcie. Teraz się gimnastykę, bo połowa moich filmów +20Gb nie działa. Stary najtanszy soundbar samsunga odtwarzał wszystko. JBL bar 3.1 nie odtwarza dzwieku. Łącze go poprzez HDM Arc z Tv. Nie wiem teraz czy coś mu dolega i składać reklamację.
 

Attachments

  • 15343510178527312667717487600182.jpg
    15343510178527312667717487600182.jpg
    728,7 KB · Wyś: 76
Ostatnia edycja:

pieniążek1

Active member
Bez reklam
W załączeniu przesyłam zdjęcie. Teraz się gimnastykę, bo połowa moich filmów +20Gb nie działa. Stary najtanszy soundbar samsunga odtwarzał wszystko. JBL bar 3.1 nie odtwarza dzwieku. Łącze go poprzez HDM Arc z Tv. Nie wiem teraz czy coś mu dolega i składać reklamację.
Wydaje mi się ze w ustawieniach tv musisz coś zmienić.
 
Do góry