[Nasze Zestawy AV] Jaskinia Mordoru

Savron

Well-known member
Bez reklam
:)Witam KR.
Wy znów z tym "savronikem"? :evil::twisted::twisted:
Ty założysz swój watek? Serio? Nu to czekamy.:D
HENRY, mam wielką nadzieją że nie jeżdzisz na rowerze w tych odradzających "spodniach" :D:mrgreen::p. Bo ja, jak widzę faceta w tych "spodniach", to mi wstyd za męska połowę ludzkości :cry::cry::p
 
Ostatnia edycja:

rabit

Active member
Bez reklam
Savron jesteś GOŚĆ :) :bober::bober::bober:

Savronik, musimy się w końcu umówić, tylko ten wyjazd do stolicy cały czas mi się odwleka :(

Panowie, ciepło się zrobiło, to trzeba trochę zadbać też o siebie, przy "naszych zabawkach" trudniej zimową otulinę zgubić, a jak wokół takie tereny, to trzeba było część kasy z kolumn zagospodarować
..... i kilometry lecą, zaraz kolejna stówka się szykuje :)
View attachment 13672

Ładny... nawet podobny do roweru mojej żony: EXPERTBIKE - Kellys Thorx :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
:)
HENRY, mam wielką nadzieją że nie jeżdzisz na rowerze w tych odradzających "spodniach" :D:mrgreen::p. Bo ja, jak widzę faceta w tych "spodniach", to mi wstyd za męska połowę ludzkości :cry::cry::p

Jakby tu odpowiedzieć i nie skłamać :D
I tak i nie....bo gacie z pampersem też mam wtedy na sobie, ale zakładam na wierzch też zwykłe spodenki - bojówki, co by rodzaju męskiego nie upokarzać :D


Ładny... nawet podobny do roweru mojej żony: EXPERTBIKE - Kellys Thorx :)
Thorxy są niestety 27,5 , a na rok 2016 wypuścili w takim dziwnym kolorze - Kellys Bicycles |
Mój to ten - Karakoram 29" Expert GT Bicycles :: rowery i akcesoria
 

rabit

Active member
Bez reklam
Thorxy są niestety 27,5 , a na rok 2016 wypuścili w takim dziwnym kolorze - Kellys Bicycles |
Mój to ten - Karakoram 29" Expert GT Bicycles :: rowery i akcesoria

U nas w Beskidach 27,5" lepiej się sprawdza. Na płaskim, rekreacyjnym podłożu, 29" jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Żeby tylko był czas na "pedałowanie". :) A to moje maleństwo Bulls Wild Cup 3 (2015) - 7200.00 zł / rower.com.pl - największy rowerowy sklep i serwis rowerowy, Ruda Śląska, rowery :) Ale teraz już dosyć, bo Savronik :) nas zbanuje. :)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
No to pozdro. Chwilowo zmiana KTM 27,5 na Cube 26, nie mogę sie przyzwyczaić.
 

Attachments

  • DSC_1292.jpg
    DSC_1292.jpg
    73,1 KB · Wyś: 43

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ave Cezar :popcorn:Musiałem pochwalić się:) KR, wprawie skończono. Muszę jeszcze podkładkę z flica do pilota zrobić. Żeby w zimę pilotowi ciepło było, żeby nie chorował:p:) Myślę jednak że czarna , czerwień nie pasuje.
Fotki jak zawsze..... "na poziomie".:p
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wow, to na prawdę wygląda jak rasowy lampowiec! Fajne KRadiatorki :)
Wygraweruję tabliczkę z informacją przez kogo był wykonany.
Rozumiem, naciskasz, bym przerzucił się na czarną, winylową stronę mocy... Kto wie? :D Teraz to pewnie musowo!
Taki sprzęt zajmie centralne miejsce na stoliku, wprost skierowany na środek systemu.
Jestem na prawdę pod wielkim wrażeniem!
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Fajny :)

Ja przesiadłem się z 29 na 27.5 I jest teraz super.
Za duże te koła na mnie...29
Jutro odbieram mojego 27.5 to sobie zobaczysz... chyba :-D
Bo już nie pamiętam jak tu się wrzucało zdjęcia. :shock:

Dzisiaj tak z troszku jeździłem... przez chwilę.
Jeszcze małe poprawki...
Trzeba skrócić przewody hamulcowe, i zmienić lekko geometrię.
I będzie cacuś :eek:k:

:)
A ja sprzedałem tego Cube i kupiłem na takiej samej ramię Cube lecz na dużo wyższym sprzęcie... Xt, novatec, Fox....
 

Borixon

Active member
Bez reklam
To jak z każdą branżą, przerobiłem już 5 powiedzmy lepszych rowerów, najtańszy z nich za jakieś 2500 zł a obecny za ok 7000zl i to tak jak ze sprzętem, skok jakości poruszania się.
 
Do góry